Přímý přenos Islanders vs Rangers: Jak se dívat online bez kabeluGetty Centrum New York Islanders Mathew Barzal.

New York Rangers bude ve čtvrtek hostit New York Islanders v Madison Square Garden v otvíráku sezony NHL 2020 každého týmu.

Hra začíná v 19 hodin. ET a budou vysílány na MSG (lokálně na trzích Islanders a Rangers) a NHL Network (na národní úrovni). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Islanders vs Rangers online takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: FuboTV je jedinou streamovací službou, která má MSG, NHL Network a bezplatnou zkušební verzi

Můžete sledovat živý přenos z MSG (na místních trzích), Síť NHL a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. MSG je v balíčku hlavního kanálu, zatímco NHL Network je v doplňku Sports Plus. Obojí lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

simien loketní ortéza

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Islanders vs Rangers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Sling TV

Poznámka: MSG není součástí Sling TV. Pouze síť NHL

Živý přenos ze sítě NHL a dalších 45 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV nebo balíčku Sling Blue plus Sports Extra. Jedná se o nejlevnější streamovací službu v NHL Network, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Islanders vs Rangers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Islanders vs Rangers Preview

Islanders měli klidnou offseason, rozhodli se proti stříkající vodě a místo toho rozdávali dlouhodobé nabídky hráčům, kteří určili jejich překvapivý běh do finále Východní konference 2020: Útočníci Mathew Barzal a Matt Martin a také obránce Ryan Pulock se vrátili na víceleté pakty.

jak se hraje tenis

Barzal vedl tým se 60 body v kampani zkrácené na pandemii 2019-20, za ním následovali kolegové útočníci Brock Nelson (54), Anders Lee (48), Josh Bailey (43) a Jordan Eberle (40), z nichž všichni jsou zamčeni do smluv do roku 2023 nebo dále.

V červenci 2019 Lee, kapitán týmu, podepsal sedmiletou smlouvu v hodnotě 49 milionů dolarů.

Myslím, že tady máme příležitost udělat něco, co bychom všichni chtěli dělat a na čem jsme spolu pracovali velmi dlouho, řekl Lee podle Newsweek . Přišli jsme a prožili jsme toho hodně a nemyslím si, že by se někdo spokojil s tím, že nebude dělat to, co jsme si předsevzali. O tom to vlastně je, abyste se dokázali vypořádat s kluky, s nimiž jste v zákopech opravdu dlouho.

Díky tomu je tato cesta opravdu tou pravou.

Strážci loni triumfovali třikrát ve čtyřech setkáních s Islanders, z toho jednou v prodloužení, aby posunuli svůj historický náskok v soupeření na 149–136–19–9.

Podle mě na sportu není nic lepšího. Hraní za Leafs a hraní v Montrealu, nikdy nic opravdu nepřipomínalo hru Islander-Ranger, řekl Martin. Newsweek . Pro mě je to nejlepší. Je to dobrý tým a musíme být na ně připraveni.

Strážci, kteří vyšli z výjezdu v kvalifikačním kole po sezóně, se rozloučili s trio dlouholetých Blueshirts přes offseason, vykoupili vítěze Vezina Trophy 2012 Henrika Lundqvista, vyměnili obránce Marca Staala a propustili Jespera Fast Walk.

Zasáhli na své 12,5 procentní šanci na umístění jedničky v draftu 2020, ale získali konsensuální perspektivu Alexise Lafrenièra, 19letého útočníka z QMJHL.

Zapomínáte, jak je mladý, protože se nese s takovou vyspělostí, řekl útočník Rangers Chris Kreider o Lafrenière, podle New York Post .

Hrál jsem s ním spoustu a ta dovednost je velmi, velmi evidentní. Má [puk] na provázku, vidí led neuvěřitelně dobře, [hlavu] vzhůru. Jediná věc, která mě během posledních týdnů opravdu zarazila, je, že není nezralé dítě. Nosí se s takovou úrovní dospělosti, ale je mnohem tlustší než normální 18- nebo 19leté dítě.

Islanders a Rangers se znovu setkají na Madison Square dva dny po čtvrtečním náklonu.


Populární Problémy

2015 Aircel Chennai Open: Otázky a odpovědi s vítězem soutěže ATP Star of Tomorrow Award Borna Coric za rok 2014.

Domácí králík může být zábavným přírůstkem do rodiny. Tato zvířata však budou muset mít stejnou péči jako pes nebo kočka. Králíci se obvykle dožívají 8 až 12 let, takže vyžadují od vlastníků dlouhodobý závazek. Http://www.merckv ...

Soupeři EPL Manchester United a Tottenham se ve čtvrtek setkají v ICC. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Do zahájení US Open zbývá necelý týden a kolem účasti šestinásobné šampionky Sereny Williamsové panují pochybnosti.

Po týdnech vzrušujícího tenisu Down Under se turné WTA nyní přesouvá do katarské Dauhá.

Casper Ruud nedávno odhalil, že v dětství choval naději na porážku Rafaela Nadala a Rogera Federera.