Jo-Wilfried Tsonga sdílí děkovný dopis zraněného ballkid z Australian Open

MELBOURNE, AUSTRÁLIE - 24. LEDNA: Jo -Wilfried Tsonga z Francie se dívá mezi zápasy ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Stanu Wawrinkovi ze Švýcarska v devátý den turnaje Australian Open 2017 v Melbourne Parku 24. ledna 2017 v australském Melbourne. (Foto: Clive Brunskill/Getty Images)

Jaký je příběh?
Francouz Jo-Wilfried Tsonga přestal hrát, když se uvolnil do následného kola Australian Open a připravil si snadné jídlo Australan Omar Jasika, když si všiml kuličkové dívky, která se násilně pokoušela ovládat její bezmocné vzlyky.V zápase, který ukázal Jasice, výstupní brány Australian Open 2016 ve dvou setech také otevřely srdce pro nejpozoruhodnější pohled na tenisový kurt. Tsonga si všimla ballkid a přistoupila k ní. Byla zasažena míčem do obličeje a viditelně otřesena, ale snažila se udržet své chování.Velkorysý Francouz, který převzal péči o ballkid, jí podal podpůrnou ruku, objal zraněnou ballkid a vzal ji na stranu hřiště, za velkého potlesku davu.

V případě, že jste nevěděli ...
Na tento incident, který se odehrál loni, se nezapomíná.V neděli večer Tsonga na twitteru zmínil, že obdržel dopis od plesové dívky, která se jmenuje Giuliana. Ten den ten den na hřišti mladík nezapomněl na Tsongovu laskavost.

Napsala mu omluvný dopis za to, že na grandslamové akci nevykonal nejvyšší z očekávaných standardů ballkid. Tsonga také na tento incident nezapomněl a byl sladkostí dopisu hluboce dojat, když ho sdílel se svými fanoušky online.
Srdce věci
Písmeno se čte snadno a sladce a přidává na kráse karty.„Vážený pane Jo-Wilfriede Tsongo,“ píše se v dopise

'Chtěl jsem využít této příležitosti a poděkovat vám za to, že jste mi pomohli na hřišti během vašeho zápasu 2. kola.'

'Nejsem si jistý, jestli si mě pamatuješ, ale já jsem byla koulí, kterou jsi doprovodil mimo kurt.'

„Chtěl bych také využít příležitosti a omluvit se za časy, kdy jste požádali o míč, ale nedoručil jsem vám ho ani vás nepotvrdil.

koupit raketu na stolní tenis

„Zachytil jsem virus, o kterém jsem nevěděl, a proto se mi točila hlava a točila se mi hlava. To také ovlivnilo můj zrak a sluch.

„Omlouvám se za to, že jsem nemohl plnit své povinnosti jako kouzelník podle vysokých standardů, které se očekávají.

'Děkuji-moc děkuji za laskavost, kterou jsi mi prokázal.' Opravdu si vážím toho, že jste viděli, že potřebuji pomoc, a byli jste tak laskaví, že jste mě doprovodili mimo soud.

„Gratulujeme k postupu do dalšího kola. Přeji vám vše nejlepší do nadcházejících her a doufám, že se vám podaří dostat se až na samotný konec Australian Open!

na badminton

'Děkuji ještě jednou,

„Giuliana - AO Ballkid č. 180. '


Co bude dál?
Tsonga rozhodně nezapomněla na ballkid no. 180 a vzal si čas na tweetování o své radosti z přijetí dopisu od Giuliany. Doufáme, že když jsme se dostali do čtvrtletí letošního Australian Open a zničili jsme je bývalým Australian Open Stanem Wawrinkou, uvidíme se v následujícím roce ještě o jedné skvělé brilantní tenisové hře od Švýcar!

Sportskeeda's Take
Francouzi byli vždy známí svou rytířskou a laskavou povahou a loňské gesto pomoci Giulianě v její tísni bylo exponenciálním projevem laskavého přístupu Tsonga. Rozhodnout se uznat malou kouzelnici tweetováním o jejím dopise je také chvályhodné a určitě si Velkého Francouze trochu více zamiluje do našich srdcí!

Populární Problémy

Sada cvičebních cviků pro začínající sprintery speciálně pro posílení svalů potřebných ke sprintu. Doporučuje se cvičit s někým, a to jak z bezpečnostních důvodů, tak pro společnost. Zahřát se. 10 minut zahřívání, buď ...

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...

Hledáte přímý přenos Munguia vs Hogan? Zde je návod, jak sledovat boj online, pokud jste ve Spojených státech.

Někdy najdete perfektní botu s méně než dokonalým střihem. U syntetických materiálů, jako je plast, může být proces roztahování obtížnější než u kůže nebo textilie. Naštěstí s použitím některých běžných domácích potřeb ...