Přímý přenos „Poslední kovboj“: Jak sledovat premiéru online zdarmaParamount Network

Dnes večer je premiéra nové série s názvem Paramount Network Poslední kovboj. Seriál má premiéru v 11 hodin. Východní, hned potom Yellowstone . Autorem je Taylor Sheridan, který také vytvořil sérii hitů Yellowstone.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos ze sítě Paramount Network na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

FuboTV

Paramount Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Yellowstone na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

reklama v tenisovém termínu

TV Philo

Síť Paramount je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud jej plánujete dlouhodobě udržovat.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Yellowstone žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

streamování hvězdných válek návratu Jediho

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.

Sling TV

Paramount Network je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Yellowstone žijte na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

řekněte ano streamování šatů

Podrobnosti „Poslední kovboj“

Poslední kovboj je série reality na Paramount Network, vytvořená Taylorem Sheridanem, který také vytvořil Yellowstone .Hrát si

The Last Cowboy Official Trailer | Paramount Network Taylor Sheridan, spolutvůrce Yellowstone, přichází s novou sérií, která sleduje jezdce soutěžící o cenu 1 milion dolarů. Skuteční kovbojové. Skutečné nebezpečí. Skutečné peníze. Poslední kovboj má premiéru ve středu 24. července v 11:10, pouze v Paramount Network. #ParamountNetwork #TheLastCowboy Přihlaste se k odběru dalších! bit.ly/2JLjjeO Poslední kovboj je dokumentární soutěžní pořad, který zaznamenává… 2019-07-17T17: 00: 05.000Z

Tato série sleduje jezdce, kteří soutěží o výhru 1 milion dolarů, a je inzerována tak, aby měla skutečné nebezpečí a skutečné peníze. Série zaznamenává život osmi mužů a žen, kteří soutěží na pravidelném okruhu reiningů, západní soutěži, kde jezdci vedou koně přesným vzorem kruhů, točí se a zastavují.

Tato série zaznamenává událost s názvem Běh za milion , což je první soutěž v aréně založená na sportu zvaném reining.

Závěrečná akce Run for a Million se koná v Las Vegas v Nevadě od 15. do 17. srpna, kde 12 jezdců soutěží o cenu 1 milion dolarů. Tam jsou také menší soutěže ten den o $ 500,000, $ 50,000 a $ 100,000.

Událost vytvořil Sheridan ve spojení se sérií reality. Sheridan chtěl místo, kde by mohl předvést talent jezdců a koní v oblasti reiningu. Podle webu akce: Cíl při vytváření a produkci Běhu za milion je představit nové lidi do světa westernových výkonnostních koní a zároveň podpořit všechny, kteří z Reiningu udělali naši životní vášeň. Je také zamýšleno nabídnout platformu pro produkty, na kterých jezdci a koňské ženy závisí, což je bezprecedentní ve svém dosahu a hodnotě.

Sheridan řekl o události : Štěrk, krása a houževnatost Západu jsou spojeny s americkým dědictvím a mým kreativním úsilím bylo prozkoumat je ve všech jejich složitostech ve filmu a skriptované televizi. Nyní, s 'The Last Cowboy' a 'Run for a Million', přinášíme skutečné muže a ženy a jejich oddanost sportu ovládnutí, na malou obrazovku, odhalení kovbojského světa, v který doufáme v televizi publikum si užije.

Reining je westernová jezdecká soutěž, která zahrnuje vedení koní přesnými vzory při pomalé chůzi zvané klopa nebo cval. Kůň a jezdec musí být pečlivě sladěni, aby uspěli.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Dallas Stars vs Detroit Red Wings online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Jak snížit riziko pádu cvičením. Nikdo nechce upadnout, ale jak stárneme, stává se to stále větším problémem. Studie ukázaly, že cvičení je jedním z nejúčinnějších způsobů prevence pádů. Cvičení pomáhá zlepšit vaše tělo ...

Jak vyrobit paličkovanou krajku. Paličkovaná krajka je tradiční technikou výroby krajek se širokou škálou stylů a provedení. Vyžaduje práci na papírovém vzoru s mnoha malými cívkami (cívkami) nití a špendlíků, se kterými pracujete ...

Jak zabalit kotník. Zavinutí kotníku je běžný způsob léčby podvrtnutí nebo stabilizace kotníku, který je náchylný ke zranění. Kotníky mohou být ovinuty kompresním obvazem nebo obalem vyrobeným z pásky. Zjistěte, jak se rozhodnout, jakým způsobem ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Virginia Tech vs Liberty v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.

Real Madrid a Barcelona se střetly o třetí El Clasico za poslední měsíc. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online ve Spojených státech.