Stream „Malá mořská víla živě!“: Jak se dívat na pořad online

ABC/Eric McCandlessMalá mořská víla živě! hudební událost je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

jak hrát bezohledný raketbal

The Wonderful World of Disney Presents The Little Mermaid Live! vysílá dnes večer ve 20 hodin ET/PT, 19:00 CT, a běží do 22 hodin ET/PT, 23:00 CT, na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.

australské otevřené čtvrtfinále 2017

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Malá mořská víla živě! začlení do programu scény z původního filmu i živá vystoupení a obsazení je naplněno některými významnými A-listery. Mezi tato velká jména patří John Stamos, Queen Latifah a Shaggy. Režisér a výkonný producent Řekl Hamish Hamilton Týden zábavy že show je velmi, velmi odlišná od všech muzikálů, které byly předtím natočeny, protože v podstatě je to 50 procent původní funkce a 50 procent živé hudební vystoupení.

Pokračoval: Je zřejmé, že všechny předchozí živé muzikály byly všechny plně živé a dialog byl proveden živě s živým obsazením. Neděláme to ... To je zásadní rozdíl. A evidentně jsme pod vodou a oni nahoře. Být pod vodou je trochu obtížné! Snažíme se něco přivést k životu pod vodou a to je těžké. Ale bylo to úžasné.

Hamilton řekl, že nemá v úmyslu nahradit původní příběh, jen aby si to lidé užili novým způsobem.

Královna Latifah hraje kultovní darebák Ursula a také otevřeně promluvila o tom, co mohou lidé od formátu show očekávat. Řekla ABC 7 „Bude se hrát skutečný film, ale pak jsou k dispozici tato hudební čísla. Uvidíte, jak postavy vyskočí a ožijí.

Graham Phillips, který v inscenaci hraje prince Erica, také hovořil o tom, jak je tato hudební událost jiná. Řekl Týden zábavy „Je to nový vylepšený způsob, který je oslavou originálu, ale pak se děj a všechny scény přenesou do původního filmu. Místo toho, abychom soutěžili s nostalgií, kterou každý po ikonickém filmu má, ho jen používáme. Ulevilo se mi, když jsem to slyšel, protože by to byla obtížná výzva pokusit se s tím soutěžit. Pokud je nemůžete porazit, přidejte se k nim.

NBC a Fox mají v posledních letech svůj podíl na živých muzikálech, ale ABC se do tohoto trendu tolik nedostalo. Jedná se o zvrat v tradičním muzikálu a ten, který je zaměřen na dnešní děti, spolu s dětmi včerejška, které s původním filmem vyrostly. Jedná se o rodinnou akci.

tenisky s společenskými kalhotami


Populární Problémy

Jak cvičit v práci každý den. Může být těžké najít si čas na cvičení během pracovního týdne. Kromě toho, i když cvičíte před nebo po práci, pravděpodobně stále trávíte většinu dne zaseknutí v křesle a cítíte se nezdravě. Ale...

Každý z nás v té či oné době má pocit, že se o nás svět nestará tak, jak bychom chtěli. Pokud jste v té funky nějakou dobu, možná je čas začít jednat. S rychlým přepracováním vašeho myšlení a několika společenskými ...

Ivan Ljubicic nedávno informoval o blížícím se návratu Rogera Federera na turné. Chorvat také popřel, že by mezi ním a Švýcary byla nějaká rivalita, pokud jde o jejich sportovní agentury.

Zatímco byl Cilic vyloučen, Murray, Federer a Wawrinka postupovali.