Živý přenos iHeartRadio Jingle Ball 2020: Jak se dívat online

Doja Cat na plesu iHeart Radio Jingle Ball

CW Doja Cat na plesu iHeart Radio Jingle Ball

Letošní iHeartRadio Jingle Ball představuje jedny z největších hudebních superhvězd na světě. Vysílá se v pondělí 14. prosince ve 20 hodin. ET/PT na CW.

odkud pochází tenisové bodování?

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete bezplatně sledovat 2020 iHeartRadio Jingle Ball online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete znělkový ples iHeartRadio 2020 sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

tenisový jazyk

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete iHeartRadio Jingle Ball 2020 sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžete iHeartRadio Jingle Ball 2020 sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází s přiloženým DVR.


Náhled znělky iHeartRadio 2020Hrát si

2020 iHeartRadio Jingle Ball Trailer | CW Nenechte si ujít @iHeartRadio Jingle Ball toto pondělí v 8/7c! Streamujte další den zdarma pouze na CW! REGISTRACE #iHeartOnCW: go.cwtv.com/YTSubscribe O CW: Oficiální kanál YouTube pro CW Network s řadou hitů Riverdale a All American, Batwoman, Black Lightning, The Flash, DC's Stargirl, Supergirl, DC's Legends of Zítra, Supernatural, Nancy Drew,… 2020-12-13T16: 59: 50Z

Jingle Ball 2020 iHeartRadio se může pochlubit výkony Billie Eilish, Doja Cat, Dua Lipa, Harry Styles, Lewis Capaldi, Sam Smith, Shawn Mendes a dalších. Podle tiskové zprávy The CW, ačkoli fanoušci se nemohou zúčastnit národního iHeartRadio Jingle Ball 2020 osobně, vzhledem k omezením živých akcí během pandemie, letošní virtuální událost pozve hudební fanoušky do domovů dnešních špičkových umělců, aby Podělte se o své osobní prázdninové tradice a předveďte své největší hity společně s dosud neslyšenými coververzemi ikonických svátečních písniček.

Virtuální událost bude vysílána na více než 95 rozhlasových stanicích iHeartMedia po celé zemi, v aplikaci iHeartRadio a bude také streamována v aplikaci CW.

Už 25 let Jingle Ball iHeartRadio předvádí výkony největších umělců roku v hitové hudbě, živě na pódiu před křičícími fanoušky, uvedl v prohlášení Tom Poleman, hlavní programátor pro iHeartMedia. Kvůli pandemii se o prázdninách přesouváme z pódia k umělcům domů, aby to byla nezapomenutelná show s úžasnými výkony a momenty, které se mohou stát jen na iHeartRadio Jingle Ball.

IHeartRadio Jingle Ball letos ukazuje svou odolnost tím, že dává hudebním fanouškům vzácnou příležitost jít do domovů největších umělců roku, aby se podívali na to, jak slaví svátky a slyšeli je hrát nejposlouchanější písně rok, řekl John Sykes, prezident Entertainment Enterprises pro iHeartMedia. A jako vždy mohou celoplošně poslouchat na svých oblíbených stanicích iHeartRadio a vidět to všechno na The CW Network.

bažinatá věc, kde se dívat

Za posledních 25 let se koncert iHeartRadio Jingle Ball stal základem prázdnin. Mezi minulé umělce patří Aerosmith, Alicia Keys, Ariana Grande, Backstreet Boys, Boyz II Men, Britney Spears, Bruno Mars, Cardi B, Celine Dion, Demi Lovato, Ed Sheeran, Enrique Iglesias, Halsey, John Mayer, Jonas Brothers, Jennifer Lopez, Jessica Simpson, JAY-Z, Jewel, Justin Bieber, Kanye West, Lady Gaga, Lizzo, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Pitbull, Ricky Martin, Rihanna, Shawn Mendes, Taylor Swift, The Weeknd a další.

Jingle Ball 2020 iHeartRadio se koná v pondělí 14. prosince od 20 hodin. do 9:30 hod. ET/PT na CW.


Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Memphis Tigers online bez kabelu v roce 2020.

Andy Murray a jeho manželka Kim Sears mají zbrusu nový přírůstek do své rodiny - své čtvrté dítě. V důsledku toho se Murray rozhodl odstoupit z příštího týdne Dubaj Duty Free Tennis Championships.

Zde jsou všechny vaše možnosti, jak v roce 2020 sledovat každou hru Miami Dolphins online bez kabelu.

Jak vyrobit skákací míč (bez Boraxu). Skákací míče jsou zábavné řemeslo, které s ingrediencemi, které máte doma, zvládne téměř každý. Většina skákacích míčků je vyrobena z boraxu, ale jeho požití je nebezpečné a může dráždit vaši pokožku. Na...

V úterý večer má premiéru Dirty John Season 2, „Příběh Betty Broderickové“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

K ohýbání plechu se nejčastěji používají drahé nástroje na ohýbání plechu, nazývané brzdy, ale tento úkol můžete také dokončit bez něj. Ruční ohýbání plechu je zvládnutelný úkol, pokud je kus plechu malý a ...