Objednat si boj Diaz-Masvidal, který musíte sledovat, není příliš pozděGettyPPC UFC 244: Masvidal vs Diaz si můžete zakoupit prostřednictvím ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.
Považován za jeden z nejočekávanějších bojů roku, zápas o titul BMF mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem bude v sobotu titulkem UFC 244 z Madison Square Garden.Hlavní PPV kartu UFC 244 si můžete zakoupit přímo zde prostřednictvím ESPN+ . K dispozici je několik různých cenových možností, takže zde je úplný přehled toho, co potřebujete vědět o ESPN+ a nákupu UFC 224:


Jak koupit UFC 244: Masvidal vs Diaz

K nákupu UFC 244 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti pro objednání se liší podle toho, zda již jste předplatitelem ESPN+:tenisky na bruslení

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 244 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.Tento balíček můžete zakoupit přímo zde výběrem možnosti Upgradovat a koupit. Poté budete moci sledovat kartu předčasných příprav UFC 244 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže).

Pokud již máte ESPN+ : Na této stránce si můžete koupit UFC 244 PPV sám za 59,99 $ a poté kliknutím na odkaz Získat za 59,99 $ zde. Nebo pokud vyberete Upgrade & Buy, můžete získat speciální cenu balíčku, i když již máte ESPN+. V takovém případě jednoduše prodloužíte své současné předplatné ESPN+ o rok a získejte UFC 244 PPV za celkem 79,98 $.Objednejte si UFC 244 hned
Kde se dívat na UFC 244: Masvidal vs Diaz

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Masvidal vs Diaz, Gastelum vs Till a kompletní hlavní kartu PPV UFC 244.

chris watts: přiznání vraha

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


UFC 244: Masvidal vs Diaz Preview

Diaz (20-11 v MMA, 15-9 v UFC) a Masvidal (34-13, 11-6) budou bojovat o opasek BMF (nebo nejhorší mateř-er) schválený UFC, což je koncept, který vznikl z komentářů Diaz po svém jednomyslném vítězství nad Anthony Pettisem v srpnu na UFC 241.

Bezprostředně po boji 34letý mladík vyzval Masvidala, také 34letého, který seděl v kleci na akci v Anaheimově centru Honda. Potom na své konferenci po boji Diaz řekl, že on a Masvidal budou bojovat o nejhorší matku-v herním pásu.

dlouhá tenisová sukně

Když Nate ten večer dělal rozhovor, v podstatě řekl: „To je pro nejhorší matku - ve hře,“ řekla prezidentka UFC Dana Whiteová. Září tisková konference . Víte, toto je jeden z těch bojů, které si po tom rozhovoru začaly budovat vlastní život prostřednictvím fanoušků a médií. Vážně jsme o tomto boji začali mluvit až o pár týdnů později na schůzce.

Řekl jsem svým chlapům: „Poslouchejte, řekněte mi, jestli jsem se zbláznil, ale co si myslíte o tom, že vlastně máme tu nejhorší matku - ehm v herním pásu?“ A moji kluci to milovali a začali jsme o tom mluvit. Šel jsem tedy s designérským týmem do UFC. Začali jsme ho navrhovat. Fyzicky budu mít ten pás, až se vrátím do New Yorku. Bude to připraveno.

Zápas se zdál být v ohrožení 24. října, kdy Diaz v prohlášení zveřejněném na Twitteru naznačil, že odmítá bojovat kvůli sporu s americkou antidopingovou agenturou kvůli výsledkům mimo soutěž test na drogy.

O den později UFC oznámila, že boj byl znovu zahájen s tím, že Diaz se nedopustil porušení antidopingových zásad.

Společnost UDA oznámila UFC, že mimo soutěžní test dospěl k závěru, že LGD-4033 byl ve vzorku pana Diaze přítomen v množství pod úrovní rozhodovací koncentrace této látky, uvedla organizace v tvrzení . USADA přezkoumává test mimo soutěž jako atypické zjištění. Další laboratorní testování prováděné výzkumnou a testovací laboratoří Sports Medicine (SMRTL), akreditovanou laboratoří WADA v Salt Lake City v Utahu, potvrdilo, že dvě lahve stejného organického, veganského, rostlinného denního multivitaminu, který byl pan Diaz každý z nich byl kontaminován LGD-4033, což důkazy podporující vyústily v pozitivní vzorek pana Diaze.

Přidaná propagace: UFC navíc informovali nezávislí odborníci, kteří zjistili, že z výrazně omezeného množství LGD-4033, které může být přítomno v jeho systému, což je zhruba 10 000krát nižší, není jednoznačně patrné žádné znatelné zlepšení výkonu ani terapeutický přínos. než jedna terapeutická dávka LGD-4033.

Karta UFC 244

Hlavní karta (22:00 ET na PPV)

Jorge Masvidal vs. Nate Diaz, welterová váha

Darren Till vs. Kelvin Gastelum, střední váha

Stephen Thompson vs. Vicente Luque, welterová váha

ortéza pro laterální epikondylitidu

Derrick Lewis vs. Blagoi Ivanov, těžká váha

Gregor Gillespie vs. Kevin Lee, lehká váha

Předběžná karta (20:00 ET, na ESPN2)

Johnny Walker vs. Corey Anderson, lehká váha

Shane Burgos vs. Makwan Amirkhani, muší váha

Brad Tavares vs. Edmen Shahbazyan, střední váha

Andrei Arlovski vs. Jairzinho Rozenstruik, těžká váha

jak hrát tenisový tiebreak
Předběžná karta (18:30 ET na UFC Fight Pass/ESPN+)

Jennifer Maia vs. Katlyn Chookagian, dámská muší váha

Lyman Good vs. Chance Rencountre, welterová váha

Julio Arce vs. Hakeem Dawodu, muší váha

Objednejte si UFC 244 hnedPopulární Problémy

Je čas na každoroční Harvard-Yale Regatta. Zde je návod, jak sledovat vydání slavného závodu pro rok 2019.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Spálené mosty a hořké pravdy“ se koná ve 20 hodin. ET.

Čím se Nadalův forhend liší od ostatních tenistů.

Analýza šancí Rogera Federera, který míří na akci First Masters 1000 v Indian Wells.

Sokoli se v neděli utkají s Vikingy v 1. týdnu akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.