Jak se dívat na UL Monroe vs South Alabama FootballGetty Široký přijímač South Alabama Kawaan Baker.

South Alabama Jaguars bude v sobotu večer hostit akci UL Monroe Warhawks v Sun Belt na stadionu Hancock Whitney.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte UL Monroe vs South Alabama v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

odemykání auta tenisovým míčkem

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, UL Monroe vs South Alabama můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled UL Monroe vs South Alabama

Jaguáři minulý týden porazili Texas State Bobcats 30–20, aby si zajistili své první vítězství na stadionu Hancocka Whitneyho, když v nové aréně South Alabamy utrpěli zářijové ztráty na Tulane Green Wave a UAB Blazers.

Tým Steva Campbella se v prvním testu Sun Belt zlepšil na 2: 2.

Je to první vítězství v Hancocku Whitney, ale také jsme potřebovali získat vítězství a znovu se rozjet, řekl hlavní trenér podle AL.com .

Dodal: Největší výhoda pro nás, v naší polovině konference, na nikoho nevzhlížíme. Můžeme dělat jen to, co umíme. Odehráli jsme jednu (konferenční hru) a vyhráli jsme ji.

jak rychle jde tenisový míček

South Alabama nehrálo od 24. září, kdy padly do UAB. Náklon s trojskými trojskými koni, původně naplánovaný na 3. října, byl odložen kvůli COVID-19.

Získání této výhry bylo obrovské, řekl quarterback Jaguars Desmond Trotter pro AL.com. Po propuštění byli všichni čerství. Byla to obrovská výhra v konferenci (hře), nyní se těšíme na příští týden.

Propuštění bylo ještě delší u Trottera, který prohrál s Blazers kvůli nemoci.

Dokončil 18 z 22 průchodů na 187 yardů a přistání. Campbell se ve druhé čtvrtině obrátil na záložního quarterbacka Chance Loverticha, než se v polovině třetího vrátil zpět k Trotterovi. Lovertich šel 7 z 12 na 66 yardů a skóre.

Wideout Jalen Tolbert navíjel na 9 karátových úlovcích na 91 yardů a přistání.

Hraj stolní tenis

Nechtěli, abychom dostávali velké hry - posílali míče, míče - takže jsme pod ně museli vzít malé věci, řekl přijímač podle AL.com. Prostě je to žralo. Chance a Des se dokázali spojit ve spoustě přihrávek a dnes nám to pomohlo vyhrát.

Warhawks měli minulý týden sbohem a potřebovali to-tým Steva Viatora vstoupil do přestávky 0-5 celkově a 0-2 v konferenčním hraní.

Měli jsme docela produktivní týden, řekl hlavní trenér The News-Star . Moc se mi líbil přístup hráčů a to, jak každý den vystupovali a pracovali.

Před dvěma týdny padli Warhawks na silnici 40-7 v nekonferenčním zápase s Liberty Flames. Tým Puntů UL Monroe odevzdal tři přistání - jeden punt byl vrácen 73 yardů do domu, další byl zablokován a obnoven v koncové zóně a fumbled pokus vyústil v zotavení v koncové zóně.

Určitě jsme se pokusili vyřešit několik problémů, které jsme tam měli, řekl Viator, podle The News-Star. Naštěstí se to vyplatí, ale vím, že jsme tomu věnovali více času, než jsem kdy měl.


Populární Problémy

„Grant“, nový dokumentární seriál History Channel o Ulysses S. Grantovi, má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online zdarma.

Cupie je roztleskávačka, která je mírnou obměnou tradičního rozšíření. Chcete -li tento trik bezpečně a správně dokončit, postupujte podle níže uvedených kroků. Najděte si bezpečnou oblast a proveďte roztleskávačku. Nejlépe místo s vysokou ...

Roger Federer je dnes na hřišti zosobněním klidu, ale nyní odhalil, že dříve bylo všechno úplně jiné. Švýcarská legenda také hovořila o své nejkrásnější tenisové paměti a rivalitě s Rafaelem Nadalem.

Bunting je skvělý způsob, jak postoupit běžci nebo dokonce získat zásah. Pokud létáte jako blesk nebo nevěříte schopnostem třetího nebo prvního basemana, může být strnad velmi účinný. Pokud jste vy nebo váš manažer do určité míry rizikové ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos basketbalu Wofford vs UNC Greensboro online.

Mechanici spoléhají na momentové klíče, které zajišťují přesné a spolehlivé odečty točivého momentu, takže mohou na matice a šrouby ve vozidle aplikovat správné množství síly. Momentové klíče je však nutné pravidelně kalibrovat, aby se zajistilo ...