Budu hrát na parkovišti - Šarapovová zasáhne Wozniacké

MariaSharapova - oříznuta

Ruska Maria Šarapovová

Maria Sharapova zamítla dotazy ohledně svého rozpisu US Open poté, co dosáhla posledních 16 v New Yorku, s tím, že v případě potřeby bude hrát na parkovišti.

Rus hrál na stadionu Arthura Ashe třetí kolo v řadě, v pátek překonal americkou teenagerku Sofii Kenin 7-5 6-2.

Šarapovová se poprvé od grandslamového turnaje 2016 poprvé představila na 15měsíčním zákazu dopingu.

jaká je nejlepší tenisová raketa

Pátá nasazená Caroline Wozniackiová, která ve druhém kole prohrála na hřišti 17, označila rozhodnutí dát Šarapovovou na Ashe často za „diskutabilní“, ale pětinásobný hlavní vítěz řekl, že s plánováním není problém.

„Nedělám rozvrh. Jsem docela velká konkurentka, “řekla Šarapovová po svém vítězství nad Keninem.

'Pokud mě vyhodíš na parkoviště Queens v New Yorku, budu rád, když tam budu hrát.' Na tom mi nezáleží.

„Jediné, na čem mi záleží, je, že jsem ve čtvrtém kole. Jo, nejsem si jistý, kde je [Wozniacki]. '

Šarapovová byla v úvodních dvou kolech tlačena do tří setů, když porazila Simonu Halepovou a Timeu Babosovou a proti Keninové opět vypadala rezavě.

Třicetiletá žena cítila, že se v průběhu zápasu ve třetím kole mírně zlepšila, a řekla: „Rozhodně jsem se usadila po druhém [setu].

„Příliš mnoho chyb na začátku zápasu. Když jsem přišel do tohoto zápasu a hrál dva tři settery, [jsem rád], jsem šťastný, že jsem to zvládl ve dvou. Myslím, že dej trochu svému tělu pauzu.

'Měl jsem pocit, že jsem ze začátku netrefil míč tak dobře, ale postupem zápasu se to zlepšovalo.'

Šarapovová se ve čtvrtém kole střetne s lotyšskou 16. nasazenou Anastasijou Sevastovovou, loňskou čtvrtfinalistkou.

Populární Problémy

Prezident Ruské tenisové federace nazývá Venuši a Serenu „bratry Williamsovými“.

Jak léčit tendinitidu bicepsu. Vaše šlacha bicepsu je tlustá šňůra, která spojuje váš bicepsový sval s ramenem a loktem. Zranění této šlachy, známé jako tendinitida bicepsu, může způsobit bolest v oblasti ramen nebo loktů a roztrhané ...

Generální ředitel WTA Steve Simon oznámil některé zásadní změny, na které by se měl tento sport zaměřit, aby byl více „přátelský k televizi“.

Týden rivality je v sobotu hlavní hvězdou Iron Bowl mezi Alabamou a Auburnem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Národní výstava psů zůstává jednou z nejlepších tradic Dne díkůvzdání. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu 2020 online.

Váš průvodce streamováním Deníku Wimpy Kid online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.