Jak sledovat revival „Výměny manželek“ 2019 online

Jak se dívat na výměnu manželek online

Paramount/YouTube

Výměna manželek je zpět s revival sérií, pod stejným názvem, se stejným konceptem, ale s trochou chuti. Výměna manželek byla po celá léta velkým hitem, stejně jako série spinoffů Výměna manželek celebrit . Nyní byla přehlídka restartována a má vysílat nové epizody, počínaje 4. dubnem 2019 ve 21 hodin. ET/PT a 20:00 CT, v síti Paramount. Pro ty, kteří chtějí sledovat show, ale nemají kabelové předplatné, možná hledáte alternativní způsoby sledování premiéry a dalších nových epizod. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení sledovat živý přenos ze sítě Paramount Network, a to tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:TV PhiloParamount je zahrnut v hlavním 44kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete udržet dlouhodobě.

nakreslit tenisky

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a Paramount pak můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.Sling TV

dobré pádla na stolní tenis

Paramount je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Paramount Network sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

raquetball


Hrát si

Oficiální upoutávka „Výměny manželek“ | Výměna manželek je zpět! | Paramount Network Přehlídka, že předefinovaná realita je zpět. Výměna manželek má premiéru ve čtvrtek 4. dubna v 9/8c na Paramount Network. #ParamountNetwork #WifeSwap Přihlaste se k odběru více! goo.gl/vnHLxY Sledujte web Paramount Network: paramountnetwork.com Facebook: @ParamountNetwork Instagram: @ParamountNetwork Twitter: @ParamountNet 2019-03-07T16: 45: 42 000Z

Před restartem to řekl prezident Paramount, prezident vývoje Keith Cox Týden zábavy Výměna manželek je ikonickým mezinárodním hitem, který je nyní aktuálnější než kdy dříve. V každé epizodě je spousta ohňostrojů, které diváci očekávají, ale budou také překvapeni, když sledují, jak se tyto rodiny učí o novém životním stylu a možnostech, jak najít řešení.

Pokud jde o premiérovou epizodu obrození, nese název Benner vs. McMichael a popis epizody zní: Obsedantní manželka perfekcionistů s dětmi, které se chovají jako dospělí, si vyměňuje život s zábavným milujícím otcem, který zůstane doma kdo si myslí, že život je jen o hře. Episode 2 is called Lobdell vs. Moon and the synopsis stat, A A non-nonsense fire chief wife, who trying to run its house like its battalion, swaps lives with an konzervative stay-at-home wife who caters to every rozmary of její panovačný manžel.

Podle In Touch Weekly , cílem restartu je vyzvat lidi a posunout jejich hranice. Existují páry stejného pohlaví, které se vymykají normálním životním prostorům, a jsou v tom kulturní rozdíly.

Staré epizody pořadu se stále vysílají v reprízách v televizi.


Populární Problémy

Zde je návod, jak se dívat na estrádní show ABC Brad Paisley Thinks That's Think, představující představení od Paisleyho, Peytona Manninga, Kelsea Ballerini a dalších.

Hříbata doufají, že si v neděli zahrají o místo v play off, když nastoupí proti Jaguarům. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Casper Ruud nedávno odhalil, že v dětství choval naději na porážku Rafaela Nadala a Rogera Federera.

Federální pracovní studie je forma federálního stipendia udělovaného prostřednictvím finanční pomoci, která studentům pomůže zaplatit výdaje na vysoké škole. Tento fond pomáhá vysokoškolským studentům snadno získat zaměstnání na částečný úvazek. Většina zaměstnání-studium ...

Pokud chcete zjistit, kdo jste, deník si zapisujte a své myšlenky si zapisujte alespoň na 20 minut každý den. Když se vrátíte a přečtete si každodenní pozorování, začnete si ve svém myšlení a emocích všímat vzorců, které vám mohou poskytnout vhled do vašeho nitra. Pro ještě lepší přehled si napište cíl nebo prioritu, na kterou byste se chtěli zaměřit. To vám pomůže pochopit, co je pro vás nejdůležitější.

Všechny čtyři grandslamy jsou svým způsobem prestižní.