Petrohrad Open 2020: Borna Coric vs Feliciano Lopez náhled, souboj a předpověď

Borna Coric Chorvatska

Borna Coric Chorvatska

jste nejhorší sezóna 5 hulu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Borna Coric vs. Feliciano Lopez

datum : 13. října 2020

Turnaj : St. Petersburg Open 2020

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Petrohrad, Rusko

Kategorie : Řada ATP 500

Povrch : Indoor Hardcourt

Odměna : 1 243 790 USD

Načasování zápasu: 13:00 moskevského standardního času, 15:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Borna Coric vs Feliciano Lopez

Borna Coric během svého zápasu prvního kola proti Norbertu Gombosovi na French Open 2020

Borna Coric během svého zápasu prvního kola proti Norbertu Gombosovi na French Open 2020

Třiadvacetiletý Borna Coric přichází na St. Petersburg Open v zadní části smíšené sezóny. V únoru dosáhl semifinále Rio Open a svého vůbec prvního grandslamového čtvrtfinále na US Open, ale nedokázal tuto formu konzistentně replikovat po celý rok.

tenisový krok

Chorvat byl bývalým juniorem světové jedničky, ale v profesionálech měl nejvyšší umístění 12. Coric je aktuálně umístěn o 15 míst níže, na 27. místě.

Jeho prvním soupeřem v tomto týdnu je Feliciano Lopez. Devětatřicetiletý španělský veterán, který má také vrcholné hodnocení č. 12 na světě, se aktuálně umísťuje na 57. místě.

Po obnovení turné Lopez prohrál v prvním kole US Open a French Open, ale dokázal se dostat do čtvrtfinále v Kitzbuhelu. Španěl je jedním z nejzkušenějších hráčů na okruhu - je držitelem historického rekordu v 74 po sobě jdoucích odehraných grandslamových hlavních tahech, když pokořil značku stanovenou Rogerem Federerem.

Jsem více hrdý na to, že tam mohu zůstat tak dlouho a být stále konkurenceschopný, ' Lopez to řekl webu Roland Garros . Nejde o číslo, ale o způsob, jakým jsem hrál, zejména posledních šest nebo sedm let, bylo to ode mě něco úplně a totálně nečekaného.

Borna Coric vs Feliciano Lopez proti sobě

Feliciano Lopez má v kariéře náskok 2: 0 před Bornou Coric

Feliciano Lopez má v kariéře náskok 2: 0 před Bornou Coric

Feliciano Lopez vede 2: 0 nad Borna Coricem. Španěl vyhrál své kolo 32 střetnutí v Pekingu v roce 2018 o skóre 7-5, 5-7, 7-5. Jejich první setkání bylo na US Open 2016, kde Coric odešel během prvního setu do důchodu.

Predikce Borna Coric vs Feliciano Lopez

Způsob, jakým oba hráči přistoupí k tomuto zápasu, nebude žádným překvapením. Borna Coric bude umístěna na základní čáře, zatímco Feliciano Lopez se bude snažit zaútočit na síť a udržet body krátké.

Žádný z hráčů nepřichází do turnaje příliš sebevědomě, přestože Coric je zařazen mnohem výše a na US Open se dostal do čtvrtí. Je těžké to nazvat, ale jdu se zkušenostmi Lopeze, abych mu pomohl projít tímto vítězstvím.

Předpověď: Feliciano Lopez vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Tsonga do poslední osmičky poté, co Gasquet odejde do penze, bolí

Světová č. 2 Naomi Osaka nedávno napsala esej, která podrobně popisuje její výchovu a hluboké spojení s japonskou kulturou.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas SDSU vs Boise State online bez kabelu. Stát San Diego zůstává 25 zápasů neporažený.

Jak udržovat bílé boty Adidas Superstar v čistotě. Bílé boty Adidas Superstar se hodí ke všemu a každý outfit může vypadat opravdu skvěle. Bohužel může být obtížné udržet bílé tenisky čisté a bílé. Jestli chceš...

Jak nainstalovat Grand Theft Auto V (GTAV) na Xbox 360. Tato wikiHow vás naučí, jak nainstalovat Grand Theft Auto V (GTA V) na Xbox 360. Hru můžete nainstalovat přímo z disku na pevný disk Xbox 360, nebo si můžete stáhnout ...

Basketbal Notre Dame v úterý zahajuje sezónu exhibicí proti Capital University. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.