Přímý přenos Man City vs Man Utd Carabao Cup: Jak se dívat v USA

Manchester United v Man City FC - Premier League

Getty Manchester United nastoupí v úterý proti Man City. (Foto: Michael Regan/Getty Images)

První část semifinále Carabao Cupu začíná v úterý, když Manchester United hostí Manchester City.

Ve Spojených státech nebude zápas (čas zahájení v 15:00 ET) v běžné televizi, ale každý zápas Carabao Cup můžete sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

jak stáhnout disney plus na lg smart tv

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí Carabao Cup a FA Cup (toto je jediné místo, kde lze sledovat Carabao Cup a FA Cup v USA), plus další mezinárodní fotbal, další živé sporty každý den, vše dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Manchester City vs Manchester United naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Manchester City vs Manchester United

Trenér Man City Pep Guardiola a jeho tým čelili před měsícem ve hře Premier League Ole Gunnar Solskjaer a Manchester United, když United vyhráli 2-1. Guardiola ví, že ho a jeho tým čeká těžká zkouška.

Jsou tak rychlí, jak běží v protiútoku, řekl nedávno z United. Na začátku jsme připustili několik protiútoků. Mají neuvěřitelné tempo a talent. Obecně byla hra (minulý měsíc) dobrá, vytvářeli jsme si šance ... Ole začal vidět tým, který chtěl - to je můj pocit. I v posledním zápase proti Arsenalu, který prohráli, jsme viděli, co chtějí. Není snadné zvládnout tým ve velkém, velkém klubu, který vždy vyžaduje vítězství v soutěžích a každý manažer potřebuje čas. Mám pocit, že United začali hrát tak, jak chtěl, “posteskl si Guardiola před zápasem.

Guardiola a společnost budou čelit týmu United, který však bude bez dvou svých klíčových hráčů.

Scott McTominay bude venku se zraněním kolena a kolega záložník Paul Pogba podle Solskjaera vynechá tři nebo čtyři týdny.

Paul se vrátil po dlouhém kouzlení, dvou hrách, měl reakci, nemohl jít za Burnleym, cítil, že ho bolí kotník, udělali jsme sken ... Samozřejmě, když dostanete ten sken, promluvíme s ním, poradíte se vaši vlastní lékaři stejně jako já, když jsem dělal svou operaci, řekl Solskjaer Manchester Evening News . Chcete nejlepší druhý názor a radou bylo nechat si to udělat. Není to zásadní a pravděpodobně ... tři nebo čtyři týdny, řekl Solskjaer o Pogbově zranění kotníku.

Druhá etapa poháru bude zapnuta 29. ledna na Etihad , přičemž vítěz obou nohou postupoval tváří v tvář buď Leicester City nebo Aston Villa.

jak natáhnout tenisky

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat boj Lomachenko vs Crolla, pokud žijete ve Spojených státech.

Jak vyrobit kostým Katniss. Přečetli jste Hunger Games od Suzanne Collins, čekali jste na film Catching Fire, s hrdostí nosíte tričko Team Peeta (nebo Gale). Víte, co je Tribute, co je Avox a že prezident ...

Č. 8 Gonzaga čeká v pátek večer významný test na silnici proti 2: 0 Texas A&M. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

V jednom z nejohroženějších zápasů roku pořádali Chiefs Jets v 8. týdnu. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online.

Poté, co minulý měsíc prohrál ve třetím kole olympijských her v Tokiu, je Diego Schwartzman tento týden opět v akci na National Bank Open v Torontu.