Jak nosit řetěz s mikinou

Řetězy jsou vyzkoušenou a opravdovou módní výpovědí, která vypráví příběh o identitě i vašich vlastních preferencích stylu. Tento jednoduchý typ náhrdelníku funguje dobře s různými outfity, ale je obzvlášť stylový, když se nosí s mikinou. Klíčem při výběru a nošení řetízků je příliš nepřemýšlet a vybrat si šperk, který je vám pohodlný a reprezentativní.

michigan vs ohio state live stream zdarma

Část 1 ze 2: Výběr vhodného řetězce

 1. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou Krok 1

  1 Investujte do řetězců vyrobených z vysoce kvalitních materiálů. Udělejte si závazek vůči svému novému módnímu prohlášení zakoupením řetízku vyrobeného z pěkných kovů, jako je stříbro, zlato nebo platina. Je to úplně v pořádku, pokud si nemůžete dovolit něco opravdu drahého - nejdůležitější je, že si vezmete nějaké šperky vyrobené ze skutečného kovu, a ne něco levného, ​​jako je plast.
  • Některé kovové řetězy můžete získat za méně než 30 dolarů, v závislosti na tom, co hledáte.
  • Typ kovu, který si vyberete, opravdu závisí na vašich osobních preferencích. Stříbro je univerzálnější materiál řetízku, zatímco ke zlatu může být připojena sebevědomá, luxusní konotace.


 2. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou Krok 2

  2 Rozhodněte se pro jednoduchý, smyčkový náhrdelník pro stylový vzhled. Hledejte řetězy, které jsou docela ploché a nejsou příliš těžké. Ideálně hledejte šperky s plochými tenkými řetízky, které nejsou objemné a nepohodlné je nosit s mikinou.
  • Některé z nejpohodlnějších řetízků na nošení mají tvar spíše jako stužky a jsou hladké a tenké.
 3. Obrázek s názvem Noste řetízek s mikinou Krok 3

  3 Pokud jste duchovní, vyberte řetězce s náboženskými symboly. Hledejte šperky se symboly, které pro vás hodně znamenají, ať už je to Davidova hvězda, kříž nebo úplně něco jiného. Váš řetězec by měl reprezentovat vás a vaši identitu a náboženský symbol je k tomu skvělá volba.
 4. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou, krok 4

  4 Vyberte si náhrdelník, který je dlouhý přibližně 61 cm. Přemýšlejte o tom, kde chcete, aby vám řetěz padal podél hrudníku. Všimněte si, že náhrdelníky o délce 18 palců (46 cm) vám spadnou mírně pod krk, zatímco řetězy dlouhé 20 až 22 palců (51 až 56 cm) padají někde kolem klíční kosti. Pokud chcete, aby byl váš řetěz vpředu a uprostřed, vyberte si alespoň 61 cm dlouhý řetěz, který bude viset kolem středu hrudníku.
  • Pokud jste opravdu vysoký nebo máte obzvláště velkou postavu, možná budete chtít koupit o něco větší řetěz.
 5. Obrázek s názvem Noste řetízek s mikinou Krok 5

  5 Pro odvážnější vzhled noste řetízek se zjevným přívěskem. Podívejte se na řetězy, které mají zajímavé tvary nebo přívěsky, které na váš řetěz upoutají velkou pozornost. Tyto řetězce vybírejte pečlivě - mohou být skvělou volbou, pokud na sebe chcete upoutat velkou pozornost, ale nemusí být dobrou volbou, pokud se snažíte být jemnější.
  • Přívěsky opravdu závisí na osobních preferencích. Pokud nebudete hodně přemýšlet o tom, co si o vás lidé myslí a o vašem smyslu pro módu, pak by pro vás mohly být přívěsky skvělou volbou.
 6. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou, krok 6

  6 Zkontrolujte, zda veškeré příslušenství odpovídá barvě řetězu. Přemýšlejte o jakýchkoli hodinkách, náramcích nebo jiném příslušenství, které nosíte pravidelně. Zkuste vybrat řetízek, který odpovídá barvě těchto doplňků, abyste mohli vytvořit soudržnější a stylovější vzhled.
  • Toto není těžké a rychlé pravidlo, zvláště pokud se raději oblékáte ležérně.
  • Pokud nenosíte spoustu doplňků, nemusíte si s tím dělat starosti.
  reklama

Část 2 ze 2: Zobrazení vašeho řetězce

 1. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou, krok 7

  1 Ponechte přední část řetězu viditelnou přes mikinu. Umístěte řetízek kolem krku, aby vám řetěz přiléhal k zadní části krku. Ponechte tuto část řetězu skrytou v mikině a poté rozepněte přední část řetězu podél přední části mikiny.
  • Pokud má váš řetízek přívěsek, udržujte jej uprostřed přední části mikiny.
 2. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou, krok 8

  2 Zastrčte si řetěz do mikiny, pokud ji nosíte ze sentimentálních důvodů. Nebojte se tlačit na neustálé prohlášení se svým řetězcem - je v pořádku ho mít zastrčené! Pokud pro vás vaše šperky představují něco osobního, klidně si je doslova a do písmene nechte blízko u srdce.
  • Pokud je váš řetězec například rodinným dědictvím, možná ho budete chtít místo předvádění nechat zastrčený.
 3. Obrázek s názvem Noste řetěz s mikinou, krok 9

  3 Noste více řetězů, abyste učinili odvážné prohlášení. Umístěte několik tenkých řetízků kolem krku a sbírejte je kolem středu krku a mikiny. Zkuste si vybrat tenké řetízky podobné stužkám, které nebudou příliš objemné a nepohodlné na nošení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Řetězy můžete koupit poměrně levně online.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online streamovat soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.

Jak zmírnit bolest kolen v noci. Bolest kolen může zničit dobrý noční spánek, ale existuje mnoho možností úlevy. Snižte zánět způsobující bolest pomocí horké nebo studené terapie ke zklidnění kolenních kloubů a tlakem na ...

Jak otočit hračky vašeho psa. Otáčení hraček vašeho psa přináší výhody jak vašemu psovi, tak vaší rodině. Váš pes má neustále se měnící sbírku „nových“ hraček a vaše rodina dostane nepřehledný prostor bez tolika psích hraček ....

Andy Murray se svou přítelkyní Kim Sears v Londýně, 27. listopadu (IANS) Dvojnásobný grandslamový šampion Andy Murray se má oženit s dlouholetou přítelkyní Kim.

Jak mít pařížský styl. Obdivujete pařížský styl? Mnoho lidí na celém světě chce vypadat více jako Pařížan. Napodobování pařížského stylu vyžaduje určitou jistotu a vzhled, ale není těžké ho zvládnout. Je to všechno ...