Přímý přenos Latin Grammys 2019: Jak se dívat online

Latinské gramotnosti Juanes

Getty Images

Latin Grammy 2019 se vysílají živě z MGM Grand Garden Arena v Las Vegas ve čtvrtek (14. listopadu) od 20 hodin. ET/PT na Univision. Ceny 20. ročníku budou hostit poprvé hostitelé Ricky Martin a Paz Vega, kteří se připojí ke čtyřnásobnému hostiteli Rozelyn Sanchez jako konferenciéři večera.

Pokud se nemůžete dívat na Univision, máte štěstí. Obřad je živě streamován online prostřednictvím Oficiální web Latin Grammy a na jeho facebookové stránce.


Kromě toho můžete sledovat živý přenos Univision na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Univision je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV .

krátkých badmintonistů

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos latinskoamerických gramem 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí sedm různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Entertainment, Choice, Extra, Ultimate a Optimo Mas obsahují Univision.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos latinskoamerických gramem 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Latinské ceny Grammy 2019 se udělují ve 47 různých kategoriích. Španělský zpěvák/skladatel Alejandro Sanz vede všechny nominované s osmi, následuje španělská flamenco-popová umělkyně Rosalia s pěti.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

OMG @rosalia Tuto verzi jsem úplně miloval ??? @juanes @latingrammys #rosalia #juanes #LatinGRAMMYs #PersonOfTheYear

nový míč na stolní tenis

Příspěvek sdílený uživatelem SebastianYatraUpdates (@sebastianyatra_updates) 13. listopadu 2019 ve 23:04 PST

Ve středu večer byl Juanes oceněn jako osobnost roku Latinské akademie záznamu. Po ruce byly desítky celebrit, aby vzdaly hold kolumbijské superstar a předvedly několik jeho největších hitů. Mezi účinkujícími byli Cami, Alessia Cara, Paula Fernandes, Fonseca, Juan Luis Guerra, Mon Laferte, Morat, Ozuna, Draco Rosa, Rosalia, Sanz a Sebastian Yatra.

Juanes během své plodné kariéry získal dvě ceny Grammy a 23 latinských cen a byl vybrán jako Osobnost roku díky svému kreativnímu umění, bezprecedentnímu humanitárnímu úsilí, podpoře stoupajících umělců a dobročinným přínosům světu, uvedla Akademie latinského záznamu. tvrzení.


Populární Problémy

Jak odebrat řemínek Apple Watch. Uvažujete o výměně řemínku na Apple Watch? Pro Apple Watch existuje mnoho možností pásma. Chcete -li vyměnit pásek hodinek, musíte odstranit starý. Tento wikiHow vás naučí, jak ...

Jak vybrat oblečení. Sestavit roztomilý outfit může někdy vypadat jako takový boj, i když je vaše skříň plná oblečení až po okraj. Proto jsme celý proces rozdělili na snadné kroky. Tím, že se naučíte tyto ...

Stanford se v neděli setkává se Severní Karolínou v národním mistrovství žen NCAA ve fotbale žen 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic vytvořili působivou řadu rekordů, které staví každou druhou éru do stínu.

Ať už cítíte aster nebo se snažíte zůstat v háji, jsou to metody, jak znovu vytvořit kostýmy pro hlavní postavy v první sérii Young Justice. Kupte si černé sportovní triko s krátkým rukávem, které vám zakryje krk. Vymalovat ...

Představení finále dvouhry žen US Open 2019 mezi Serenou Williamsovou a Biancou Andreescuovou.