Přímý přenos hry Spurs vs Nuggets Game 2: Jak se dívat online bez kabelu

GettyPoprvé po šesti letech jsou Denver Nuggets (54-28; 0-1) v play-off NBA. Jejich postseason mohl začít lépe, a nyní hlavní trenér Mike Malone a kandidát nejužitečnějšího hráče Nikola Jokic budou muset ve hře 2 odskočit, protože se snaží vyhnout díře série 0-2, když nastoupí proti Gregg Popovich a San Antonio Spurs ( 48-34; 1-0) ve hře 2 jejich série prvního kola Západní konference v Pepsi Center v úterý večer.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud chcete sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

NBA TV je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , a horní tři zahrnují NBA TV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled hry 2 Spurs vs NuggetsHrát si

Video Video související s přímým přenosem hry Spurs vs Nuggets Game 2: Jak se dívat online bez kabelu 2019-04-16T17: 00: 21-04: 00

Denver přišel o výhodu domácího hřiště díky prohře 101: 96 se San Antoniem v sobotu večer. Zatímco Spurs se staly oporou play -off, nyní 22 po sobě jdoucích postsezónních zápasů - nejdelší aktivní série v každém ze čtyř hlavních profesionálních sportů - semeno č. 7 bylo stále smolařem mířícím do série. Sobota posunula dynamiku série.

Spurs byli ve hře 1 efektivnější a připojili 48,2% svých pokusů o branku z pole. Pro srovnání, Nuggets vystřelili pouze 42% z podlahy. Jamal Murray bojoval za Denver; přestože získal 17 bodů, Murray provedl pouze 8 pokusů z 24 střel celkem.

Malone, který podepsal prodloužení smlouvy o dva roky zpět v říjnu poté, co viděl výskoky (46 v loňském roce) v každé ze svých prvních tří sezón, řekl novinářům střelecké boje jeho týmu je vystřelily z Hry 1:

chodítko s obrázky tenisových míčků

Prohráli jsme tu hru, protože ano, nemohli jsme střílet, ale Forbesovi, Whiteovi a Rudymu Gayovi musíte poděkovat.

To znamená, že Spurs dokázali zpomalit Nuggety jinými způsoby. Malone’s Nuggets jsou nejzajímavějším týmem NBA, protože jejich primární přestupek je stále možné projít středovou pozicí, v tomto případě Jokicem. Jokic dokončil hru 1 s triple-double, zaznamenal 10 bodů a přidal 14 doskoků a 14 asistencí, ale Jokicova účinnost na hřišti byla omezena na jeho 36 minut (+0).

Popovich napsal scénář herního plánu Spurs, který Jokicovi umožnil se dostatečně nabažit, ale zároveň potlačil to, co udělal zbytek podpůrného obsazení Nuggetů. Díky vnitřním dvojitým týmům přinutili Spurs Nuggety k výstřelům - což neudělali.

Ani DeMar DeRozan (vedoucí 18 bodů v týmu, 12 doskoků), ani LaMarcus Aldridge (15 bodů, osm doskoků) nehráli zvlášť dobře, ale hráli dost dobře. Byl to veteránský swingman Rudy Gay mimo lavičku-14 bodů při střelbě 6 z 9, +10 za 27 minut-to zajistilo Spurs jiskru, což umožnilo druhé jednotce prospívat v Denveru. San Antonio se ujalo vedení, když v první čtvrtině zbývalo 2:10, a po zbytek hry 1 se ho nevzdal.


Populární Problémy

Jak používat skříňku. Skříňka je užitečným prostorem pro uložení cenností i osobním prostorem, ve kterém se můžete vyjádřit. Abyste ze skříňky získali co nejefektivnější využití, musíte ji mít pořádek a čistotu. Po získání ...

Chcete se v sobotu podívat na souboj McGregor vs Kovboj? Zde je návod, jak objednat UFC 246 PPV prostřednictvím ESPN Plus.

V bitvě bývalých světových jedniček se Victoria Azarenková v sobotu ve čtvrtích Italian Open utká s Garbine Muguruzaovou. Azarenková a Muguruzaová jsou dvojnásobnými grandslamovými šampionkami.