Přímý přenos hry Spurs vs Nuggets Game 2: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos hry Spurs vs Nuggets Game 2

Getty

Poprvé po šesti letech jsou Denver Nuggets (54-28; 0-1) v play-off NBA. Jejich postseason mohl začít lépe, a nyní hlavní trenér Mike Malone a kandidát nejužitečnějšího hráče Nikola Jokic budou muset ve hře 2 odskočit, protože se snaží vyhnout díře série 0-2, když nastoupí proti Gregg Popovich a San Antonio Spurs ( 48-34; 1-0) ve hře 2 jejich série prvního kola Západní konference v Pepsi Center v úterý večer.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud chcete sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

NBA TV je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , a horní tři zahrnují NBA TV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled hry 2 Spurs vs NuggetsHrát si

Video Video související s přímým přenosem hry Spurs vs Nuggets Game 2: Jak se dívat online bez kabelu 2019-04-16T17: 00: 21-04: 00

Denver přišel o výhodu domácího hřiště díky prohře 101: 96 se San Antoniem v sobotu večer. Zatímco Spurs se staly oporou play -off, nyní 22 po sobě jdoucích postsezónních zápasů - nejdelší aktivní série v každém ze čtyř hlavních profesionálních sportů - semeno č. 7 bylo stále smolařem mířícím do série. Sobota posunula dynamiku série.

Spurs byli ve hře 1 efektivnější a připojili 48,2% svých pokusů o branku z pole. Pro srovnání, Nuggets vystřelili pouze 42% z podlahy. Jamal Murray bojoval za Denver; přestože získal 17 bodů, Murray provedl pouze 8 pokusů z 24 střel celkem.

Malone, který podepsal prodloužení smlouvy o dva roky zpět v říjnu poté, co viděl výskoky (46 v loňském roce) v každé ze svých prvních tří sezón, řekl novinářům střelecké boje jeho týmu je vystřelily z Hry 1:

jak vyrobit katapult na tenisový míček

Prohráli jsme tu hru, protože ano, nemohli jsme střílet, ale Forbesovi, Whiteovi a Rudymu Gayovi musíte poděkovat.

To znamená, že Spurs dokázali zpomalit Nuggety jinými způsoby. Malone’s Nuggets jsou nejzajímavějším týmem NBA, protože jejich primární přestupek je stále možné projít středovou pozicí, v tomto případě Jokicem. Jokic dokončil hru 1 s triple-double, zaznamenal 10 bodů a přidal 14 doskoků a 14 asistencí, ale Jokicova účinnost na hřišti byla omezena na jeho 36 minut (+0).

Popovich napsal scénář herního plánu Spurs, který Jokicovi umožnil se dostatečně nabažit, ale zároveň potlačil to, co udělal zbytek podpůrného obsazení Nuggetů. Díky vnitřním dvojitým týmům přinutili Spurs Nuggety k výstřelům - což neudělali.

Ani DeMar DeRozan (vedoucí 18 bodů v týmu, 12 doskoků), ani LaMarcus Aldridge (15 bodů, osm doskoků) nehráli zvlášť dobře, ale hráli dost dobře. Byl to veteránský swingman Rudy Gay mimo lavičku-14 bodů při střelbě 6 z 9, +10 za 27 minut-to zajistilo Spurs jiskru, což umožnilo druhé jednotce prospívat v Denveru. San Antonio se ujalo vedení, když v první čtvrtině zbývalo 2:10, a po zbytek hry 1 se ho nevzdal.


Populární Problémy

Mexiko a Kanada se ve středu setkají v důležitém zápase o zlatý pohár skupiny A. Zde je návod, jak sledovat hru ve Spojených státech.

Váš průvodce streamováním „The Parent Trap“ z roku 1998. Právě film Disney pomohl nastartovat kariéru Lindsay Lohan.

V úterý večer má premiéru nová show TBS „Celebrity Show-Off“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Nick Kyrgios se stal nejnovějším, kdo kritizoval Novaka Djokoviče poté, co Srb požadoval uvolnění pravidel pro hráče, kteří byli v Melbourne zablokováni.

Při rozcvičce na mistrovství světa se USWNT uskuteční v neděli v Mexiku v New Jersey. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online zdarma.

Roger Federer řekl, že je třeba podporovat hráče trpící duševními problémy. ATP, jehož je Federer členem Rady pro hraní, má 24hodinovou horkou linku, na kterou se mohou hráči obrátit.