Jak se dívat na minisérii NBC „The Widower“ online zdarmaNBC Klíčové slovo „vdovec“

Pochází od výrobců Dateline NBC je třídílná skutečná minisérie zločinu s názvem Vdovec , premiéra ve čtvrtek 18. února ve 22 hodin ET/PT na NBC.

jak používat loketní ortézu

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Vdovec streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Vdovec živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. NBC je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

definice stolního tenisu

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Vdovec živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s NBC a navíc můžete získat slevu 25 $ na první měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Vdovec živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Vdovec žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Vdovec“Hrát si

VDOVEC | oficiální trailer Vražda ženy z Las Vegas spouští vyšetřovatele na 13letou odyseu, která odhaluje pokřivená tajemství toho nejpodivnějšího podezřelého, kterého kdy potkali: muže, který ovdověl čtyřikrát. Akce na tři noci má premiéru ve čtvrtek 2/18 v 10/9c a pokračuje v pátek 2/19 a v neděli 2/21 v 9/8c na NBC. 2021-02-11T20: 21: 05Z

Vdovec je speciální třídílná minisérie od producentů Dateline NBC které se odehrává v zákulisí jednoho z nejzamotanějších vyšetřování vražd v zemi a odhaluje příběh zla a neúnavné hledání spravedlnosti v reálném čase. Tyto strhující dokumenty nabízejí nebývalý a exkluzivní přístup k údajnému vrahovi, který si hraje na kočku a myš nejen s vyšetřovateli, ale také s Dateline's kamery, podle tiskové zprávy NBC.

Jedná se o případ Thomase Randolpha, muže z Las Vegas obviněného z vraždy jeho manželky Sharon - ale to je jen špička ledovce. Tisková zpráva pokračuje:

Se stovkami hodin exkluzivních záběrů, veteránský producent Dateline NBC Dan Slepian zachycuje v reálném čase matoucí vyšetřování vraždy, které brzy odhalí, že Sharon byla Randolphovou šestou manželkou - a čtvrtou, která zemřela za záhadných okolností.

V průběhu 10 let Slepian cestuje po celé zemi a vede rozhovory a dokumentuje údajného vraha, který tancuje donucovací orgány, právní tým a dokonce i kamery Dateline v překroucené hře na kočku a myš.

tenisové boty na platformě bílé sody

Třídílná série navíc nabízí nebývalý přístup k Randolphovi, detektivům, státním zástupcům a obrannému týmu a také k pokrytí soudního procesu kladívkem. Dateline také hovoří s Randolphovými přeživšími manželkami, rodinnými příslušníky jeho údajných obětí a jeho budoucími komplici, kteří ve snaze konečně ho zastavit odhalují podrobnosti o jeho špinavé minulosti.

První část minisérie se koná ve čtvrtek 18. února ve 22 hodin. ET/PT, část druhá se koná v pátek 19. února ve 21 hodin. ET/PT a část třetí se koná v neděli 21. února ve 21 hodin. ET/PT, vše na NBC.


Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o dnešním semifinálovém zápase Novaka Djokoviče na Wimbledonu 2019.

Jak učinit své berle pohodlnější. Uvízli jste pomocí berlí po zranění nohy? Brzy možná zjistíte, že kromě samotného zranění řešíte nepohodlí z neustálého opírání se o své nové opory. Nicméně přidáním ...

Zdá se vám trapné jíst jídlo přímo z čínské krabičky? Jistě můžete hodit kuřecí misku Kung Pao na čekající talíř, ale co děláte, když jste na cestách nebo nemáte přístup k talíři? Spíše...

Vybudování opěrné zdi ze dřeva je skvělý způsob, jak zabránit smývání ornice ze svahu. A nejen to, můžete z něj udělat terasovitou zahradu pro výsadbu čehokoli od zeleniny a květin až po malé keře a stromy. Ačkoli...

Zjistěte, které aspekty vaší tenisové rakety mohou přispívat k loktům tenisu nebo golfistů a jaké změny můžete zvážit, abyste zmírnili příznaky.

Trophy Rush je režim v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, který vám umožní získat trofeje, díly pro přizpůsobení a zlato. Chcete -li se naučit hrát tento režim, přečtěte si tento článek. V nabídce hry přejděte na položku „Hry a další“. Tam jděte do ...