Přímý přenos Lewis vs Dos Santos: Jak sledovat online zdarma

UFC Wichita

Getty

Oba, kteří se chtějí znovu vložit zpět do titulního obrázku těžké váhy, se Derrick Lewis a Junior dos Santos v sobotu střetnou v hlavní události UFC Fight Night Wichita.

Předkola začínají v 17 hodin. ET, zatímco hlavní karta - která končí Lewis vs dos Santos - začíná ve 20 hodin. ET. Zde je návod, jak sledovat všechny akce online:

Jak se dívat na Derrick Lewis vs Junior dos Santos online

Předehry ani hlavní karta nebudou na běžné kabelové televizi kdekoli v USA, ale můžete sledujte živý přenos Lewis vs dos Santos a každý boj na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos předinstalací i hlavní karty na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Preview Derrick Lewis vs Junior dos Santos

Lewisův první boj o titul UFC skončil loni v listopadu zklamáním, protože jej ve druhém kole přihlásil UFC 230 šampion Daniel Cormier.

Přesto je to muž, který vyhrál devět ze svých předchozích 10 zápasů, vlastní vítězství nad Francisem Ngannou, který je na druhém místě v divizi a od začátku roku 2018 získal dva bonusy za výkon noci. Je stále velmi nebezpečný a snaží se dokázat, že zůstává na titulní fotce i přes prohru s Cormierem, ke které došlo v krátké době.

můžu hrát tenis?

A do tohoto boje vstupuje s důvěrou uchazeče o titul.

Opravdu, (ukončím boj), cokoli chci, Řekl Lewis . Pokud chci ukončit boj v prvním, ukončím boj v prvním. Pokud chci ukončit boj v pátém, tak ten boj ukončím. Je to tedy vždy, když se na to připravím.

Dos Santos mezitím vstupuje do tohoto boje, když zaznamenal vítězství nad Blagoyem Ivanovem (jednomyslné rozhodnutí) a Tai Tuivasa (druhé kolo TKO) v roce 2018. To bylo poprvé od roku 2013, kdy bývalý šampion UFC bojoval dvakrát ve stejném kalendářním roce, a další výhra nad třetím Lewisem by ho měla přesunout zpět na titulní obrázek.

Už mám kvalifikaci bojovat o opasek, jen potřebuji porazit toho, kdo je v žebříčku přede mnou, řekl 35letý . S jednou nebo dvěma dalšími výhrami si myslím, že bych měl znovu bojovat o titul. Chci čelit nejlepším, nejlepším z nejlepších. Myslím, že by to mohla být skvělá příležitost. Lewis má dobrou pozici a vítězství nad ním mě staví na dobré místo.

Dos Santos prohrál své poslední dva titulové souboje, v roce 2013 spadl na Caina Velasqueze a v roce 2017 na Stipe Miocic, ale zde má obrovskou příležitost.

přímý přenos lakers vs nugety zdarma

Bez ohledu na to, co se nakonec stane, můžete očekávat ohňostroj - Lewis je v 10 s remízou s Velasquezem o nejvíce knockoutů v historii UFC v těžké váze, zatímco dos Santos je hned za devíti. Zkombinovali také 10 výkonnostních bonusů a nebylo by vůbec překvapující, kdyby v sobotu večer ve Wichitě přidali další na seznam.

Mezi další souboje na hlavní kartě patří: Elizeu Zaleski dos Santos vs Curtis Millender, Tim Means vs Niko Price, Blagoy Ivanov vs Ben Rothwell, Beneil Dariush vs Drew Dober and Tim Boetsch vs Omari Achmedov.


Populární Problémy

Na trhu je nespočet hraček pro psy, ale to, že vidíte hračku ve svém místním obchodě s chovatelskými potřebami, neznamená, že je bezpečná! Zatímco někteří výrobci hraček pro domácí zvířata dodržují zákonné bezpečnostní normy požadované pro kojence, většina ...

Sloane Stephens se v úterý na US Open 2020 v prvním kole utká s vracející se Mihaelou Buzarnescuovou. Stephens v roce 2020 vyhrál pouze jeden zápas, zatímco Buzarnescu nehrál celý rok kvůli zranění.

Jak posílit kolena. Je důležité udržovat kolena silná a zdravá, aby se vaše mobilita s věkem nezhoršovala. Zdraví kolen často považujeme za samozřejmost, aniž bychom si všimli, že je problém, dokud ...

Carlos Alcaraz v neděli ve finále Umagu porazil francouzského veterána Richarda Gasqueta, aby vyhrál svůj první titul ATP.

Jak zavěsit těžké předměty ze stropu. Od světel a ventilátorů až po umění a rostliny mohou visící předměty ze stropu působit jedinečnějším a stylovějším dojmem a současně otevírat spoustu místa navíc. Pokud je váš strop podporován ...