Lyon Open 2021: Stefanos Tsitsipas vs Tommy Paul náhled, souboj a předpověď

Stefanos TsitsipasPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Stefanos Tsitsipas vs Tommy Paul

datum : 20. května 2021Turnaj : Lyon Open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Lyon, FrancieKategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 419 470 EURŽivé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Tommy Paul

Stefanos Tsitsipas byl letos snadno jedním z nejkonzistentnějších interpretů na turné ATP.

jak získat úlevu od tenisového lokte

Řek dosáhl semifinále na Australian Open, Rotterdamu a Miami Open, než se dostal do finále v Acapulcu. Svou antukovou sezónu poté zahájil vítězstvím na Monte Carlo Masters a v Barceloně se dostal do finále.

Tsitsipas přichází do Lyonu v důsledku srdcervoucí čtvrtfinálové prohry s Novakem Djokovičem na Italian Open. Dvaadvacetiletý hráč byl ve skutečnosti set a rozchod před deštěm způsobil, že se zápas přeléval do dalšího dne. Poté se znovu ocitl ve velitelské pozici, když sloužil ve třetím setu, ale Djokovič se vrátil a vzal 4-6, 7-5, 7-5.

Tsitsipas nyní nastoupí proti americkému Tommymu Paulovi ve druhém kole Lyon Open 2021.

Tommy Paul

Paul byl považován za jeden z nejslibnějších mladých talentů, když poprvé vyrazil na turné, ale od té doby se příliš neprosadil. Američan letos zaznamenal neuvěřitelný rekord 7: 10 a prohrál a v žádném případě neprošel čtvrtfinálovou fází.

Paul zahájil svou antukovou sezónu porážkou v prvním kole v Cagliari a poté brzy opustil Monte Carlo, Madrid a Řím. V úterý však v prvním kole Lyonu zaznamenal solidní vítězství 6-3, 6-3 nad místním favoritem Jo-Wilfriedem Tsongou.

Stefanos Tsitispas vs Tommy Paul proti sobě

Druhé kolo v Lyonu je druhým zápasem mezi těmito dvěma hráči a Stefanos Tsitsipas v současné době vede hlavou 1: 0 nad Tommy Paulem.

Řek porazil Paula v prvním kole Washington Open 2019 ve dvou setech.

Stefanos Tsitsipas vs Tommy Paul predikce

Vzhledem ke své formě a vynikajícímu hodnocení vstupuje Stefanos Tsitsipas do tohoto druhého kola jako drtivý favorit. Řecký čin v tomto roce učinil významné kroky, zvýšil konzistentní počet podání a proměnil svůj bekhend ze střely rallye na zbraň.

Tsitsipasova dobře sehraná hra si letos na antuce vedla dobře, ale dvaadvacetiletý hráč bude chtít zajistit, aby jeho úroveň neklesla těsně před Roland Garros. Poté, co Tsitsipas krotce prohrál s madridským Casperem Ruudem a potlačil několik vedení proti Djokovicovi, se bude chtít odrazit s titulem v Lyonu.

Stefanos Tsitsipas

Tommy Paul má na své straně spoustu zbraní, které způsobují poškození na hlíně. Američan má mohutný forhend a rychlý pohyb, kterým bude vypadat, že naruší rytmus soupeře od samého začátku zápasu.

Paul si obvykle vede dobře i při podání a v prvním kole proti Tsongovi nečelil ani jednomu bodu zlomu.

To znamená, že letos byl obrovský rozdíl ve štěstí těchto dvou hráčů, a to z dobrého důvodu. Pokud se Tsitsipas brzy usadí a převezme roli agresora, Paul pravděpodobně nedostane příliš mnoho šancí na zásah.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Andy Roddick pořídil v dospívání veselé potoky na blonďaté vlasy Rogera Federera. Federerův blonďatý vzhled nyní stojí proti blonďatému vzhledu Dominica Thiema v zajímavé anketě Tennis Channel.

Jak vyrobit paruky pro panenky. Pokud rádi vyrábíte panenky nebo máte panenky, kterým vypadly vlasy, můžete jim snadno vyrobit vlasy. Nezáleží na tom, jestli je to panenka Barbie nebo otrhaná panenka Andy. Vše, co potřebujete, je příze nebo vlasy panenky ...

Jak protestovat. Když nemůžete v určité záležitosti mlčet, vyjádřit své názory prostřednictvím občanského protestu je pozitivní způsob, jak něco změnit. Shromáždění s jinými lidmi, aby společně vystoupili proti protiprávnímu jednání, je ...