Jak sledovat film „Fena: Pirátská princezna“ onlinePlavání pro dospělé

Nejnovější karikatura Adult Swim přicházející do televize je Fena: Pirátská princezna, která má premiéru v sobotu 14. srpna o půlnoci na Cartoon Network.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat stream Fena: Pirate Princess online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Cartoon Network a Adult Swim jsou součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

levoruké podání tenisu

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Fena: Pirate Princess můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živé přenosy Cartoon Network, Adult Swim a 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s Cartoon Network/Adult Swim a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Fenu: Pirate Princess můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Cartoon Network, Adult Swim a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

kolik je espn na roku

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Fenu: Pirate Princess můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Fena: Pirátská princezna“Hrát si

Fena: Pirátská princezna | Oficiální upoutávka | plavání pro dospělé Sledujte cestu Feny Houtmanové na širém moři, když se ona a její posádka japonských samurajů vyhýbají velkým nebezpečím a odhalují její rodinná tajemství. Fena: Pirate Princess je originální série Adult Swim and Crunchyroll, kterou vytvořil a režíroval Kazuto Nakazawa s produkcí I.G. slouží jako animační studio. #AdultSwim #FenaPiratePrincess REGISTRACE: youtube.com/adultswim1?sub_confirmation=1 O dospělých… 2021-07-20T16: 00: 31Z

Fena: Pirate Princess je půlhodinový animovaný seriál, který zaznamenává dobrodružství Feny Houtmanové na útěku před piráty a anglickým námořnictvem a musí spoléhat na posádku japonských samurajů, aby odhalila svá rodinná tajemství ... a nepředstavitelný poklad! , podle tiskové zprávy Adult Swim.

Premiéra obsahuje dvě epizody zády k sobě. První se jmenuje Vzpomínky a jeho popis zní: Mladou Fenu zachrání Yukimaru a uteče z lodi; Uplyne 10 let a Fena vyrostla v krásnou ženu, která je dostatečně hodná toho, aby ji mohli přezdívat White Marginal, ale nedokáže zapomenout na Yukimaru.

Druhá epizoda se jmenuje Zděděná cesta a její popis zní, Fena je doprovázena Otto a Salmanem, který jí pomohl při útěku, a dorazí na ostrov Goblin, osamělý ostrov obklopený mlhou; Fena se setká s Frantzovým starým přítelem Yukihisou a má za úkol vyřešit záhadu za kamenem, který po sobě zanechal její otec.

Pak 22. srpna přichází Bar-Baral, jehož popis škádlí, Fena a samurajové, odhodlaní zdědit cestu svého otce, se vydávají z ostrova Goblin; zastavují se ve svobodném městě Bar-Baral, aby si opatřili zdroje tam, kde Fena narazí na výrobek shodný s kamenem, který zde zanechal její otec.

Anglické hlasové obsazení a postavy zahrnují:

  • Fena Houtman (Brittany Cox): Pozitivní, veselá sirotka navzdory své traumatické minulosti. Známá pro svou bledou pokožku a zářící stříbrné vlasy.
  • Yukimaru (Robb Moreira): Introvertní, katana-ovládat bodyguard z rodiny Houtman. Fena velmi chrání.
  • Shitan (Nicholas Corda): Tento pohledný, elitní válečník může zabíjet lukem a šípy - nebo svým vzhledem. I když na povrchu působí odtažitě, svých přátel si velmi váží.
  • Karin (Anjali Kunapaneni): Vychovávaná rodinou kovářů, Karin hledá technologie, jako je její puška, kterou skvěle využívá v bitvě.
  • Enju (Brandon Winckler): Kaedeovo starší dvojče. Oba používají v bitvě kopí a wakizashi, oba jsou přátelští a zlomyslní, ale Enju cítí, že je spolehlivější než jeho mladší bratr.
  • Kaede (Darrel J Delfin): Enjuovo mladší dvojče. Oba v bitvě používají kopí a wakizashi, oba jsou přátelští a zlomyslní, ale Kaede cítí, že je mužnější než jeho starší bratr.
  • Tsubaki (Alan Lee): Nejstarší a nejzralejší člen skupiny ovládá divokou energii všech. Je také kuchař, ale když bojuje, používá krátký ninja meč.
  • Makaba (Thomas E. Wynn): Tato hora chlapců dává přednost boji v těsné blízkosti s mosaznými klouby. Když nebojuje, je dobrosrdečný a mírný.
  • Salman (Frank Todaro): Starší rytíř, kterému se kdysi říkalo Salman the Onslaught za to, že byl s kopím tak smrtící. Fenu zná už od dívek, protože nějakou dobu sloužil rodině Houtmanových.
  • Otto (Doug Stone): Další starší rytíř, který sloužil rodině Houtmanů a v mladosti měl zastrašující přezdívku - Otto Blitz za rychlou šerm.


Fena: Pirátská princezna vysílá sobotní noci o půlnoci ET/PT na Cartoon Network.


Populární Problémy

Boris Becker věří, že Roger Federer byl ve finále Wimbledonu 2019 lepším hráčem, přestože vyhrál Novak Djokovič. K překvapení mnohých Becker, Edberg a dokonce i hostitel Wilander označili finále 2019 za největší zápas všech dob.

Tenisová kariéra Martiny Hingisové nebyla ničím jiným než překážkovým závodem, ale každý problém rozdrtila stejně elegantně jako její salvy na kurtu.

Váš průvodce streamováním Gotta Kick It Up online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Náčelníci a Havrani se setkávají, což je pravděpodobně největší fotbalová hra roku v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Jak sundat palec z pasu. Ztráta jakéhokoli množství váhy, která vám zase umožní zhubnout centimetry, je dřina a vyžaduje čas. Neexistuje žádný kouzelný vzorec, díky kterému by se to stalo rychle nebo snadno, ale ta námaha stojí za to ....

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.