Přímý přenos z Madrid Derby 2021: Jak se dívat online v USAGetty Útočník Realu Madrid Karim Benzema.

Atlético Madrid bude v neděli hostovat Real Madrid na Wanda Metropolitano v ligové hře.

Ve Spojených státech bude zápas (počáteční čas 10:15 ET) vysílán v televizi beIN Sports (anglické vysílání) a beIN Sports en Español (španělské vysílání). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Atletico Madrid vs Real Madrid online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos beIN Sports, beIN Sports en Español a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Oba kanály jsou k dispozici buď v základním balíčku, nebo v balíčku Fubo Latino, oba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

tenisový loket wiki

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Atletico Madrid vs Real Madrid můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos beIN Sports, beIN Sports en Español a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Atletico Madrid vs Real Madrid můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Sling TV nabízí několik různých balíčků a doplňků, z nichž mnohé zahrnují beIN Sports a/nebo beIN Sports en Español. Sling je nejlevnější streamovací služba s beIN Sports, pokud si ji plánujete udržet dlouhodobě.

naučit se sloužit v tenise

Balíčky Sling Orange + Sports Extra (49 kanálů) a Sling Blue + Sports Extra (58 kanálů) zahrnují beIn Sports. Přicházejí s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma zahrnout Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Balíček World Sports (sedm kanálů) zahrnuje beIN Sports a stojí 10 $ měsíčně nebo 60 $ za rok:

Získejte Sling TV World Sports

Balíček Best of Spanish (23 kanálů) zahrnuje beIN Sports en Español a beIn Sports Connect. První měsíc to stojí 5 $ za měsíc (poté 10 $ za měsíc):

Získejte Sling TV to nejlepší ze španělštiny

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Atletico Madrid vs Real Madrid můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Atlético Madrid vs Real Madrid

Atlético sedí na vrcholu tabulky La Ligy s 58 body ve 24 zápasech, přestože ve třech zápasech ve všech soutěžích zvítězilo, než se minulý týden odrazilo vítězstvím 2: 0 nad Villarrealem v jejich posledním testu.

masáž tenisových míčků při bolestech krku

Klopýtnutí umožnilo Barceloně (56 bodů prostřednictvím 26 zápasů) a Realu Madrid (53 bodů prostřednictvím 25 zápasů) prosadit se v honbě za ligovým titulem.

Závod o titul je velmi krásný, řekl v sobotu manažer Atlética Diego Simeone Označit .

Zítra proti sobě stojí dva týmy, které bojují za podobné situace. Jsou to tři body, to je jisté. Zbývá hrát ještě spoustu her.

velká tenisová raketa

Dodal: Před několika hrami jsme mluvili o závodu o titul s Madridem a Barcelonou s mrtvými a pohřbenými a podívejte se, kde jsou teď.

Víme, jak těžký je závod o titul.

Real Madrid ve svých posledních šesti zápasech ve všech soutěžích neporazil, v tomto rozpětí získal pět triumfů. V pondělí v ligové hře remizovali s Realem Sociedad 1: 1.

Los Blancos neporazili v posledních 10 madridských derby se čtyřmi vítězstvími a šesti remízami.

Je to jiná hra a statistiky se na nic nepočítají, řekl v sobotu manažer Realu Madrid Zinedine Zidane. oficiální webové stránky klubu . Musíme tam jít s vírou, že podáme dobrý výkon a vezmeme všechny tři body. To, co se stalo v minulosti, nám nijak nepomůže. Musíme podat dobrý výkon, protože stojíme proti silným soupeřům, kteří jsou v tabulce nahoře. Budeme muset dobře začít a po celých 90 minut podat dobrý výkon.

Pro derby bude Zidanovi k dispozici Karim Benzema. Třiatřicetiletý francouzský útočník vynechal poslední tři soutěže týmu se zraněním třísla.

Benzema je zdaleka největším střelcem týmu s celkem 17 góly a 12 v ligové hře v této sezóně.

Bude s námi, řekl Zidane o Benzemovi na klubovém webu. Víme, jaký je to hráč, a nejen z hlediska jeho cílů. Je to pro nás důležitý hráč a jako útočník je v našem systému důležitý, zvláště když jsme v držení. Zítra se musíme podívat, jak jsme to nastavili. Nechci riskovat, pokud existují nějaké pochybnosti, protože pak můžete nakonec způsobit ještě větší škodu a ještě déle ho odstavit na vedlejší kolej. Hráči, kteří hrají, musí být na 100%.


Populární Problémy

Jak vyrobit kytici z cukrovinek. Kytice cukrovinek je sladký dárek pro každou příležitost a výroba kytice z cukroví je téměř stejně zábavná jako její přijímání. Zapojte svou představivost a vytvořte si barevný, personalizovaný střih na Valentýna nebo ...

Televizní speciál Gartha Brookse „Cesta, na které jedu“ má premiéru v pondělí 2. prosince ve 21 hodin. EST na A&E. Zde je návod, jak můžete dokument sledovat online bez kabelu.

V pátek se Oregon a USC setkají v Pac-12 Championship 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Eagles vs Dolphins online bez kabelu, ať už jste ve Philadelphii, Miami nebo mimo trh.

Reilly Opelka hovoří o poctě hrát Laver Cup v kontextu asociace Rogera Federera s touto událostí. Opelka také lyricky voskuje o mentální síle Švýcarů.

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na Apple TV? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.