Italian Open 2021: Rafael Nadal vs Denis Shapovalov náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs Denis Shapovalov

Datum: 13. května 2021

Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

badmintonové kurty

Kolo : Třetí kolo (1. kolo)

Místo : Řím, Itálie

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 2 082 960 EUR

sledujte hru thunder naživo online zdarma

Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video.

Náhled Rafael Nadal vs Denis Shapovalov

Rafael Nadal zahájil svou snahu o rekordní desátý titul na Italian Open výraznou výhrou nad Jannik Sinner ve středu. Nadal, který před začátkem turnaje utrpěl několik překvapivých ztrát, dokázal odložit nějakou inspirovanou hru od Itala a bezpečně si rezervovat místo v posledních 16.

Na Španěla čeká v dalším kole další talentovaný mladík v podobě Denise Shapovalova. Shapovalov ve svém druhém kole vyhrál vítězství ve dvou setech nad domácím favoritem Stefanem Travagliou.

Denis Shapovalov

Denis Shapovalov Rafael Nadal

Shapovalov má zatím průměrný rok 2021, když se dostal do posledních čtyř z jediného letošního turnaje. A přestože zaznamenal několik dobrých vítězství nad talentovanými hráči jako Jannik Sinner a Hubert Hurkacz, důslednost mu unikala.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 3 hodinky online zdarma

Kanaďan není na nejpomalejším povrchu nejpohodlnější, ale v Římě tento týden předvedl dobrou show. Porazil oba své soupeře ve dvou setech a bude doufat, že se jeho dynamika ponese hlouběji do turnaje.

Rafael Nadal vs. Denis Shapovalov proti sobě

Rafael Nadal vede Denis Shapovalov s náskokem 2: 1. Španěl také vyhrál jediné předchozí setkání dvojice na antuce; při vítězství ve třetím kole v Římě před třemi lety zahodil pouhých pět her.

Predikce Rafael Nadal vs. Denis Shapovalov

French Open 2020 - desátý den

Bylo několik otázek ohledně formy Rafaela Nadala, která letos míří do turnaje. Devítinásobný šampion však ve středu přišel se zajištěným výkonem proti jednomu z nejvíce formovaných hráčů turné.

Nadal bojoval proti velkému návratu Sinnera na začátku zápasu. Byl ale úspěšný v několika rychlých úpravách - zejména na forhendu zezadu - což mu pomohlo neutralizovat sílu, která na něj byla vržena.

Španěl také improvizoval s vlastní tvorbou výstřelů, přišel s několika praktickými vypouštěcími údery a solidními přístupy, aby udržel svého protivníka v nerovnováze.

Proti Denisovi Shapovalovovi - který hraje mocnou hru, která se příliš neliší od hry Sinner - Nadal se bude snažit udělat více toho samého. Kanaďan se bude snažit diktovat hru od základní čáry, ale bude muset být v celé své síle, aby dokázal trefit Nadala.

Čtyřiatřicetiletý hráč ve středu jen těžko pokazil nohu a na hřišti vypadal velmi pohodlně. Pokud dokáže i nadále myslet tak jasně, jako v tomto zápase, mohl by Nadal tento týden prokázat, že je příliš silný na jakéhokoli soupeře.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak vyhrát v badmintonu. Badminton je zábavný sport a skvělá forma cvičení. Být vyřazeným badmintonistou vyžaduje seriózní trénink a silnou mysl. Musíte zlepšit své fyzické schopnosti a také schopnost myslet ...

Čerstvě po vítězství v Auckland Open zahájí Serena Williams svou kampaň proti ruskému teenageru ve snaze o 24. grandslam! .

Američanka chyběla v akci po většinu loňského roku kvůli narození jejího dítěte, ale nyní se snaží vrátit se.

Stát Washington ovládne severní Colorado v sobotu. Pokud nemáte kanál Pac-12 Washington, můžete hru sledovat online naživo.

Jak se drhnout pro chirurgii. Operační sály musí vždy zůstat sterilním prostředím, aby byli pacienti během lékařských zákroků chráněni před vystavením škodlivým bakteriím. Vystavení těmto bakteriím během lékařského zákroku by mohlo ...

Být dobře zaobleným teenagerem je vyvážením. Představte si, že jste v cirkuse a jedete na jednokolce. Ringmaster vám hodí jednu kouli a pak dvě, pak tři a čtyři, což se od vás očekává, že budete žonglovat najednou - při jízdě na ...