Jak se dívat na USF vs UCF Football Online bez kabelu

ucf usf

Getty UCF Knights hostí jižní Floridu v pátek. (Foto Mitchell Leff/Getty Images)

Rivalita South Florida-UCF vidí další pokračování v pátek ve válce na I-4, kdy Rytíři (8-3) budou hostit Bulls (4-7) na stadionu Spectrum.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN.

hod podáním tenisu

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos USF vs UCF na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

úchop tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete na svém počítači sledovat živý přenos USF vs UCF prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN je jedním z více než 30 živých televizních kanálů, které jsou součástí balíčku Sling Orange Sling TV.

Získejte Sling TV

loketní rukáv tendonitidy

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos USF vs UCF prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


2019 War on I-4 Preview

Rytíři vyhráli čtyři z posledních pěti a mají 12. místo v historii národa v rozehrávce pro nováčky Dillon Gabriel , který byl vynikající. Gabriel má v této sezóně zatím 3 123 yardů, 25 přistání a sedm zachycení. Má také tři spěchající skóre a vede k průměrnému přestupku 43,8 bodu na zápas .

nejlepší lék proti bolesti pro tenisový loket

V obraně UCF vzdává 24,3 bodu za hru, což je třetí místo v AAC. Znovu se podívají na Brendona Hayese, který tým vede s 6,5 pytli, aby byl rozdílem.

Býci prohráli tři v řadě a v průměru na zápas hrají mizerných 11,3 bodu v jejich posledních třech soutěže a jen něco málo přes devět bodů z posledních čtyř. V sezóně mají průměrně více než 27 bodů, takže pokud mohou hrát blíže tomu, jak hráli v první části sezóny, mohli by udělat tento zajímavý.

Nováček quarterback Jordan McCloud musí v této hře hrát lépe, pokud chce se svým týmem vyhrát. McCloud má za sezónu 1313 yardů, 12 přistání a šest zachycení a celkově má ​​dobrý rok. McCloud je také hrozivou hrozbou - má 93 přenosů na 245 yardů a čtyři přistání, ale ve svém posledním zápase proti Memphisu byla jeho hra srovnatelná. Měl 45 yardů, které prohrály se ztrátou 48-10, a v této hře trefil jen něco málo přes 35% svých přihrávek. To proti rytířům nebude sloužit.

V obraně byli Býci flekatí. Vzdávají 30 bodů za zápas, ale také vedou AAC v souboji s 24 body. Pro Memphis se vzdávají 48 bodů, takže se po tom mohou snažit připoutat. Pokud dokážou vyhrát bitvu o obrat, mají zde velkou šanci na rozrušení. Při čtyřech výhrách Bulls v této sezoně činí +7 v obratové marži.

Série mezi těmito dvěma týmy byla tam a zpět. Rytíři vyhráli loňskou válku v bitvě I-4, 38-10, ale Bulls mají v celé sérii náskok 6: 4.


Populární Problémy

Chcete sledovat ESPN Plus na svém telefonu? Zde je kompletní průvodce krok za krokem, jak sledovat na zařízení iOS nebo Android.

Šněrování bot je podobné šněrování obuvi, ale extra pokoj umožňuje více možností, pokud jde o styl a funkci. Různé metody šněrování nejen dodávají vašim botám jedinečný vzhled, ale díky určitým stylům mohou vaše nohy být ...

Safíry jsou obvykle považovány za modré, ale mezi nimi mohou být také červené, žluté, oranžové, zelené nebo jiné barvy. Přírodní safíry se nacházejí v zemi nebo ve vodě. Syntetické safíry jsou vyráběny v laboratoři. Hledejte nedostatky nebo ...

Sledujte tenis, jaký jste ještě nikdy neviděli.

Po rozchodu Alexandra Zvereva s manažerskou agenturou Rogera Federera Team8 si mnozí kladli otázku, zda asociace skončila špatně.

John McEnroe věří, že Novak Djokovic bude na olympijských hrách v Tokiu poražen, a nebude tak schopen dokončit kalendář Golden Slam.