Jak nosit nadměrné boty

Někdy jsou boty, které dostanete, nadměrné. Ať už je to dárek nebo si je koupíte sami, nadměrné boty jsou vždy bolestivé, ale vždy jim lze pomoci.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Noste nadměrné boty Krok 1

  1 Určete rozdíl mezi touto obuví a normální velikostí. Zkontrolujte, zda vidíte rozdíl a kolik je mezi velikostmi.
 2. Obrázek s názvem Noste nadměrné boty Krok 2

  2 Zkuste si vzít silné ponožky nebo vrstvené ponožky. Někdy problém vyřeší jen nošení objemných ponožek nebo dvou vrstev ponožek. V zimním počasí se filcová vložka vejde do sněhu nebo turistické obuvi, což dodává teplo a lépe sedí.
 3. Obrázek s názvem Noste nadměrné boty Krok 3

  3 Přidejte do boty kapesníky nebo papírové ručníky. Přidejte kapesníky/papírové ručníky do zadní části boty poblíž paty. To může snadno nahradit velikost. To nemůžete udělat s sandály nebo botami bez zad.
 4. Obrázek s názvem Noste nadměrné boty Krok 4

  4 Zkuste vložky. Někdy přidání dvojice podpěr (dostupné ve většině bot a drogerií) může lépe sedět a možná i lépe podepřít vaše nohy.
 5. Obrázek s názvem Noste nadměrné boty Krok 5

  5 Chodit okolo. Procházejte se v botách s tkaninami v nich. Ujistěte se, že stále nejsou volné. Pokud jsou stále volné, přidejte do bot více tkáně.
 6. Obrázek s názvem Noste nadměrné boty Krok 6

  6 Nedělejte to příliš často. Přestože jsou boty, které jsou příliš velké, lepší než nošení páru, který je příliš malý, pro vaše nohy to stále není dobré. Pokud je to jen trochu možné, pořiďte si boty, které se přizpůsobí vašim nohám. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud jsou moje kopačky příliš velké, jak je pohodlně nosím a hraji? Pravděpodobně byste měli nosit boty vaší velikosti, ale vpředu stačí dát ponožku.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud je rozdíl ve velikosti obuvi přes 2 velikosti, zkuste použít extra silnou utěrku nebo papírový ručník.
 • Pokud máte čas, než si budete muset boty obout, zkuste je vzít zpět do obchodu a pořiďte si je ve své velikosti.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Přidání příliš velkého množství tkáně může zanechat na noze puchýř, pokud boty nosíte příliš dlouho.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Boty
 • Papírové ručníky/ubrousky

Populární Problémy

Jak cvičit na hřišti jako dospělý. Možná jste se odmalička na hřiště nepodívali vážně, ale vybavení hřiště nabízí legitimní příležitost pro celodenní trénink-bez členství v tělocvičně ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Hermansson vs Cannonier a všechny boje UFC Fight Night Copenhagen online v USA.

Jak se rychle zbavit dlahy na holeně. Syndrom mediálního tibiálního stresu nebo holenní dlahy je běžným zraněním běžců, tanečníků a lidí, kteří najednou zvýší množství cvičení, kterého se jim dostává. Je to způsobeno nadměrnou silou ...

„Vraždy Jane Doe“ mají v neděli premiéru na Kyslíku. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Stefanos Tsitsipas usiluje o to, aby se jeho nejlepší kolo ve třetím kole na US Open 2021 zlepšilo, ale v prvním kole ho čeká těžká zkouška v podobě bývalého šampiona Andyho Murraye.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotní hry Heat vs Nuggets online, pokud nemáte kabel.