Tennessee vs South Carolina Live Stream: Jak se dívat online zdarmaGetty Zápasník Tennessee Volunteers Jarrett Guarantano.

hrbáč streamování notre dame

Fotbalový tým č. 16 Tennessee Volunteers navštíví v sobotu premiéru každého týmu 2020 v týmu SEC v South Carolina Gamecocks.

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Tennessee vs Jižní Karolína online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network, alternativních kanálů SEC Network a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Tennessee vs South Carolina můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě SEC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

tenis kolik her v sadě

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Tennessee vs Jižní Karolína můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Tennessee vs Jižní Karolína můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Živý přenos ze sítě SEC Network a dalších 40 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

bellator 214 jak se dívat

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Tennessee vs Jižní Karolína můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Tennessee vs Jižní Karolína

Vols před sezónou zajeli jednu z nejlepších obran národa na celkový rekord 8-5, 5-3 na konferenční hře a vítězství 23-22 nad Indiana Hoosiers v Gator Bowl.

Tennessee se umístil na 23. místě ze 130 týmů FBS ve yardech od rvačky odevzdané za hru (334,5), 16. v projíždějících yardech se vzdalo za hru (194) a 47. ve spěchajících yardech postoupených za hru (140,5).

Podruhé v řadě zahájí sezónu pod středem senior pátého ročníku Justin Guarantano.

Začal první čtyři hry v roce 2019, než prohrál úvodní koncert s tehdejším nováčkem Brianem Mauerem, aby ho získal zpět do posledních tří soutěží.

Navzdory dočasnému zřeknutí se počátečních povinností odehrál Guarantano v minulé sezóně všech 13 zápasů, dokončil 59,1 procenta svých přihrávek na 2 158 yardů, 16 přistání a 8 výběrů.

Když děláte totéž znovu a znovu, vytváří to sebevědomí, řekl v pondělí hlavní trenér Tennessee Jeremy Pruitt. Associated Press . Takže bych měl podezření, že do této sezóny musí mít mnohem větší důvěru, na rozdíl od předchozí sezóny, protože terminologie je stejná a lidé kolem něj jsou stejní. Mám pocit, že to předvedl v praxi.

Gamecocks v loňské sezóně vykázali druhou nejnižší výhru za posledních 20 let, celkově 4–8 a ​​3–5 v akci SEC.

Na začátku roku budou mít ve středu novou tvář: přestup absolventa Collin Hill, který se během své vysokoškolské kariéry zotavil ze tří zranění ACL.

V 18 zápasech s Colorado State Rams Hill dokončil 60,7 procenta svých přihrávek na 3 323 yardů, 23 přistání a 11 zachycení. Mike Bobo, který je ve své první sezóně jako ofenzivní koordinátor Jižní Karolíny, byl hlavním trenérem Hilla ve státě Colorado.

badmintonová kresba

Hill porazil druháka Ryana Hilinského, který loni udělal 11 startů pod středem po zranění Jakea Bentleyho, který se od té doby připojil k Utahu Utes.

Collin Hill zahájí zápas proti Tennessee, uvedl hlavní trenér Gamecocks pátého ročníku Will Muschamp v prohlášení zveřejněném na Web atletického oddělení Jižní Karolíny . Myslel jsem, že oba měli vynikající výcvikové tábory. Můžeme vyhrát s oběma kluky, konečný výsledek.

A dodal: Bylo to velmi těžké rozhodnutí. Podíváte se na naše tři scrimmages, což jsou tři měřítka, která jsou v hodnocení skutečně. V té první byl Ryan dne; Collin byl ve druhém. Oba do třetice hráli extrémně dobře. Bylo to velmi těžké, těžké rozhodnutí, ale to je rozhodnutí, které jsme udělali.


Populární Problémy

Video: Angelique Kerberové se podařilo zlomit rukojeť rakety!

MVP, Rookie of the Year a další pocty budou rozdány během pondělní přehlídky cen NBA 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos pořadu online.

Novaka Djokoviče zavolal Dan Evans za organizaci akce s „úplným ignorováním“ bezpečnostních opatření. Zadarská část Djokovičovy Adria Tour byla zrušena poté, co Grigor Dimitrov a Borna Coric měli pozitivní test na COVID-19.

Analýza šancí Rafaela Nadala na Australian Open 2016.

Devatenáctiletá Běloruska se kvůli neustálému chrochtání během hry vysmívala davům.

Jak se bavit venku. Je zábava venku? Vsadíte se, že ano. Pokud si ještě nejste jisti, proč, podívejte se na mnoho nápadů nabízených v tomto článku a budete se snažit jít ven při každé příležitosti. Dělejte stínové umění. Mít přítele ...