Italian Open 2016: Garbine Muguruzaová porazila Timeu Bacsinszkyovou ve dvou setech a dosáhla semifinále

Garbine Muguruzaová

Titulek

Řím 13. května (IANS): Španělská tenisová hvězda Garbine Muguruzaová postoupila do semifinále Italian Open poté, co zde v pátek porazila Švýcarku Timea Bacsinszkyovou 7-5, 6-2. Světové č. 4 Muguruzaové, která se nikdy nepotkala se Švýcary na antuce, trvalo téměř dvě hodiny, než porazila světovou jedničku, která letos vyhrála turnaj v Rabatu.

páskování golfového lokte

Je to vůbec poprvé, kdy se dvaadvacetiletý Španěl dostal do semifinále Italian Open; během svých předchozích tří vystoupení na turnaji nikdy tak nepostoupila. Výsledek pokračuje v jejím oživení poté, co utrpěl lhostejnou formu, aby zahájil sezónu 2016.

tipy na raketbal pro začátečníky

Muguruzaová, která v loňském roce skončila ve Wimbledonu, patří mezi hrstku mladých hráček, které se snaží prolomit hegemonii Sereny Williamsové na vrcholu ženského tenisu. Stala se první semifinalistkou edice římského turnaje 2016 a jako jedna z pouhých tří nasazených hráček, která zůstala ve slosování, bude v neděli doufat ve střelbu na titul.

Zítra se Muguruza utká s vítězkou zápasu mezi Američankou Madison Keysovou a Češkou Barborou Strycovou, které hrají později v pátek.

Populární Problémy

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...

Ačkoli oba týmy začínají nejistě, UNLV vs Kansas State nabízí v sobotu zajímavé nekonferenční basketbalové utkání. Zde je návod, jak hru sledovat.

Kombinace nejlepších atributů všech dobových velikánů - Federerův forhend, Nadalovy rozehrávky, Samprasovo podání - k vytvoření dokonalého hráče.

Pokles „Bouchardianů“. Názor na to, jak může najít cestu zpět na vrchol.

Notre Dame usilují o výhru č. 9, když v sobotu nastoupí na Boston College. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Bolest ucha může být v jednom nebo obou uších a může být dlouhodobá nebo krátkodobá. Bolesti uší mohou pociťovat jako ostrou, pálivou, bolestivou nebo tupou bolest. Https://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/003046.htm Infekce ucha, zejména ...