Istanbul Challenger 2021: Brandon Nakashima vs Cem Ilkel náhled, head-to-head & prediction

Brandon Nakashima na World TeamTennis 2020

Brandon Nakashima na World TeamTennis 2020

co vědět o tenise

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Brandon Nakashima vs. Cem Ilkel

Datum: 18. ledna 2021

Turnaj : Amex-Istanbul Challenger 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Istanbul, Turecko

Kategorie : ATP Challenger

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 132 280 EUR

jak sloužit v tenisovém videu

Náhled Brandon Nakashima vs Cem Ilkel

Brandon Nakashima se poprvé objeví v hlavním losování v roce 2021, když se v prvním kole American Express Istanbul Challenger utká s domácím oblíbeným Cem Ilkelem.

Vysoce hodnocená Nakashima byla v posledních několika letech oporou turné Challenger. Udělal ale také několik kroků na turné ATP, loni dosáhl hlavního tahu US Open, než ve druhém kole prohrál s případným finalistou Alexandrem Zverevem.

Ve svém posledním turnajovém vystoupení na Orlando Challengeru v říjnu Nakashima porazil lidi jako Mackenzie Mcdonald a Prajnesh Gunneswaran, aby zvedli trofej. Američanova sezóna 2021 se ale začala velmi obtížně, když se v prvním kole uklonil z kvalifikace na Australian Open a prohrál s Aslanem Karatsevem v kategorii „rel =“ noopener noreferrer “.

Cem Ilkel z Turecka

Cem Ilkel z Turecka

Svět č. 219 Cem Ilkel je mezitím relativně neznámou entitou ve většině částí světa, ale je pravidelným účastníkem turné Challenger.

Ilkel se bude snažit dostat zpět do formy po neutěšené sezóně 2020 (W/L 13-15). Minulý týden zažil Turek další zklamání, když byl ve druhém kole vyřazen z kvalifikace Australian Open.

je espn plus jeden rok

Brandon Nakashima vs Cem Ilkel proti sobě

První střetnutí v Istanbulu je prvním setkáním Brandona Nakashimy a Cema Ilkela, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Predikce Brandon Nakashima vs Cem Ilkel

Brandon Nakashima na Hawaii Tennis Open 2019

Brandon Nakashima na Hawaii Tennis Open 2019

Brandon Nakashima byl nabízen jako další velká věc v americkém tenise, se svou super solidní hrou dokonce porovnával s Novakem Djokovičem. Nakashima se bude snažit překonat zklamání z nekvalifikace na Australian Open tím, že v Istanbulu postaví výzvu k titulu.

Devatenáctiletý hráč má konzistentní hru ze zadní části hřiště s vynikajícími údery země a dobrým returnem. Pokud je na tom nejlépe, Nakashima by měla být schopná překonat výrazně nižšího, mimoformovaného Cema Ilkela.

Předpověď : Brandon Nakashima vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak zjistit, zda je růžový safír skutečný. Pokud chcete říci, zda je růžový safír skutečný, musíte se nejprve rozhodnout, co rozumíte pod pojmem „skutečné“. Pokud chcete zjistit, zda je kámen kus skla maskovaného jako safír, můžete ...

Být dobrým sportem znamená několik věcí, včetně férového hraní, zdvořilého vítěze, důstojného přijetí porážky a přátelství bez ohledu na výsledek hry nebo zápasu. Když přijde na prohru, je v pořádku cítit ...

Boty Converse mohou být potíže s čištěním. Ať už je to špína, ostré skvrny, krev nebo barva, bývají špinavé. Takže pro vás všechny, kteří jste majiteli Converse, zde je jednoduchý způsob, jak si boty vyčistit a nechat je zazářit pomocí pana ...

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.

Zjistěte, jak zdarma sledovat novou sezónu „pravidel Vanderpump“, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Jak můžete streamovat „Velké malé lži“ v televizi? Podrobnosti získáte zde.