Jak sledovat Cowboys vs Jets online bez kabelu

samdarnold

Getty

Sam Darnold dělá svůj očekávaný návrat pod středem New York Jets, protože tým v neděli hostí padající 49ers.tenisky s červenou jiskrou

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Jets na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry Cowboys vs Jets na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTVPokud chcete sledovat co nejvíce NFL mimo tuto hru, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Dallasu a New Yorku) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.90denní snoubenec online zdarma

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Jets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Dallasu a New Yorku) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Cowboys vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos hry Cowboys vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

jste nejhorší sezóna 5 hulu

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Jets a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Cowboys vs Jets

Rozehrávač Jets Sam Darnold vynechal poslední tři zápasy a zabýval se efekty na zápas s mono, ale bude na hřišti, protože Jets hledají v neděli první vítězství v sezóně.

Kdykoli se váš výchozí quarterback vrátí, kluci budou nadšení, řekl hlavní trenér Adam Gase. Dobrá věc je, že jak se na to dívá, chce vstoupit a dělat svou práci. Nemyslím si, že by se na to kluci dívali jako teď, když je zpátky, všechno bude v pořádku. Vědí, že máme co uklízet.

Proti tuhé obraně Buffala dokončil Darnold 68,3% svých přihrávek na 175 yardů a jeden touchdown v 1. týdnu. Ofenzivní spoluhráči jsou nadšení, že ho mají zpátky po velkých bojích s pohybem míče v posledních třech týdnech.

Myslím, že Sam je pravděpodobně jedním z nejcennějších hráčů v týmu jako quarterback, řekl Bell. Stále jsme neviděli všechno, co může udělat. Je to stále mladý hráč a bude se jen zlepšovat. Jsem jen připraven na to, aby se dostal do hry a udělal nějaké hry, protože to je to, co dělá, je to speciální hráč. Viděl jsem to všechno během tábora, viděl jsem to v preseason a první hře.

Dokáže prodloužit hraní, zvládne každý hod a je vůdcem v hloučku. Od doby, kdy jsem s ním byl poprvé, je lídrem, přebírá kontrolu a mluví, a to je pro náš tým velké, dodal široký přijímač Demaryius Thomas. Mnoho kluků je nadšených, jsem nadšený, že si s ním konečně můžu hrát. Já a Gase jsme o něm několikrát mluvili, než jsem se sem dostal, takže jsem z toho také nadšený.

Na druhé straně, Cowboys hledají správnou hru na stadionu MetLife. Poté, co Dallas vypadal jako jeden z nejlepších týmů v NFC a zahájil rok 3: 0, nedokázal dát dohromady vítězství.

Po svém vlastním rychlém startu zaznamenal Cowboys QB Dak Prescott také náraz na silnici, pokud jde o jeho produkci. Minulý týden ve ztrátě proti Packers Prescott hodil na nejlepší 463 yardů v kariéře. Ale také vyrovnal svou kariéru vysoko tím, že hodil tři odposlechy.

co je raketa

Během své kariéry se ukázal jako velmi dobrý rozhodovatel, řekl Garrett. Někdy můžete všechny ty věci dát a udělat s něčím velkou generalizaci, (ale) je důležité vrátit se a podívat se, co se stalo s každou z těchto her. Během prvních pěti týdnů pro nás určitě odehrál spoustu malých her a mnoho velkých her.

Cowboys jsou oblíbenou cestou pro dotykovou hru.


Populární Problémy

Jak sundat dveře Jeepu. Jen málo vozidel se může rovnat celkové konvertibilitě Jeepu Wrangler. Řidiči Wrangleru mohou nejen sundat shora dolů, ale také mohou sundat dveře. To může snížit hmotnost vozidla a zlepšit ...

Akademie Rafaela Nadala na Mallorce během čtyř let své existence uvítala zápletku slavných hráčů. Zařízení na světové úrovni kombinuje tenis a akademiky pro své mladé absolventy spolu s přizpůsobenými školeními pro dospělé.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat The Outsider online bez kabelu.

Severní Kentucky se v úterý setká s Wright State v Horizon Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak psát francouzské akcenty. Tato metoda vás naučí psát znaky s francouzským přízvukem pomocí libovolného počítače, telefonu nebo tabletu. Pokud používáte telefon nebo tablet, stačí stisknout a podržet odpovídající klávesu s písmenem a otevřít sadu ...

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?