Jak sledovat dokument Hacker na Twitteru online

NEW YORK TIMES PŘEDSTAVUJE Teenager, který hackl Twitter,

FX THE NEW YORK TIMES PRESENTS The Teenager Who Hacked Twitter, 'Friday, November 20, 10:00 pm

FX letos zahájilo novou sérii s názvem The New York Times Presents . Jeho nejnovější epizoda je Teenager Who Hacked Twitter a premiéru má v pátek 20. listopadu ve 22 hodin. ET/PT na FX.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Teenager, který hackl Twitter streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Teenager, který hackl Twitter živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Teenager, který hackl Twitter žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat Teenager, který hackl Twitter do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Teenager, který hackl Twitter živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

aircast tenisový loket

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Teenager, který hackl Twitter živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Teenager, který hackl Twitter“

Teenager, který hackl Twitter zaznamenává online vykořisťování 17letého Grahama Clarka z Tampy na Floridě, který naboural některé z nejvýznamnějších účtů na Twitteru, včetně Elona Muska, Billa Gatese, Kanye Westa, Joe Bidena a Baracka Obamy pokus vylákat lidi z bitcoinu.

Podle a Profil New York Times Clark byl zatčen v srpnu a obviněn z 30 zločinů.

V článku se uvádí, že Clark začínal v Minecraftu, poté se přesunul k vytvoření kanálu YouTube, kde bude zveřejňovat videa, kde hraje násilnou verzi Minecraftu s názvem Hardcore Factions.Hrát si

Vystavení „Otevřeného/Feedu“: Scammer, A Liar, A Ddoser Také důkaz, že předstírá své dárky. Na svém kanálu před více než měsícem údajně rozdal účet „Feed“, když ho stále používá a jeho přítel jej stále používá. Open šel v Prime TS a řekl, že Feed byl jeho alt, a oba jsou nyní IP Banned. Jsou zakázány IP na Minehq jako ... 2016-10-16T22: 13: 32Z

Jeho peněžní podvody začaly také v Minecraftu. Zdálo se, že prodává žádaná uživatelská jména a kořist ostatním hráčům, a poté, co mu hráči poslali peníze, zmizel. Někteří z lidí, které podvedl, nakonec zveřejnili videa na YouTube, kde lze Clarka slyšet pomocí rasistických a sexistických nadávek, když hovoří o tom, že se učí doma a vydělává 5 000 dolarů měsíčně na svých podvody v Minecraftu.

Clark nakonec přešel na Fortnite a kryptoměnu a poté začal hackovat. V roce 2019 získal kontrolu nad telefonem Gregga Bennetta, technologického investora v oblasti Seattlu. Během několika minut Clark a jeho komplicové převzali Bennettovy účty a také 164 bitcoinů, které v té době měly hodnotu 856 000 dolarů a dnes by měly hodnotu 1,8 milionu dolarů. Tajná služba nakonec zabavila 100 ukradených bitcoinů od Clarka, přičemž 64 dalších ukradených bitcoinů zůstalo ztraceno.

Necelé dva týdny po zabavení bitcoinu se Clark začal pokoušet hacknout Twitter. Nakonec se mu to podařilo a celý příběh je nyní epizodou Teenager Who Hacked Twitter The New York Times Presents . Vysílá se v pátek 20. listopadu ve 22 hodin. ET/PT na FX.


Populární Problémy

Jak nosit čelenku. Nosit čelenku je skvělý způsob, jak okořenit účes a dodat vašemu outfitu šmrnc. Čelenku můžete nosit různými způsoby a téměř pro každou příležitost, podle toho, jaký styl si vyberete a jak ...

V neděli večer má premiéru očekávaná pátá sezóna seriálu Chesapeake Shores. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Historie Chennai Open a městského tenisového spojení

Takže se vám to konečně stalo. Jste zamilovaní do někoho vybíravého. Lidé často používají slovo vybíravý k popisu ostatních, kteří mají velmi konkrétní preference v seznamování. Pokud doufáte, že přitáhnete dívku s pověstí vybíravého, ...

Jak zjemnit kuře. Tenderizing kuře je jedním z těch kroků receptů, které mnoho z nás viní přeskakováním. Koneckonců jsme dychtiví dokončit vaření, abychom mohli dostat nějaké jídlo na stůl a jíst, a je to jako jeden z těch ...