Přímý přenos „I Am Jazz“: Jak sledovat 6. sérii online

Jsem Jazz

TLC/YouTube Zde je návod, jak můžete online sledovat sérii 6 I Am Jazz od TLC.

Premiéra 6. série Jsem Jazz vysílá v úterý 28. ledna ve 21 hodin EST/20:00 CST na TLC. Popis epizody 1 s názvem I Will Survive zní: Jazz jede do New Yorku na třetí operaci k nápravě defektů způsobených komplikacemi během její operace potvrzení pohlaví. Zatímco tam je, Jazz se účastní premiéry filmu, ve kterém hrála. Rodina Jenningsových slaví 21. narozeniny dvojčat.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

sledujte hodně štěstí charlie online zdarma

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

legální podání stolního tenisu

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

jaká velikost tenisové rakety pro 7 let

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

nejlepší tenisová raketa pro sílu

Sezóna 6 byla obnovena krátce po skončení sezóny 5Hrát si

První pohled: I Am Jazz, sezóna 6! Nová sezóna I Am Jazz má premiéru v úterý 28. ledna ve 21:00 ET/PT! Stream Full Episodes of I Am Jazz: tlc.com/tv-shows/i-am-jazz/ Přihlaste se k odběru TLC: bit.ly/SubscribeTLC Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/iamjazztlc facebook.com/TLC Sledujte nás na Twitteru : twitter.com/TLC Jsme na Instagramu! instagram.com/TLC 2020-01-14T17: 00: 00.000Z

Sezóna 6 Jsem Jazz byla obnovena v březnu 2019, krátce poté, co skončila sezóna 5. Prezident a generální manažer TLC, Howard Lee, potvrdil obnovení show The Wrap , vyprávění publikace Jazz je typickým příkladem toho, jak žít autenticky a přijmout své pravé já, a to se TLC snaží oslavit v celém našem programování.

Lee dodala, že Jazzův příběh inspiroval diváky po celé Americe, a nikdy víc než minulý rok v nejdůležitějším okamžiku jejího života. Jsme hrdí na to, že Jazz a její rodina dovolili TLC, aby na její cestě pokračovala, a těšíme se s velkým vzrušením na sdílení další kapitoly jejího života s naším oddaným publikem. Podle The Wrap byla sezóna 5 nejlépe hodnocenou sezónou mezi ženami 18-49 a 25-54 let.

Nová sezóna slibuje pro 18letou hvězdu reality spoustu vzestupů a pádů, včetně problémů s chlapci, tlaků na vysoké škole, zdravotních komplikací a dalších. Jazz bude také usilovně pracovat na sestavení Drag Fundraiser, který pomůže získat peníze pro přítele, takže realitní hvězda má v této sezóně spoustu na talíři.

Nalaďte si úterní noci ve 21 hodin. EST zachytit nové epizody Jsem Jazz na TLC. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televizní reality show zpravodajství a zábava!


Populární Problémy

Místo v šampionátu ACC je na řadě, když se Virginie ujme Virginia Tech v poháru Commonwealthu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru bez kabelu.

Jak vypadat jako Ellie Goulding. Angličtina narozená Ellie Goulding byla popsána jako elektro taneční siréna a popová skladatelka. Míchá svérázné a glamové. Její vzhled je jedinečný a napodobuje jej miliony lidí. Ovládá umění míchání a ...

Knicks a Pacers otevírají ve středu sezónu 20-21 NBA. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Lakers vs Nets online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Brooklynu nebo mimo trh.

Jak se zotavit z poranění způsobeného opakovaným stresem v důsledku používání počítače. Opakovaná poranění (RSI) jsou běžná u lidí, kteří tráví hodně času na počítači. Dobrou zprávou je, že s úpravami držení těla, úpravami vaší práce ...

Manchester City a Real Madrid se setkají ve druhé etapě vzájemného zápasu Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.