Kansas vs Iowa State Basketball Live Stream: Jak se dívat onlineGetty

dovednosti ve stolním tenise

Basketbalové týmy Iowa State Cyclones budou ve středu hostit Kansas Jayhawks ve hře Big 12.

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her Big 12) a každý den další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud plánujete koupit UFC 246: McGregor vs Cowboy 18. ledna, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Získejte balíček ESPN+ a UFC 246

Další možnost, pokud chcete také novou službu streamování Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Kansas vs Iowa State naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Kansas vs Iowa

Jayhawks otevřeli svůj plán Big 12 v sobotu, když doma vyhráli West Virginia Mountaineers 60-53.

Kansas zaostal o 10, do prvního poločasu zbývaly tři minuty, než v polovině přestávky snížil deficit na 30-24.

obři packers live stream zdarma

Myslím, že jsme byli trochu šokovaní, řekl hlavní trenér Kansasu Bill Self Associated Press . Jakkoli jsme jim řekli, jak fyzické to bude, byla to úplně jiná míčová hra. A pomáhá nám je tu nejprve zahrát, abychom měli větší šanci jet do Morgantownu.

Centr Jayhawks Udoka Azubuike nastavil kariérní maximum se 6 bloky, vedl tým se 17 body a 11 doskoky. Vůdce národa v procentech cílových branek na 81%, senior šel 6 z 6 z pole.

Celé mé smýšlení v této sezóně je o ochraně ráfku, řekl Azubuike 247 Sport . Myslím, že jsem v této sezóně odvedl dobrou práci při ochraně ráfku. Dnes to byl jen způsob, jak se snažit chránit ráfek, pomoci mému týmu v obraně.

Azubuike strávil velkou část hry bojem s velkým mužem Mountaineers Oskarem Tshiebweem, který získal 17 vlastních bodů, přidal 17 herních desek a pár bloků.

přidání váhy na tenisovou raketu

Strážce Kansasu Devon Dotson nikdy neopustil parket, když získal 16 bodů za asistenci a 4 kradené hry.

Upřímně řečeno, nemyslel jsem si, že bychom v první půli hráli velmi tvrdě, řekl Self, podle AP. Nemyslel jsem si, že je Doke tak tvrdý. Oscar prostě dominoval. Klíčem druhého poločasu byla Dotova kondice - myslím, že odehrál 40 minut a nikdy nevystoupil proti takovému tlaku. A víte, Doke byl ve druhé polovině nejlepší hráč ve hře.

Cyklóny naštvaný na Silvestra padly a doma prohrály s Florida A&M Rattlers 70–68. O čtyři dny později vyrazil Iowa State na silnici a znovu prohrál o dva, když v prodloužení shodil svůj otvírák Big 12 na TCU Horned Frogs 81-79.

Cyklónská stráž Tyrese Haliburtonová vedla všechny účastníky s 12 doskoky a 10 asistencemi k dosažení 22 bodů na špičce týmu. Získal 5 bodů za posledních 61 sekund regulace, přičemž zasáhl dvojici trestných hodů a zbývalo mu osm sekund na to, aby se postavil na stranu 74-71 před strážcem TCU R.J. Nembhard druhým levým úderem trefil tříbodový ukazatel vázající hru.

(Haliburton) je opravdu dobrý hráč, to všichni víme, řekl hlavní trenér státu Iowa Steve Prohm. AP . Má skvělý charakter, je to skvělý vůdce a je to úžasný hráč.


Populární Problémy

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...

Ramanathan Krishnan nedávno hovořil s Balrajem Shukla z Mostu, kde se vyjadřoval k různým tématům.

Emo

Emo je o vyjádření sebe sama pomocí hudby jako průvodce. Je to spontánní, aktivní a expresivní způsob tance. Nemůžeš to udělat špatně. Nechte energii proudit vaším tělem a vyjadřujte se navenek. Vaše pohyby, ...

River Plate a Palmeiras se setkají v semifinále Copa Libertadores. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

V úterý večer nastoupí Oklahoma State do vedení 4: 0. Zde je návod, jak hru sledovat.

Maureen Connolly: Jméno, legenda, instituce hrající tenis