Přímý přenos LA Galaxy vs Philadelphia Union: Jak se dívat online

Přímý přenos LA Galaxy vs Philadelphia Union

Getty

LA Galaxy bude v sobotu ve 22:30 hostit Philadelphia Union v Dignity Health Sports Park. ET.

Pro fanoušky mimo trh ve Spojených státech, můžete sledovat živý přenos ze hry na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která obsahuje spoustu dalších různých živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah.

Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a poté můžete sledovat LA Galaxy vs Philadelphia Union na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled LA Galaxy vs Philadelphia Union

Galaxy rozdělila tři vítězství od rozdělení prvních dvou. V poslední době se umístili na vrcholu Vancouver Whitecaps 2: 0.

Brankář David Bingham zastavil ve druhé minutě pokutový kop Ali Adnan. Obránce LA Daniel Steres otevřel skóre v 63. minutě.

V první polovině jsme si vedli špatně, řekl podle Galaxy útočník Zlatan Ibrahimovic Kanadský tisk . Myslím, že v první polovině dali 200 procent, protože ve druhé polovině vypadali unaveně. Převzali jsme víc a víc a nechali jsme je běžet víc a víc.

Osm minut po Steresově shodě přidal Ibrahimovic skvělý gól ve voleji.

kde mohu poblíž hrát tenis?

Jediným hráčem MLS, který dává tento gól, je Ibra, řekl manažer Whitecaps Marcos Dos Santos Provincie . Způsob, jakým přichází a hází míčem, nevidím jiného hráče v lize, který dává tento typ gólů.

Sedmatřicetiletý útočník má nyní na kontě tři góly a jednu asistenci ve třech vystoupeních v sezóně, všechna vítězství.

Unie také vede sérii tří výher, když první dvě soutěže ukončila a třetí remizovala.

Minulý týden padli brzy do FC Dallas a poté skórovali v 85. minutě a prodloužení o vítězství 2: 1.

Přicházet zezadu je něco, co jsme v minulosti neudělali dobře, řekl manažer Union Jim Curtin Reuters . Byli jsme tým, který pokud dostaneme svůj cíl brzy, pro týmy, které nás pronásledují, je to pro ně velmi obtížné. Ale když (jiné) týmy dostanou gól, sednou si a postaví se nám proti, můžeme v minulosti trochu zabloudit.

Unie je pátá ve Východní konferenci. Galaxie jsou na Západě třetí.

Nemáme teď snadný úkol, řekl Curtin podle agentury Reuters. Musíme se dostat do letadla, abychom jeli do LA a vypořádali se se Zlatanem. Bude to pro nás výzva.

Offseason se vyplácí za Galaxy

Galaxy v této offseason dramaticky přestavěl svůj soupisku poté, co v následujících letech postrádal playoffs, a přidal přispěvatele z rané sezóny, jako jsou Uriel Antuna, Ethan Zubak a Julian Araunjo.

Na konci roku přišla přední kancelář, velcí kluci, a řekli nám, že to není dost dobré a chystají se změny, a oni to udělali, řekl Bingham podle agentury Reuters. Víme, že jako hráči, když si oblékneme dres LA, raději vyhrajete a pokud nevyhrajete, pošlou vás odsud. Letos jsme se bili do zadku. Musíme to otočit a vrátit se ke způsobům Galaxy.


Populární Problémy

Stojící stojka je pokročilá technika vyvažování paží, kterou běžně provádějí gymnastky, jogíni, roztleskávačky a další akrobatičtí sportovci. I když zvládnutí vyžaduje určitý čas, je to dovednost, kterou může každý odemknout za předpokladu, že ...

Novak Djokovic získal 17 grandslamových titulů a 35 titulů Masters 1000 na cestě k tomu, aby se stal historicky nejlepším. Během své slavné kariéry překonal řadu rekordů.

Jak opravit otvory v obuvi. Pokud hodně nosíte své oblíbené boty, nakonec se opotřebují a začnou v nich mít díry. Místo toho, abyste museli kupovat zcela nové boty, můžete otvory, které se tvoří, ucpat lepidlem nebo ...

V průběhu let si dlouhé rituály před podáním Rafaela Nadala získaly velkou pozornost fanoušků i odborníků.

Jak identifikovat své silné a slabé stránky. Vědět, kde jste silní a kde potřebujete pomoc, vám může pomoci stabilizovat váš osobní život a podpořit vaše profesionální interakce. Sebepoznání je mocný nástroj, který také ...