Živý stream Indy 500 Pit Stop Challenge: Jak se dívat online

Živý stream Indy 500 Pit Stop Challenge

Getty

je ping pong stejný jako stolní tenis

Přímý přenos Indy 500 Pit Stop Challenge a Indy 500 můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže
Než se v sobotu odpoledne dostaneme k hlavní události, v pátek proběhne každoroční výzva Indy 500 Pit Stop Challenge v rámci Carb Day.Závěrečný trénink Carb Day začne v 11 hodin ET a Pit Stop Challenge začne ve 14 hodin. ET. Oba budou vysílány na NBC Sports Network, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBCSN (a NBC, který bude mít v sobotu Indy 500) na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTVNBC (žijí na většině trhů) a NBC Sports Network jsou dvě z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Carb Day Pit Stop Challenge (a Indy 500 v sobotu) na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

začít tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat soutěž (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (živé na většině trhů) a NBC Sports Network.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Carb Day Pit Stop Challenge (a Indy 500 v sobotu) na počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

sledujte dvojitý výstřel na lásku

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC (na většině trhů) a NBC Sports Network.

wii tenisová hra

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Carb Day Pit Stop Challenge (a Indy 500 v sobotu) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Double Teamed online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Utahující se po rozrušené ztrátě minulý týden, č. 23 UW v sobotu hostí nebezpečnou havajskou stranu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Dvojice si bude chtít přidat na seznam titulů vítězstvím na mezinárodním BNL d'Italia 2016.

Jak posílit zuby a dásně. Studie ukazují, že vaše zuby a dásně hrají důležitou roli při udržování celkového zdraví vašeho těla. Https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/adult-health/in-depth/dental/art-20047475 .. .

Stát se sportovním hlasatelem může být náročné, protože obor je poměrně konkurenceschopný a těžko se do něj proniká. Pouze získáním správného vzdělání a raných pracovních zkušeností můžete doufat v úspěch, ale s dostatečným odhodláním ...

Chcete zapůsobit na své přátele - nebo - chcete vyzkoušet něco nového? Toto je místo. Poznámka: tyto závady jsou pouze pro SM64. (ne verze DS) Tato závada funguje pouze u N64: (omlouvám se majitelům Wii a Wii U) zkuste hru pomalu zvednout ...