Jak nosit klobouk z kbelíku

Kloboukové klobouky se mohou zdát jako výbuch minulosti, ale stále jsou oblíbeným elegantním doplňkem, který můžete přidat do svého souboru. Od příležitostných outfitů až po nostalgický vzhled můžete vyzkoušet spoustu stylových ztvárnění.Metoda 1 z 10: Experimentujte s tlumenými a neutrálními barvami.

 1. 46 3 1 K vyzvednutí klobouku z kbelíku nepotřebujete odvážné a poutavé oblečení. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení nejsou odvážné parky a retro tepláky jedinými způsoby, jak rozhoupat kýbl. Místo toho si jako základ oblečení vyberte ležérní streetwear, navržený v tlumených barvách. Neutrálně laděné oděvy jsou dalším skvělým způsobem, jak si pomocí kýblního klobouku vybudovat subtilní, ale stylové oblečení.
  • Letní pletené zboží a klasická trička jsou skvělými doplňky k outfitu streetwear.
  • Můžete dokončit šedý oblek s černým kloboukem.
  reklama

Metoda 2 z 10: Vsaďte na monochromatický vzhled.

 1. 41 2 1 Slaďte svůj klobouk se zbytkem oblečení. Vyberte si k oblečení vhodný barevný oděv - může to být kombinéza, top a pěkné kalhoty nebo nadměrná bunda. Vyberte si klobouk s kýblem, který odpovídá barevnému schématu zbytku vašeho oblečení - pomůže to vytvořit soudržný a stylový vzhled.
  • Můžete mít nadrozměrnou jednobarevnou bundu a odpovídající kbelíkový klobouk.
  • Dalo by se spárovat pěkné džíny s odpovídajícím vrchním a kbelíkovým kloboukem.
  reklama

Metoda 3 z 10: Noste jasný nebo strukturovaný klobouk, aby vynikl.

 1. 44 6 1 Textury dodají vašemu outfitu další rozměr. Spojte fuzzy nebo strukturovaný klobouk s texturovaným topem nebo vestou. Nebojte se nosit více textur najednou-díky tomu bude váš outfit opravdu poutavý a dynamický. Můžete si také vybrat klobouk, který má úplně jinou barvu než zbytek vašeho oblečení. Nakreslete oko vzhůru pestrobarevným kbelíkovým kloboukem, který v celém vašem outfitu vytvoří chladné a stylové oddělení.
  • Můžete například nosit fuzzy klobouk s pletenou vestou.
  • Můžete mít jasně zbarvený klobouk s kbelíkem jiné barvy a krátké kalhoty.
  reklama

Metoda 4 z 10: Doplňte svěží, jarní oblečení s kbelíkovým kloboukem.

 1. jedenáct 6 1 Vklouzněte do topu nebo trička se zapínáním na knoflíky a pěkných šortek. Svršek si můžete úplně zapnout, nebo nechat několik knoflíků rozepnutých, aby byl váš outfit pěkný a svěží. Doplňte svůj outfit jednobarevným kbelíkovým kloboukem, abyste opravdu přitáhli soubor k sobě!
  • Můžete například spárovat knoflíkový knoflík s neutrálním tónem a šortky s neutrálním tónem spolu s jasným, jednobarevným kbelíkovým kloboukem.
  reklama

Metoda 5 z 10: V létě noste tílko a šortky s kloboukem.

 1. jedenáct 3 1 Kloboukové klobouky jsou skvělým doplňkem, pokud se snažíte zůstat v pohodě. Vyberte si pohodlné tílko spolu s pěknými cvičebními šortkami. Na závěr si navlékněte klobouk, který odpovídá celkovému barevnému schématu vašeho oblečení.
  • Pokud například máte na sobě tmavé tílko a šortky s neutrálním tónem, můžete také nosit tmavý, neutrálně zbarvený klobouk.
  • Tento outfit se skvěle hodí k tenisovým botám a ponožkám po kotníky.
  reklama

Metoda 6 z 10: Na podzim spárujte kbelíkový klobouk s nadměrným svetrem.

 1. 18 7 1 Kloboukové klobouky jsou vynikající volbou do počasí. Tyto klobouky jsou vhodné pro všechny typy počasí, včetně dnů, kdy je příliš teplo na těžký kabát, ale příliš chladno na to, aby se oblékly bez bundy. Navlékněte si dlouhý svetr dlouhý po stehna, legíny nebo úzké džíny a pár bot po kolena. Na závěr si před venkovním oblečením nasaďte klobouk z kýblu.
  • Neutrální tóny fungují skvěle pro tento druh oblečení.
  • Chcete -li posunout svůj soubor na další úroveň, spojte svůj svetr a klobouk.
  reklama

Metoda 7 z 10: Zahřejte se dlouhými kalhotami, svetrem a kloboukem z kýblu.

 1. 12 8 1 Kbelíkový klobouk je stylovým doplňkem tradičního zimního klobouku. Sbalte se do svetru a pár dlouhých kalhot. Navrch navrstvěte tlustý, teplý kabát a vyberte kýbl, abyste oblečení dokončili.
  • Například můžete nosit svetr s dlouhými kalhotami a nahoře silnou bundu.
  • Můžete také nosit kbelík s džíny, svetr a dlouhý kabát pro stylový vzhled v chladném počasí.
  reklama

Metoda 8 z 10: Vytvořte ostrý vzhled s bundou a zoufalými džíny.

 1. 13 8 1 Kloboukové klobouky jsou skvělou volbou, pokud se chcete obléknout. Vyberte si koženou bundu a své oblíbené roztrhané džíny spolu s pohodlným topem. Přidejte kýbl klobouk jako konečný, stylový dotek vašeho oblečení!
  • Spárujete roztrhané modré džíny s výrazným černým sakem, vícebarevným topem a jednobarevným kloboukem.
  reklama

Metoda 9 z 10: Zůstaňte ležérní v převážně černém oblečení.

 1. 41 2 1 Vyberte si k oblečení černý top, bundu a džíny. Je v pořádku, pokud má vaše bunda různé barevné akcenty - stačí hledat něco, co je převážně černé. Spojte tuto bundu s tmavým topem a černými džíny. Dokončete vzhled přidáním klobouku s kbelíkem a pohodlných bot!
  • Můžete například spárovat černou větrovku s černou košilí spolu s černými úzkými džíny. Vzhled můžete doplnit párem tenisek s neutrálním tónem a kloboukem s neutrálním tónem.
  reklama

Metoda 10 z 10: Přijměte 90. léta s nostalgickým vzhledem.

 1. 28 8 1 Vystopujte kbelíkový klobouk zpět k jeho módním kořenům. Začněte svůj outfit topem zaměřeným na 90. léta, jako je tričko s grafikou nebo košile uvázané kolem pasu. Jazzové věci s kalhotami se širokými nohavicemi a tenisky nebo platformy. Dokončete vzhled kbelíkovým kloboukem a vytvořte outfit čerstvý z roku 1995.
  • Zrcadlové sluneční brýle a chlupaté sandály jsou skvělými doplňky k outfitu s motivem 90. let.
  • Bodysuit nebo asymetrická džínová sukně jsou také skvělými poctami 90. let.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když mám příliš mnoho klobouků a nemohu si mezi nimi vybrat?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Vyberte si kýbl, který se nejlépe hodí k vašemu aktuálnímu oblečení. Pokud například máte na sobě tmavomodrý top s černými džíny, můžete k oblečení nosit černý klobouk.
 • Otázka Existují účesy, které nefungují s kbelíkovými klobouky?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Kloboukové klobouky jsou velmi univerzální a fungují s různými pohledy. Pokud jste spokojeni s tím, jak vypadáte v klobouku, pak na tom jedině záleží!
 • Otázka Mohu nosit více klobouků najednou? Můžete, ale spodní část se nemusí zobrazit, takže to asi není nejlepší nápad.
 • Otázka Co když mám příliš mnoho klobouků a nemohu si mezi nimi vybrat? Maggie Snowová Vždy jste mohli nosit jeden klobouk s kýblem a pak přepnout na jiný, když na to máte chuť. Můžete také zavřít oči a vybrat si jedno.
 • Otázka Můj kýblový klobouk mi stále padá z hlavy, co mám dělat? Lilylovers K připevnění k hlavě byste mohli použít sponky nebo sponky do vlasů. Alternativně byste mohli v budoucnu hledat jinou velikost u kbelíkových klobouků.
 • Otázka Jednobarevný kbelíkový klobouk plus tričko se spoustou designu. Bude to odpovídat nebo ne? Lilylovers To zní jako skvělý zápas! Plné barvy většinou doplňují vzory.
 • Otázka Jaký tvar hlavy by nejlépe vypadal s kbelíkovým kloboukem? Lilylovers Jakýkoli tvar hlavy může vypadat skvěle v klobouku, ale podlouhlé tvary jim obvykle vyhovují nejlépe.
 • Otázka Jak vlastně nosím kýbl? Nemám tušení, jak si ho nasadit. Lilylovers Kloboukový klobouk nosíte stejně jako jakýkoli jiný klobouk. Jednoduše si přetáhněte klobouk přes hlavu, ale nenechte si krýt oči. Postupujte podle výše uvedených pokynů.
 • Otázka Díky tomu budu vypadat jako Josh Dun? Lilylovers Opravdu záleží na tom, jestli už vypadáš jako on. Kloboukový klobouk by vám však mohl dát podobný styl!
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Kloboukové klobouky se skvěle hodí k plavkám a plavkám.
 • Pokud je váš klobouk s kbelíkem dodáván s popruhy, nechte je viset pro uvolněný vzhled.
 • Šátky vypadají skvěle, když jsou spárovány s kloboukem z kbelíku! Vyberte si barvu, která bude pěkně kontrastovat s kloboukem, abyste vytvořili obzvláště dynamický vzhled.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Colts a Steelers se v neděli setkají v důležitém zápase AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Elena Rybakina a Daria Kasatkina se v úterý setkají v prvním kole Ostrava Open. Jedná se o vůbec první zápas mezi oběma hráči na turnaji WTA.

Jak udělat jeskyni pro muže. Mužská jeskyně je zvláštní částí domu věnovanou mužovým vlastním aktivitám, včetně trávení času o samotě nebo se svými kamarády. Mužská jeskyně by měla být naplněna esencí věcí, které vás baví, od fotbalu ...

Lamelo Ball and Spire převzít Bella Vista v HoopHall West High School Basketball Invitational. Zde je návod, jak můžete hru sledovat zdarma.„Deadliest Catch“ je zpět na premiéru 16. sezóny v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.