Italian Open 2016: Garbine Muguruzaová porazila Timeu Bacsinszkyovou ve dvou setech a dosáhla semifinále

TitulekŘím 13. května (IANS): Španělská tenisová hvězda Garbine Muguruzaová postoupila do semifinále Italian Open poté, co zde v pátek porazila Švýcarku Timea Bacsinszkyovou 7-5, 6-2. Světové č. 4 Muguruzaové, která se nikdy nepotkala se Švýcary na antuce, trvalo téměř dvě hodiny, než porazila světovou jedničku, která letos vyhrála turnaj v Rabatu.

30 za 30 xfl sledujte online

Je to vůbec poprvé, kdy se dvaadvacetiletý Španěl dostal do semifinále Italian Open; během svých předchozích tří vystoupení na turnaji nikdy tak nepostoupila. Výsledek pokračuje v jejím oživení poté, co utrpěl lhostejnou formu, aby zahájil sezónu 2016.raketbal slouží typy

Muguruzaová, která v loňském roce skončila ve Wimbledonu, patří mezi hrstku mladých hráček, které se snaží prolomit hegemonii Sereny Williamsové na vrcholu ženského tenisu. Stala se první semifinalistkou edice římského turnaje 2016 a jako jedna z pouhých tří nasazených hráček, která zůstala ve slosování, bude v neděli doufat ve střelbu na titul.

Zítra se Muguruza utká s vítězkou zápasu mezi Američankou Madison Keysovou a Češkou Barborou Strycovou, které hrají později v pátek.

Populární Problémy

Průvodce, jak sledovat živý přenos Virginia Tech vs Liberty v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Grizzlies vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v Memphisu, Los Angeles nebo mimo trh.

Vůbec poprvé Rafael Nadal sleduje Rogera Federera jen o jeden grandslamový titul.Pro ty, kteří žijí v USA, zde je návod, jak můžete sledovat každý zápas Werder Brémy během kampaně 2020-21.

Utahující se po rozrušené ztrátě minulý týden, č. 23 UW v sobotu hostí nebezpečnou havajskou stranu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.