Jak se dívat na Wrestlemania 36 na Firestick (snadný průvodce)

Mistryně WWE Becky Lynch a Seth Rollins

Getty

Streamujte Wrestlemania 36 hned

Vypuknutí koronaviru zastavilo většinu sportovních a zábavních akcí na světě, ale WrestleMania WWE zůstává nastavena na tento víkend v 19:00. ET v sobotu a v neděli.

WWE se rozhodla rozdělit WrestleMania 36 na dvě noci akce a tvrdila, že toto je The Only WrestleMania Too Big for Just One Night. Nahrává se na uzavřený set v WWE Performance Center v Orlandu na Floridě.

Uprostřed probíhajících změn bude WrestleMania 36 nabízet spoustu prvotřídních zápasů mezi některými z nejlepších superstar v oboru, včetně Becky Lynch, Seth Rollins a Brock Lesnar.

Zde je návod, jak sledovat Wrestlemania 36 na Amazon Firestick, krok za krokem:

Jak stáhnout WWE Network & Watch Wrestlemania 36 na Firestick

  1. Zaregistrujte se do a Předplatné WWE zde (získejte první měsíc ZDARMA!)
  2. Klikněte na Hledat (lupa)
  3. Do vyhledávacího pole zadejte WWE
  4. Vyberte aplikaci WWE a stiskněte tlačítko Stáhnout
  5. Vyhledejte aplikaci WWE na domovské obrazovce Fire Stick
  6. V hlavní nabídce klikněte na ikonu Nastavení ozubeného kola a klikněte na „Přihlásit se“
  7. Přihlaste se pomocí svých pověření WWE
  8. Streamujte Wrestlemania 36 4. dubna v 19:00 ET

Blahopřejeme - pokud to uděláte správně, měli byste nyní mít možnost streamovat WWE Wrestlemania 36 naživo na vašem Firestick.


Kdy je Wrestlemania 36?

Vůbec poprvé se WrestleMania koná během dvou dnů. Přehlídka začíná v sobotu 4. dubna v 19 hodin. ET, a pokračuje v neděli 5. dubna v 19 hodin. ET.

Streamujte Wrestlemania 36 hned


Wrestlemania 36 zápasů

WWE Championship - Brock Lesnar (c) vs. Drew McIntyre: Poté, co McIntyre vyhrál Royal Rumble, se mají srazit dvě z nejpůsobivějších a nejsilnějších superhvězd WWE. Tato událost ukázala, že McIntyre i Lesnar jsou absurdně dominantní síly, přičemž McIntyre byl tím, kdo překvapivě eliminoval Lesnara, než vyhrál událost. McIntyre později vybral Lesnara k výzvě na WrestleMania, stejně jako jeho čest po vítězství v Rumble. Nyní ti dva zamknou rohy pro Lesnarovo mistrovství WWE.

Universal Championship - Goldberg (c) vs. TBD: Tento zápas měl být původně Universal šampion Goldberg proti tváři společnosti Roman Reigns, ale ten se stáhl ze zápasu před WrestleMania 36 kvůli obavám z koronaviru. Očekává se, že Goldberg obhájí titul a některé neoficiální zdroje naznačily, že to bude proti jmenovanému soupeři. WWE ale zatím nepotvrdila, jak se vše odehraje, ani okolní děj, který ke změně použije.

Viz také: Sledujte Wrestlemania 36 zdarma

Edge vs. Randy Orton (Last Man Standing): Edge se šokujícím způsobem vrátil do WWE v Royal Rumble a jeho krátký tým s Ortonem byl zábavný návrat do minulosti. Edge však během Rumble zapnul Ortona, eliminoval Viper a zapálil spor, který vedl k tomu, že Orton v dalších týdnech zasáhl Edgeovu manželku Beth Phoenix jeho finišerem RKO.

John Cena vs. The Fiend Bray Wyatt (Firefly Funhouse Match): Wyatt, vystupující jako jeho alter-ego The Fiend, držel světový šampionát až do své ohromující ztráty s Goldbergem na WWE Super ShowDown v Saúdské Arábii. Cena se nedávno vrátil do SmackDown, aby naznačil, že se nezúčastní WrestleMania 36, ​​aby mohl nechat pozornost ostatních superhvězd, ale Wyatt tuto myšlenku zkazil tím, že napadl Cena na zápas Firefly Funhouse.

Raw Women’s Championship - Becky Lynch (c) vs. Shayna Baszler: Lynch je nejoblíbenější superstar WWE už více než rok. Baszler ji brutálně napadl na Raw kousnutím do krku a bývalá bojovnice MMA pak ovládla pole na Elimination Chamber, aby si vysloužila titulní střelbu. Ti dva se v posledních týdnech vrátili tam a zpět s tajnými útoky. Nyní bude Lynch obhajovat svůj titul proti Baszler na WrestleMania 36.

NXT Women’s Championship - Rhea Ripley (c) vs. Charlotte Flair: Ve WrestleManii to bude vůbec poprvé, co bude titul NXT na řadě. Ripley vyzvala Flair, aby se s ní setkala na WrestleMania 36 pro Ripleyho pás NXT. Spolu s dalšími ženskými šampionkami, Lynch a Baylee, zapojenými do dalších dějů, Flair vs. Ripley dává talentované Ripley obrovské pozornost a nabízí Flair její zasloužené místo na největší kartě roku.

SmackDown Women’s Championship - Bayley (c) vs. Lacey Evans vs. Tamina vs. Naomi vs. Sasha Banks (Elimination Match): Bayleyho otočení paty je nyní kompletní. Její a nejlepší kamarádka Sasha Banks tvoří dobrý tandem drobností a zábavné bylo, že když se Baylee a Banks vysmívali generální manažerce Smackdownu Paige, neustále přidávala další a další protivníky k obhajobě titulu Bayley na Wrestlemania 36, ​​dokud neměla tu drzost přidat Banky do zápasu poslední.

Styly Undertaker vs. AJ (Boneyard Match): Styles je jedním z nejtalentovanějších interpretů, které společnost může nabídnout, a postavit se před Hrobáře je velký problém. I když Taker nesoutěží tak často jako kdysi, zůstává jednou z nejžhavějších hvězd v oboru. Toto hovězí maso začalo, když Pohrobník zaútočil na Styly v Elimination Chamber během jeho zápasu proti Aleisteru Blackovi. Styles brzy poté legendu vyzval a později odhalil, že se s Takerem utká v něčem, co se nazývá Boneyard Match, které ještě nebylo definováno.

Kevin Owens vs. Seth Rollins: Rollins si říká Mesiáš pondělní noci a za poslední měsíce si vybudoval řadu poddaných, když Rollins a Owens vedli proti sobě válku. Mezi nejvýznamnější patří Owens, který stojí Rollinse a Buddy Murphyho za tituly Raw tag team proti The Street Profits a dělají něco podobného v zápase v Elimination Chamber. Nyní se Rollins a Owens postaví proti sobě na Wrestlemania 36.

Interkontinentální mistrovství - Sami Zayn (c) vs. Daniel Bryan: Zayna vyzval Bryan, aby na Wrestlemanii 36 uvedl svůj mezikontinentální titul, ale Zayn by zápas nepřijal, pokud by Drew Gulak nedokázal porazit Shinsuke Nakamuru. To se stalo, takže nyní Bryan má šanci odebrat Zaynovi titul ve Wrestlemania 36.

Raw Tag Team Championship - The Street Profits (c) vs. Austin Theory & Angel Garza: Andrade a Garza měli vyzvat Montez Ford & Angelo Dawkins, alias The Street Profits, na tituly Raw tag team na WrestleMania 36. Andrade ale utrpěl zranění a nyní je nahrazen debutující Austinovou teorií.

SmackDown Tag Team Championship - The Miz & John Morrison (c) vs. The New Day vs. The Usos (Ladder Match): The New Day a The Usos poskytly během těch let spousty spillů a vzrušení díky jejich intenzivní rivalitě v tag týmech. Ti dva dostali šanci vyzvat The Miz a Johna Morrisona o tituly značek SmackDown, ale když se do jejich zápasu vložili šampioni, oba týmy dostanou šanci ukořistit šampionát na turnaji Wrestlemania 36.

Women’s Tag Team Championship - The Kabuki Warriors (c) vs. Alexa Bliss & Nikki Cross: Bliss byla několik týdnů pronásledována Asukou a Kairi Saneovou, dokud nakonec nezískala vítězství ve dvouhře nad Asukou, aby si vynutila zápas o titul mezi oběma týmy. Jedná se o odvetu z Pekla v cele, kde Bliss a Cross ztratili své tituly pro The Kabuki Warriors. Bude to opakování nebo pomsta?

Aleister Black vs. Bobby Lashley: Black vypadá, že je na cestě nahoru. Pomohl mu k vítězství Hrobář proti AJ Styles ve Elimination Chamber. Nyní dostává Bobbyho Lashleyho na Wrestlemania 36 v zápase, který byl přidán jen pár týdnů před největší kartou roku.

co znamená skóre láska v tenise?

Elias vs. King Corbin: Elias a Corbin s tím v posledních týdnech bojují, když Corbin souhlasil, že se utká s Eliasem na turnaji Wrestlemania 36 poté, co bývalý profesionální fotbalista Rob Gronkowski loboval za to, aby se tito dva postavili proti sobě.

Otis vs. Dolph Ziggler: Otis má obrovskou zamilovanost do Mandy Rose, ale Ziggler je jablko jejího oka. Ziggler zdánlivě miluje mučit Otise kvůli této záležitosti, a proto vyzval Otise k zápasu na Wrestlemania 36, ​​aby mohl zahanbit oaf před Rose na největší scéně ze všech.


Kdo je Goldberg Wrestling ve Wrestlemanii?

Goldberg měl podle plánu obhájit své univerzální mistrovství proti Roman Reigns na Wrestlemania 36, ​​ale když Reigns kvůli obavám z koronaviru odstoupil z akce, Goldberg zůstal bez soupeře. Přestože se šušká o tom, kdo bude jeho novým soupeřem, WWE zatím oficiálně neprozradila, s kým se Goldberg v ringu utká. To je pravděpodobně příběh, který se objeví během show.

Proč Roman nekrálí ve Wrestlemanii 36?

Vládnutí bylo oznámeno v příspěvku na sociálních sítích dne Instagram „Všem mým fanouškům je mi líto, že jsem letos nemohl soutěžit a předvést show a pobavit ... ale někdy jsou věci důležitější a musel jsem se rozhodnout pro mě a moji rodinu. Spojení s dalšími různými sportovci, zdá se, Reigns odsunul na vedlejší kolej kvůli obavám z pandemie koronaviru.

V říjnu 2018 Reigns oznámil, že podstoupí léčbu leukémie. On se vrátil do WWE v únoru 2019 s uvedením „Dobrou zprávou je, že jsem v odpuštění, všichni. Zdálo by se, že Reignsova zdravotní historie ho nechává imunokompromitovanou a vystavuje jej většímu riziku, kdyby se nakazil COVID-19.

Streamujte Wrestlemania 36 hned

Cvrlikání: @Kelsey_McCarson


Populární Problémy

Chcete streamovat Queen of Katwe? Připravili jsme pro vás tohoto dokonalého průvodce prohlížením rodiny, který obsahuje informace o obsazení, zápletce, pokladně a dalších.

Č. 6 Ohio State zahájí v sobotu hru Big Ten proti Indianě. Zde je návod, jak sledovat legální živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

8. srpna je pro tenisové fanoušky na celém světě zvláštní den, kdy Roger Federer slaví své narozeniny. Letos má datum ještě větší význam, protože Federerovi je 40 let.

Sascha Bajin dříve pracoval se Serenou Williamsovou a nyní věří, že Naomi Osaka, jeho současný chráněnec, by se mohl stát skvělým hráčem všech dob.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online seriál „Brat Loves Judy“ streamovaný online.

Chcete -li obarvit svůj gumový předmět, můžete vyzkoušet několik různých technik pro výraznou a trvalou barvu. Guma trvá dlouhou dobu, než pohltí barvy, ale se správnými materiály ji můžete trvale barvit. V závislosti na typu ...