Martina Navrátilová byla „nadšená“ z trenéra Agnieszky Radwanské

Martina Navrátilová

Martina Navrátilová bude koučovat Agnieszku Radwanskou

Londýn, 9. prosince (IANS)raketbal hraje typy

Ženská tenisová legenda Martina Navrátilová hovořila o svém vzrušení s trenérkou Agnieszkou Radwanskou poté, co souhlasila, že pomůže současné světové šestce.Pro Navratilovu to bude první hlavní trenérská role a na konci roku se spojí s polským hráčem.

„Nemohu se dočkat, až začnu s touto novou fází své kariéry, a jsem opravdu nadšený,“ cituje BBC osmnáctinásobného grandslamového vítěze dvouhry.Navrátilová bude pracovat s trenérem Radwanské na plný úvazek Tomaszem Wiktorowskim a s pětadvacetiletým hráčem bude poprvé trénovat v Miami po Vánocích.'Potěšilo mě, když se mě Agnieszka zeptala, jestli bych s Tomaszem spolupracoval.' Včera v noci jsem nespal moc dobře, přemýšlel jsem o návratu do zápasového režimu a soutěží, “řekla Navrátilová.

jak skórujete tenis?

Radwanska dosáhla wimbledonského finále v roce 2012.Populární Problémy

Jak hrát petanque. Pétanque je forma koulí, kde je cílem házet duté kovové koule (nazývané koule) a dostat je co nejblíže k malému dřevěnému míči (zvedáku). Tato klasická francouzská hra je skvělá, pokud hledáte ...Jak vyhrát pohár Pong. Tento wikiHow vás naučí, jak porazit jeden z vašich kontaktů na iPhonu nebo iPadu na Cup Pong. Cup Pong je hra iMessage (platforma pro zasílání zpráv od společnosti Apple) dostupná prostřednictvím GamePigeon, bezplatného doplňku, který si můžete stáhnout prostřednictvím ...

10. sezóna seriálu „Masterchef“ má premiéru 29. května 2019. Zjistěte více o nové sezóně a o tom, jak ji sledovat online prostřednictvím živého přenosu.

Podívejte se, jak sledovat online MTV Europe Music Awards, alias MTV EMA, online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak získat modrý Peterův odznak. Odznaky Blue Peter se udělují lidem, kteří se objeví v nejdéle běžící dětské televizní show na světě: Blue Peter. Https://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressrelease/stories/2009/12_december/28/bluepet .. .

Zde je pět turnajů, které Rafael Nadal vyhrál ve dvou setech.