Poté, co se Goerges vytáhne, bude Kvitova čelit Wozniackimu

Petra Kvitová - oříznuta

Česká tenistka Petra Kvitová

Petra Kvitová narazí v semifinále turnaje Qatar Open na Caroline Wozniacki poté, co Julia Goerges v pátek odstoupila z posledního osmi zápasu.

Kvitová, nasazená na 16. místě pro událost WTA Premier 5 v Dauhá, ve třetím zápase zlomila svoji německou soupeřku, která je v žebříčku na světovém čísle 10 o 11 míst nad ní, než úvodní set vybojovala 6: 4.

Ve druhém vedl Čech 2: 1, když devátý nasazený Goerges byl nucen přinést předčasné ukončení soutěže.

Wozniacki, šampionka Australian Open, předtím viděla Angelique Kerberovou v napínavé soutěži tří setů, která zajistila Dánově postavení světové jedničky, a Simona Halepová byla také nucena z turnaje odstoupit, přestože dosáhla semifinále s vítězství nad CiCi Bellis.

Populární Problémy

Pohled zpět na vítězství, kterých Stefanos Tsitsipas dosáhl na cestě k zisku největšího titulu své kariéry.

Chcete streamovat Johnny Tsunami právě teď? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kde to sledovat, obsazení, postav a zábavných faktů!

Basilejská událost - kde Roger Federer zahájil svou tenisovou cestu jako míčový hráč - byla kvůli COVID -19 zrušena. Federer, desetinásobný šampion v Basileji, už měl kvůli zranění turnaj vynechat.

Všichni máme v životě role. Co je tvoje? Budou na vás vzpomínat po letech, až budete dávno pryč? Legenda je někdo, kdo po sobě zanechává nezapomenutelný dojem na ostatní. Dotýkají se životů, pamatují si ...

Sportovci sportují, aby se naučili sebevědomí, týmové práci a vedení. Také často vystupují jako sociální vůdci ve svých školách. Pokud jste ochotni věnovat se sportu a pozitivně rozvíjet svůj společenský život, jste již na ...

Lexingtonská šampionka Jennifer Bradyová vítězí v Citi Open Jessice Pegula v 1. a 2. kole Western & Southern Open. Půjde o první vzájemný souboj mezi těmito dvěma Američany.