Jak sledovat UFC 264 v televizi, Firestick, Roku a dalších zařízeních

Getty Images Conor McGregor.Kupte si UFC 264

Letos podruhé a potřetí celkově se Conor McGregor a Dustin Poirier vydají do bitvy uvnitř Octagonu, když se v sobotu večer setkají v hlavní události UFC 264.Pokud chcete sledovat McGregor vs Poirier 3 na televizi nebo na zařízení připojeném k televizi, jako je Firestick, Roku, Apple TV nebo video herní konzole, budete muset koupit UFC 264 PPV prostřednictvím ESPN+ a poté sledovat v aplikaci ESPN.

Zde je přehled toho, co potřebujete vědět:

proč dáváte tenisové míčky do sušičky
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 264

Pokud nemáte ESPN+Můžete získat a speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 264 PPV (hodnota 69,99 $) za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 264

použité tenisové rakety

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 13,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+), poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.


Pokud máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou koupit UFC 264 PPV sám za 69,99 $ právě zde:

Kupte si UFC 264 PPV

Nebo pokud máte aktuálně pouze měsíční předplatné ESPN+ (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální cenu balíčku, která zahrnuje rok ESPN+ a UFC 264 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 264 PPV za celkem 89,98 $:

schéma tenisové rakety

Rozšiřte ESPN+ a kupte si UFC 264


Jak sledovat UFC 264 na různých zařízeních

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, budete moci sledovat UFC 264 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
PlayStation 4 nebo 5
Xbox One nebo Series X/S
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the Go

aerobní tenisky

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 264

Pro hlavní událost UFC 264 není na trati žádný pás, ale zápas mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem může být nejočekávanějším v tomto roce. Šrot dokončuje trilogii mezi oběma bojovníky, přičemž každý drží vyřazovací vítězství za kus.

Poirier drží poslední vítězství, když v lednu vypadl ve druhém kole. McGregorovi se v prvním kole zranil Poirier, ale The Diamond se dokázal odrazit a získat knockoutové vítězství.

Jsem veterán a zažil jsem spoustu soubojů, řekl Poirier pro Yahoo Sports. Byl jsem zraněn v bojích. Měl jsem rvačky, kde všechno šlo hladce. Ale když se něco takového stane - zasáhl mě dvěma dobrými výstřely v tom posledním boji, který mě zranil - musíte zůstat klidní. Je důležité počítat. Tu a tam musíte bouřky přežít.

all star game reddit stream

Boj není boj, dokud není co překonávat, takže pokaždé, když moje nohy narazí na to plátno, očekávám protivenství. Nemyslím si, že to bude hladká noc každou noc. Je to boj.

McGregor - který do tohoto boje vstoupil jako smolař - je přesvědčen, že tentokrát svou práci zvládne na dálku.

Vyrazím ho, řekl McGregor Rolling Stone. Bez otázky. Jsem nejnebezpečnější, jaký jsem kdy byl. Jsem nejvíce soustředěný, jakého jsem kdy byl. A já ho vyvedu. Nebude mít žádný způsob, jak se vypořádat s tím, co přináším v sobotu, a to je vše.

McGregor nese rekord 22-5 s 19 knockouty. Vyřazená ztráta pro Poiriera byla první z kariéry irské hvězdy. Před tímto bojem bojoval McGregor od roku 2018 pouze jednou, což byl 40sekundový knockout Donalda Cerrona.

Vždycky jsem lepší, když jsem zaneprázdněný, řekl McGregor. Vždycky to říkám. Takže to pomůže. Když jsem aktivní, jsem svěží, jsem nebezpečný a jsem hyperkoncentrovaný.

S tímto názorem šéf UFC Dana White souhlasí, pokud jde o McGregorovo myšlení pro tento boj.

Conor vypadal v tom prvním kole zatraceně dobře [proti Poirierovi]. Nevím, jak dobře se na ten boj připravil, řekl White McGregorovu webu The Mac Life. Nevím, co udělal. Nevím, jaký je rozdíl mezi jeho výcvikovým táborem pro tento boj nebo pro tento boj.

Mohu vám to říci - podle toho, co vidím, bere tento boj mnohem vážněji než ten poslední. V podstatě je zavřený. Je ve svém malém světě a dělá si své. Cítí se jako starý Conor McGregor.

Bojová karta UFC 264, šance

 • Lehký Dustin Poirier -125 vs. Conor McGregor +105
 • Stephen Thompson -165 vs. Gilbert Burns +140, welterová váha
 • Tai Tuivasa -135 vs. Greg Hardy +115, těžká váha
 • Irene Aldana -120 vs. Yana Kunitskaya +100, dámská bantamová váha
 • Sean O’Malley -800 vs. Kris Moutinho +550, bantamová váha
 • Max Griffin -190 vs. Carlos Condit +160, welterová váha
 • Michel Pereira -165 vs. Niko Price +140, welterweight
 • Trevin Giles -110 vs. Dricus Du Plessis -110, střední váha
 • Ilia Topuria -240 vs. Ryan Hall +200, muší váha
 • Jennifer Maia -200 vs. Jessica Eye +170, dámská muší váha
 • Brad Tavares -165 vs. Omari Achmedov +140, střední váha
 • Zhalgas Zhumaglov -360 vs. Jerome Rivera +280, muší váha
 • Alen Amedovski -150 vs. Hu Yaozong +125, střední váha

Populární Problémy

Průvodce, jak můžete v roce 2021 sledovat fotbalové zápasy Oklahomy online bez kabelu.

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v květnu? Mnoho filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů bude k dispozici příští měsíc.

Čištění jemných tkanin může být únavné, zvláště pokud je nelze prát v pračce. Čištění různých položek na plátně je však poměrně snadné a často vyžaduje pouze vodu, jemný prací prostředek a některé ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Pacers vs Celtics Game 2 online bez kabelu.