Italian Open 2021: Rafael Nadal vs Denis Shapovalov náhled, souboj a předpověď

Rafael NadalPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs Denis Shapovalov

Datum: 13. května 2021Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

koupit badminton

Kolo : Třetí kolo (1. kolo)

Místo : Řím, ItálieKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 2 082 960 EURNačasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video.

Náhled Rafael Nadal vs Denis Shapovalov

Rafael Nadal zahájil svou snahu o rekordní desátý titul na Italian Open výraznou výhrou nad Jannik Sinner ve středu. Nadal, který před začátkem turnaje utrpěl několik překvapivých ztrát, dokázal odložit nějakou inspirovanou hru od Itala a bezpečně si rezervovat místo v posledních 16.

Na Španěla čeká v dalším kole další talentovaný mladík v podobě Denise Shapovalova. Shapovalov ve svém druhém kole vyhrál vítězství ve dvou setech nad domácím favoritem Stefanem Travagliou.

pískající tenisky

Denis Shapovalov Rafael Nadal

Shapovalov má zatím průměrný rok 2021, když se dostal do posledních čtyř z jediného letošního turnaje. A přestože zaznamenal několik dobrých vítězství nad talentovanými hráči jako Jannik Sinner a Hubert Hurkacz, důslednost mu unikala.

jak koupit divočejší zuřivost 2

Kanaďan není na nejpomalejším povrchu nejpohodlnější, ale v Římě tento týden předvedl dobrou show. Porazil oba své soupeře ve dvou setech a bude doufat, že se jeho dynamika ponese hlouběji do turnaje.

Rafael Nadal vs. Denis Shapovalov proti sobě

Rafael Nadal vede Denis Shapovalov s náskokem 2: 1. Španěl také vyhrál jediné předchozí setkání dvojice na antuce; při vítězství ve třetím kole v Římě před třemi lety zahodil pouhých pět her.

Predikce Rafael Nadal vs. Denis Shapovalov

Bylo několik otázek ohledně formy Rafaela Nadala, která letos míří do turnaje. Devítinásobný šampion však ve středu přišel se zajištěným výkonem proti jednomu z nejvíce formovaných hráčů turné.

Nadal bojoval proti velkému návratu Sinnera na začátku zápasu. Byl ale úspěšný v několika rychlých úpravách - zejména na forhendu zezadu - což mu pomohlo neutralizovat sílu, která na něj byla vržena.

Španěl také improvizoval s vlastní tvorbou výstřelů, přišel s několika praktickými vypouštěcími údery a solidními přístupy, aby udržel svého protivníka v nerovnováze.

Proti Denisovi Shapovalovovi - který hraje mocnou hru, která se příliš neliší od hry Sinner - Nadal se bude snažit udělat více toho samého. Kanaďan se bude snažit diktovat hru od základní čáry, ale bude muset být v celé své síle, aby dokázal trefit Nadala.

Čtyřiatřicetiletý hráč ve středu jen těžko pokazil nohu a na hřišti vypadal velmi pohodlně. Pokud dokáže i nadále myslet tak jasně, jako v tomto zápase, mohl by Nadal tento týden prokázat, že je příliš silný na jakéhokoli soupeře.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Team8: Roger Federer zakládá butikovou agenturu s Tony Godsickem

Jak změřit délku nohy. Ať už hledáte nové kolo, zjišťujete velikost kalhot nebo kontrolujete nesrovnalosti ve velikosti, budete chtít vědět, jak přesně změřit délku nohy. Změřte délku nohavice a najděte ...

Karolina Plíšková byla ve středu vyřazena z US Open Coco Vandewegheovou, což znamená, že Garbine Muguruzaová se stane světovou jedničkou.