Jak vyhrát v Kick Ups

Kick ups, který je také známý jako keepie-uppies, je praxe žonglování fotbalového míče s nohama, stehny a hlavou. Je to skvělý způsob, jak si procvičit ovládání míče, a je to také cvičení. Vítězství v soutěžních kick -upech s přáteli nebo spoluhráči vyžaduje důsledné procvičování a používání technik, jako je sledování míče, vstup do cyklu a vědět, kam míč půjde. Nejprve se můžete osvojit v základech, upevnit své dovednosti a styl a poté se soustředit na vítězství.Část 1 ze 3: Zdokonalování základů

 1. 1 Odrazte míč na stehno. Ačkoli fotbal primárně využívá chodidla, začátečníci v kick ups by měli nejprve ovládat stehna, protože je to o něco jednodušší než žonglování nohou. Míč by měl zasáhnout plochý povrch stehna, ne kdekoli na koleni. Hoďte míč na stehno, jednou ho odrazte a chyťte ho. Udělejte to pro dostatečný počet opakování, abyste dostali pohyb dolů, než přejdete na více odrazů.
 2. 2 Na tkaničky použijte můstek nohy. Když jsou stehna zvládnuta, začleňte chodidla. Pusťte míč a navažte s ním kontakt tam, kde začínají prsty. Prsty držte mírně vzhůru, aby se míček odrazil spíše nahoru než dopředu.
  • Pokud narovnáte prsty na nohou, aby směřovaly dopředu, míč se od vás pravděpodobně odrazí.
  • Začněte jedním odrazem najednou mimo nohu a ujistěte se, že míč míří přímo nahoru. Když se vám podaří udržet míč rovně, jděte na další kopy za sebou.
 3. 3 Začněte používat svou nedominantní nohu. Většina lidí má dominantní nohu a je snazší nechat tuto nohu dělat veškerou práci, ale hráči, kteří jsou nejlepší v kick ups, budou stejně silní s oběma nohama. Jakmile se s dominantní nohou uzdravíte, začněte cvičit stejně tvrdě i s druhou nohou.
  • To dá vaší dominantní noze pauzu během soutěžních kick upů a poskytne vám více možností, jak rozjet vzor.
 4. 4 Vypusťte míč až k hlavě pomocí nohy nebo stehna. Kopnout míč se správným množstvím síly až do hlavy je ošidné a dokonalost vyžaduje čas. Když vykopnete míč do vzduchu, měl by být těsně před vaší hlavou, abyste se museli mírně předklonit, abyste jej zasáhli. Míč by se měl odrážet od ploché části hlavy, nikoli od čela.
  • Pracujte s odpalováním míče přímo z hlavy, nikoli dopředu nebo dozadu.
  • Přesun míče z chodidla do hlavy může být o něco snazší než ze stehna do hlavy, protože chodidlem můžete získat větší sílu.
  reklama

Část 2 ze 3: Budování vašich dovedností Kick Ups

 1. 1 Cvičte důsledně. Mlátit ostatní při kick ups znamená být trvale lepší než oni, čehož je dosaženo pouze cvičením. Každý den byste měli cvičit techniky kick -upů, abyste si vytvořili sílu v nohách a vytvořili svalovou paměť na pohyb, který žongluje s míčem. Jedním ze způsobů, jak cvičit, je stanovit si určitý časový limit, po který musíte na dovednostech zapracovat, a poté tento čas každý den o něco zvýšit.
  • Zkuste jít 10 sekund v kuse nebo na 10 opakování, aniž byste upustili míč. Stanovte si takový cíl a poté, jak ho dosáhnete, si stanovte nový, o něco vyšší cíl.
 2. 2 Najděte pohyb, který vám nejlépe vyhovuje. Pohodlí s žonglováním vám pomůže vyhrát kick upy častěji, takže pokud se určitý způsob pohybu cítí lépe, udělejte to tak. Někteří lidé rádi pohybují nohou v kotníku, aby míč vyskočili, zatímco jiní dávají přednost mírnému prodloužení kolena, aby kopli do míče. Můžete dokonce pohybovat ohnutou nohou v kyčli nahoru a dolů.
  • Zkuste použít každý přístup na několik minut a uvidíte, který vám připadá nejpřirozenější. Pak se v tomto stylu vyznejte.
 3. 3 Cvičte, abyste získali správnou techniku. Nemůžete začít s cílem získat 50 odrazů na první pokus. Na tvrdém povrchu odrazte míč od země a jednou jej vyhoďte do rukou. Znovu ho pusťte a dvakrát do něj kopněte s odrazem mezi nimi, než ho chytíte. Potom jej dvakrát odkopněte bez odrazu a chyťte ho. Tento postup pomůže získat přesný pohyb těsně před příliš dlouhou cestou.
  • Chcete, aby míč po kopu šel přímo nahoru, aniž by se příliš točil, takže pokud uděláte jeden kop a nepůjde přímo nahoru, zůstaňte na tomto kroku vrtačky, dokud jej nebudete moci kopnout přímo nahoru. To vám dává základ, na kterém můžete stavět.
  • Na tomto základním drilu můžete stavět tak, že ho předáte z jedné nohy na druhou, přejdete z nohy na hlavu zpět na stehno, nebo uděláte 10 opakování na noze, poté 10 na stehně, potom 10 na hlavě. Cílem cvičení je dostat techniku ​​na několik opakování, než se pokusíte o většinu opakování.
  reklama

Část 3 ze 3: Pobyt v zóně

 1. 1 Sledujte míč. Může se zdát, že když budete sledovat míč, budete vypadat slabí, ale je to nejefektivnější způsob, jak udržet míč v pohybu. Můžete si myslet, že vaše noha nebo noha byla umístěna perfektně pro přihrávku až k vaší hlavě, ale sledování míče vám pomůže s jistotou vědět. Kam míček míří, vám napoví, zda jste správně zvolili techniku.
  • Můžete cvičit žonglování s míčem, aniž byste se museli dívat, tlačit se, ale když hrajete, abyste vyhráli, sledování vám přidá výhodu na vašem soupeři.
 2. 2 Soustřeďte se na rovnováhu. Kick ups vyžaduje, abyste byli delší dobu na jedné noze, takže mít výjimečnou rovnováhu je užitečným aspektem zvládnutí. Pokud se budete při každém kopu kývat všude, budete mít menší kontrolu nad tím, kam míček míří. Tvrdě pracujte, abyste udrželi vzpřímené držení těla, a hýbejte se jen natolik, abyste udrželi míč v pohybu.
  • Dobrý způsob, jak cvičit, je stát na jedné noze tak dlouho, jak můžete, a přitom zůstat vzpřímeně a nehoupat se. Jakmile dokážete dlouho stát na místě, budete si moci procvičit pohyb kopání.
 3. 3 Pohybujte míčem po vzoru. Někteří lidé, kteří hrají kopy, pohybují míčem náhodně a neustále reagují na to, kam míč jde. Můžete vyhrát tím, že budete mít větší kontrolu než váš soupeř. Pohybujte míčem po vzoru pomocí každé části těla. Pokud budete pohybovat míčem po vzoru, budete přesně vědět, kam míří, než abyste hádali.
  • Dobrým vzorem může být pravá noha, levá noha, levé stehno, pravé stehno, hlava. Nebo můžete jít nahoru po pravé straně a dolů po levé straně jízdou na pravé noze, pravém stehně, hlavě, levém stehně, levé noze. Cílem je dopředu naplánovat, kam míček přihráváte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Posilňují kopy vaši kontrolu nad míčem a dotyky? Pomáhají zlepšit vaši kontrolu nad míčem, zvláště pokud je míč ve vzduchu. Pomáhají také vaší koordinaci.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

V neděli večer bude na ABC vysílat hollywoodská klasika 'Sound of Music'. Zjistěte, jak streamovat film.

Oba na 3-2 starty ve hře Big Ten, Indiana a Rutgers se setkají ve středu v Piscataway. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Činčily jsou velmi odolná domácí zvířata! Pokud má tedy vaše činčila zlomenou kost, uzdraví se rychle, pokud budete dodržovat léčebný plán, který vám doporučí váš veterinář (ať už jde o nastavení kosti, operaci nebo amputaci). Tak dlouho...

Nově jmenovaný indický trenér Billie Jean King Cup Radhika Tulpule-Kanitkar nedávno odhalil, že Indie má dobrou šanci proti Lotyšsku příští měsíc nerozhodný výsledek.South Park Pandemic Special se koná ve středu večer. Zde je návod, jak a kde sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.