Pokud je kurt Australian Open rychlý, nesázejte proti Rogerovi Federerovi, řekněte Paul Annacone a Andy Roddick

Roger Federer s titulem Australian Open 2018

Roger Federer s titulem Australian Open 2018Andy Roddick, Paul Annacone a Jim Courier se nedávno sešli, aby posoudili šance Rogera Federera před očekávaným návratem švýcarské legendy v roce 2021. Americké trio dlouze hovořilo o Rogerovi Federerovi i Sereně Williamsové, když se objevilo v talk show pro Tennis Channel .Diskutovalo se o Australian Open, což by byl Federerův první Grand Slam za téměř rok. Světová pětka by chtěla před turnajem hrát jednu nebo dvě zahřívací akce, ale teprve se uvidí, kolik tenisu by bylo v Austrálii možné vzhledem ke karanténním požadavkům.Andy Roddick - jeden z největších soupeřů Rogera Federera - rychle poukázal na to, že výkon Švýcarů na Australian Open bude do značné míry záviset na rychlosti kurtů v Melbourne. Trojnásobný vicemistr Wimbledonu usoudil, že Federerově agresivní a proaktivní hře by prospělo, kdyby byly kurty rychlé.On (Roger Federer) chce, aby soud byl velmi rychlý, když dorazí do Austrálie, vysvětlil Roddick. Díky tomu je jeho hraní mnohem jednodušší. Dělá shromáždění mnohem, mnohem kratší, nemusí se účastnit těchto dlouhých prodloužených shromáždění.
Roger Federer získal 20 grandslamových titulů ve dvouhře

Roger Federer získal 20 grandslamových titulů ve dvouhřeRoddick vyjádřil naději, že se Federer bude moci dostat zpět do nejlepšího stavu, ale dodal slovo opatrnosti ohledně toho, jak těžké je vrátit se z operací kolene.

jak se dívat na kovbojskou hru online
Rád bych ho viděl a myslím, že tenisový svět by ho rád viděl nebo alespoň stín Federera, kterého známe, “řekl Roddick. 'Ale uvidíme, předpokládám, že z operace kolene už nebude jednodušší se vrátit, když ti bude 39 let.'

Bývalý trenér Rogera Federera Paul Annacone souhlasil s Roddickem a zdůraznil, že pro šestinásobného šampiona Australian Open bude důležité, aby během čtrnácti dnů efektivně zvládal své pracovní vytížení.To je hlavní klíč, když je vám 39 let, jak rychle a jak dobře se zotavíte. U Rogera jsme viděli, že už dříve je čím dál náročnější není hrát skvěle, ale zůstat skvělý. Může vydržet skvěle sedm zápasů po dobu dvou týdnů na majoru? ' řekl.

Annacone však vypadal o něco optimističtěji ohledně šancí Rogera Federera a prohlásil, že nepočítá Švýcary, pokud bude zdravý a bude dobře sloužit.Pokud je zdravý a trefuje se do míst při svém podání, a ten kurt je rychlý, jak o něm Andy mluví, nesázejte proti němu, dodala Annacone.

Pokud má Roger Federer stále živou pravou paži, bude ho stále strašně těžké porazit: Jim Courier

Jim Courier věří, že Roger Federer

Jim Courier věří, že podání Rogera Federera bude zásadní

Dvojnásobný šampion Australian Open Jim Courier poté zvážil své myšlenky na Federerův blížící se návrat. Courier věří, že pokud Federer a Serena Williamsová najdou své první podání ve velkých chvílích, bylo by těžké je překonat.

Pokud budou mít Roger a Serena dobré procento podání a budou mít stále živou pravou paži, bude stále těžké je porazit, poznamenal Courier.

Courier tvrdil, že by byl překvapen, kdyby Federer příští rok neudělal poslední čtyři Major, za předpokladu, že je plně fit.

Byl bych upřímně překvapen, kdyby Federer v příští sezóně neudělal semifinále, pokud bude zdravý, řekl Courier.

Populární Problémy

Sergejev porazil Stathama v kazašském tenise

49ers a Rams se setkají v neděli večer v zápase NFC West. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Je to 2019 Latin American Music Awards. Získejte přehled o tom, kdy se vysílají Latin AMA, kanál a jak jej sledovat online prostřednictvím živého přenosu.

Federer překonal Samprasův grandslamový rekord pouhých sedm let po odchodu Američana do penze.

Serena Williamsová byla v žebříčku top 10 zařazena podle prestižního kanálu mezi nejlepší ženské hráčky všech dob. Seznam obsahuje pouze dva aktivní hráče - sestry Williamsovy, Serenu a Venuši.