Jak sledovat film „Nový papež“ online bez kabelu

HBOPřed třemi lety HBO debutovalo kontroverzní minisérii s názvem Mladý papež , vyrobený ve spojení s britským televizním kanálem Sky Atlantic a francouzským televizním kanálem Canal+. Nyní zavolala navazující minisérie Nový papež má premiéru v pondělí 13. ledna ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat epizody Nový papež živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

tenisové švihadlo

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Nový papež buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Dva nejlevnější balíčky (Plus a Max) jsou dodávány s HBO a bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Nový papež žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

certifikace tenisových profesionálů

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

sledovat hru mláďata online

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Nový papež žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „nového papeže“Hrát si

The New Pope (2019): Official Trailer | HBO Režisér Paolo Sorrentino, držitel Oscara, se vrací s The New Pope, jeho druhou originální sérií odehrávající se ve světě moderního papežství. Scénář Sorrenttino s Umbertem Contarellem a Stefanem Bisesem obsahuje devět epizod původní série s Judem Lawem a Johnem Malkovichem. Sharon Stone a Marilyn Manson hostující hvězda. #HBO #TheNewPope Přihlaste se k odběru HBO na YouTube:… 2019-12-10T17: 00: 14 000Z

Tento Mladý papež pokračování se bude i nadále ponořit do vnitřního fungování Vatikánu a prozkoumat samotné lidské touhy a neřesti těch, kdo jsou u moci v katolické církvi. Jude Law se vrací, ale když se série zvedne, jeho postava Lenna Belardo/papež Pius XIII. Je v kómatu.

tenisky tom

Po záhadném vývoji událostí se státnímu tajemníkovi Voiellovi (Silvio Orlando), který byl docela loutkovým mistrem první minisérie, podařilo dosadit sira Johna Brannoxe (John Malkovich) na papežský trůn pod jménem John Paul III. Sir John je okouzlující anglický aristokrat, ale on a Voiello rychle pochopí, že bude mnohem těžší, než si mysleli, že nahradí Pia XIII.

Belardo se stal něčím svatým ve víře, když se v nemocnici vznáší mezi životem a smrtí. Mezitím je církev napadena několika vnějšími hrozbami a skandály.

Vracející se herci kromě Orlanda a Lawa zahrnují Javiera Camaru jako kardinála Gutierreze, Cecile de France jako Sofii, Ludivine Sagniera jako Esther a Maurizia Lombardiho jako kardinála Assenteho. Novinkou v sérii jsou Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Yuliya Snigir a Massimo Ghini. Sharon Stone a Marilyn Manson jsou nastaveni na hostující hvězdu.

HBO

Říká to tvůrce série Paolo Sorrentino New York Times že postava Brannoxe byla ve skutečnosti založena na herci Malkovichovi, takže je pro tuto roli ideální.

John je elegantní, zdvořilý a ironický, zároveň lehký a hluboký. Věci přikládá důležitost. Ale pokud tyto věci neexistovaly, mohl by se bez nich snadno obejít, řekl Sorrentino a dodal: Všechny tyto funkce se pro postavu zdály dokonalé, a tak jsem je ukradl.

Pokud jde o Malkovicha, říká, že by rád slyšel, co si katolíci o seriálu myslí.

Nevím, jak to věřící vnímají, i když by mě to zajímalo. Ve skutečnosti jsem nemluvil s žádnými vatikánskými osobnostmi, ale myslím ... Jude Law hraje papeže? Myslím, že je bezpečné předpokládat, že sledovanost ve Vatikánu byla docela vysoká. Spousta lidí ráda sleduje věci o svém světě a o tom, co dělají.

Nový papež premiéra pondělí 13. ledna ve 21 hodin ET/PT na HBO.

sledujte rick and morty season 4 epizodu 3 online zdarma

Populární Problémy

Když se Roger Federer vydává na nabídku k získání svého 8. titulu v Cincinnati, zde je vzpomínka na všechny jeho dřívější tituly Masters 1000.

Pohled na pět nejpůsobivějších vítězství Rogera Federera ve Wimbledonu. Federer je rekordním osminásobným wimbledonským šampionem a má spoustu dalších rekordů na trávníku Major.

Hodinky Casio G Shock jsou robustní, odolné hodinky, které se snadno čistí a udržují. I když jsou hodinky Casio G Shock navrženy tak, aby odolaly většímu opotřebení než většina hodinek, měly by být pravidelně čištěny, aby byly hodinky ...

Jak se usmívat s rovnátky. Někteří lidé s rovnátky se mohou stydět usmívat. Může to chvíli trvat, než si zvyknete na to, jak rovnátka vypadají, a mnoho lidí se cítí sebevědomě, zvláště když poprvé dostanou rovnátka. Jeden z nejlepších způsobů, jak se cítit ...

Jak ulevit od bolesti zad. Vaše střední část zad se může napnout nebo namáhat kvůli nedostatku pohybu, špatnému držení těla nebo zranění. Tato oblast, také nazývaná hrudní páteř, je tvořena svaly, vazy a klouby. Můžete zmírnit bolest ...

Zde je návod, jak sledovat čtvrteční hru Hawks vs Pistons online bez kabelu zdarma, ať už jste v Atlantě, Detroitu nebo mimo trh.