Poté, co se Goerges vytáhne, bude Kvitova čelit Wozniackimu

Česká tenistka Petra KvitováPetra Kvitová narazí v semifinále turnaje Qatar Open na Caroline Wozniacki poté, co Julia Goerges v pátek odstoupila z posledního osmi zápasu.

Kvitová, nasazená na 16. místě pro událost WTA Premier 5 v Dauhá, ve třetím zápase zlomila svoji německou soupeřku, která je v žebříčku na světovém čísle 10 o 11 míst nad ní, než úvodní set vybojovala 6: 4.Ve druhém vedl Čech 2: 1, když devátý nasazený Goerges byl nucen přinést předčasné ukončení soutěže.

Wozniacki, šampionka Australian Open, předtím viděla Angelique Kerberovou v napínavé soutěži tří setů, která zajistila Dánově postavení světové jedničky, a Simona Halepová byla také nucena z turnaje odstoupit, přestože dosáhla semifinále s vítězství nad CiCi Bellis.

Populární Problémy

Australská tisková rada usoudila, že karikatura zveřejněná v reakci na výbuch Sereny Williamsové na US Open neporušila její standardy.

Warriors se ve čtvrtek v 6. hře finále NBA snaží znovu bojovat proti vyřazení proti Raptors. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.Jak ošetřit poranění nohou u morčat. Morčata mohou být skvělými domácími mazlíčky, o které je obecně snadná péče. Mohou však být náchylní ke zranění, pokud s nimi není správně zacházeno. Morče, které má poranění nohy v důsledku nehody nebo ...

V sázce je místo ve finále Wimbledonu, protože Halep a Svitolina o něj bojují v semifinále na SW 19 v 10. den mistrovství. .