John McEnroe říká, že očekává vítězství Novaka Djokoviče na US Open, přičemž největší hrozbou pro Srba jsou podmínky v New Yorku

John McEnroe věří, že Novak Djokovič vyhraje US Open

John McEnroe věří, že Novak Djokovič vyhraje US Open

John McEnroe nedávno zvážil vyhlídky Novaka Djokoviče na US Open. McEnroe se domnívá, že Djokovic je mužem, kterého lze porazit ve Flushing Meadows, ale cítí, že Srb může být ovlivněn bouřlivými podmínkami v New Yorku.

Djokovič usiluje o to, aby se stal prvním mužem, který dokončil kalendář Grand Slam od Roda Lavera v roce 1969. Srb neuspěl ve své cestě za Zlatým slamem poté, co na olympiádě prohrál zápasy back-to-back s Alexandrem Zverevem a Pablo Carreno Busta.

Mnozí věří, že Djokovič bude mít ještě větší motivaci dosáhnout Calendar Slam, aby vyrovnal své zklamání v Japonsku. Čtvrtý titul na US Open uvidí také srbského rivala Rogera Federera a Rafaela Nadala v grandslamovém závodě s 21 majory.

McEnroe se domnívá, že Djokovič odejde s titulem US Open. Američan poukázal na to, že správně předpověděl, že Srb vyhraje Wimbledon a poté přijde o olympijské zlato.

'Předpokládám, že vyhraje turnaj (Novak Djokovic), to očekávám,' McEnroe řekl na ESPN . „Než Wimbledon začal, cítil jsem, že vyhraje Grand Slam. Měl jsem pocit, že na olympiádě prohraje. Myslím, že přispěl formát dva ze tří, nadměrné cestování, žádní fanoušci atd. “

Když byl McEnroe požádán, aby zdůraznil Djokovičovy největší hrozby na US Open, rychle upozornil na to, že Srb může s podmínkami zápasit. Teploty v New Yorku aktuálně vrcholí přes 30 stupňů Celsia, přičemž vlhkost často překračuje hranici 80%.

'Řekl bych, že největší hrozbou, v první řadě, největší hrozbou pro Djokoviče v mé knize jsou podmínky, jako je vedro,' řekl McEnroe. 'Je to lidská bytost.' Myslím, že by to na něj mohlo mít větší vliv než na jeho protivníka. '
McEnroe počítá s tím, že by Novaka Djokoviče mohlo horko ovlivnit

McEnroe počítá s tím, že by Novaka Djokoviče mohlo horko ovlivnit

McEnroe věří, že Next Gen nelze nikdy spočítat, ale zdůraznil fakt, že mladší hráči vždy bojovali proti Djokovicovi ve formátu nejlepší z pěti.

„Kromě toho se dívám na novou vlnu, která přichází,“ pokračoval McEnroe. 'Mysleli jsme si, že možná Medveděv konečně zvládne řadu v Austrálii, kde mu Novak do značné míry dal lekci.'
'Shapovalov hrál v semifinále Wimbledonu skvěle, ale ve velkých chvílích nemohl inkasovat,' dodal. „Zdá se, že je to trend. Thiem ho loni málem dostal v Austrálii. Nešlo to. Teď už ani nehraje. K tomu je zapotřebí obrovské, obrovské úsilí. '

Sedminásobný vítěz Major se domnívá, že Alexander Zverev, Daniil Medvedev a Stefanos Tsitsipas jsou nejpravděpodobnějšími kandidáty na rozčilení Djokoviče na US Open.

'Je těžké říci, kdo z těch lidí, ať už je to Zverev, Tsitsipas, Medvedev, to jsou zjevné věci, které mě napadají, kdo by byl v nejlepší pozici to udělat,' dodal Američan. „Nemohl jsem předvídat. Řekl bych, že by to byl jeden z těch tří hráčů, kdyby ano. '

„Novak Djokovič na olympiádě nezískal medaili, bude na tom záležet? Myslím, že bude ' - John McEnroe

Novak Djokovič po prohře s Pablem Carrenem Bustou na olympiádě v Tokiu

Novak Djokovič po prohře s Pablem Carrenem Bustou na olympiádě v Tokiu

Novak Djokovič bude na US Open pod obrovským tlakem, když pronásleduje rekordního 21. majora, což by mu také pomohlo dokončit Calendar Slam.

Ve stejné době bude Djokovič dychtivě vymítat démony ze své kampaně US Open 2020, kde byl v selhání kvůli neúmyslnému zasažení kuličkové čáry.

McEnroe počítá s tím, že by tento incident mohl Djokovicovy myšlenky zahrát. Cítí také, že světová jednička by mohla být zablokována skutečností, že se mu nepodařilo získat medaili na olympijských hrách.

'Druhá část je jen tlak, pokud se na něj dostane,' řekl McEnroe. 'Pán ví, čím si každý za poslední rok a půl prošel, to všechno mluvilo o duševním zdraví.'
'To, co se pro něj stalo loni na Open, když byl v selhání, to všechno bude do určité míry hrát roli.' Bude na tom záležet, že na olympiádě nezískal medaili? Myslím, že bude, ale na to prostě neznáme odpověď. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat losování jackpotu Powerball v hodnotě 730 milionů dolarů online během vysílání nebo v televizi.

Senzační Lisicki šokuje Serenu v dalším úžasném wimbledonském rozrušení

Rafael Nadal viděl, že jeho charitativní turné dnes konečně začalo po čtyřměsíčním zpoždění. Rafa Nadal Tour, která získává finanční prostředky pro Nadaci Rafaela Nadala, letos navštíví 330 účastníků.

V pátek večer má premiéru film Příliš blízko k Vánocům, nový celoživotní film s Chadem Michaelem Murrayem. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online zdarma.

Zde je návod, jak sledovat hry Steelers online bez kabelu v roce 2019.

Club América a Monterrey se ve čtvrtek setkají ve finálovém prvním kole Ligy MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online ve Spojených státech.