Mats Wilander je „smutný a znepokojený“ fyzickým stavem Rafaela Nadala, říká, že jeho dny vítěze Slamu mohou být u konce

Rafael Nadal na French Open 2021

Rafael Nadal na French Open 2021

Rafael Nadal nedávno oznámil své odstoupení z US Open kvůli chronickému zranění nohy. Španěl to učinil poté, co velkou část posledních dvou měsíců strávil stranou.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rafou Nadalem (@rafaelnadal)

Nadalův problém s nohou se rozhořel během jeho semifinálové ztráty Roland Garros s Novakem Djokovičem začátkem tohoto roku. Španěl následně odstoupil z Wimbledonu a tokijské olympiády.

Nadal se vrátil do akce ve Washingtonu, ale nadále ho sužovaly problémy s nohou a ve třetím kole ho porazil Lloyd Harris. Poté se stáhl z Masters 1000 akcí v Torontu a Cincinnati, než se rozhodl vytáhnout zástrčku své sezóny.

Sedminásobný grandslamový šampion Mats Wilander zvážil zprávy o Nadalově posledním neúspěchu a řekl, že je ze Španělova stavu „smutný a velmi znepokojený“. Podle Wilandera možná Nadal už nikdy nebude schopen vyhrát velké turnaje.

Švéd ale věří, že Nadal bude pokračovat v boji, dokud jeho tělo úplně neustoupí.

'Jsem velmi smutný a velmi znepokojený, ale myslím si, že se [bude] vracet, dokud už nebude moci,' řekl Wilander Eurosport . V tuto chvíli vůle ke hře stále existuje. Éra vítězství může skončit, ale éra zaplňování tribun fanoušky stále žije. Je to ještě pár let. '

Podle Wilandera se Nadalovo tělo každým rokem na turnaji ATP Tour „bije“.

„Zvykáme si, že budeme čekat, že nebude moci hrát. Vždy se snaží a je vždy připraven, “řekl. Snaží se, ale prostě to nejde a myslím, že s každým rokem to vypadá, že hraje méně a méně. Stárne a jeho tělo bije. '

Vztah Rafaela Nadala s Roland Garros bude pokračovat až do dne, kdy zavěsí raketu: Mats Wilander

Rafael Nadal s trofejí French Open 2020

Rafael Nadal s trofejí French Open 2020

Rafael Nadal má v současné době 20 titulů Major s Novakem Djokovičem a Rogerem Federerem. 13 z těchto grandslamových korun přišlo na Roland Garros, kde se Španěl pyšní rekordní bilancí vítězství 105-3.

Zatímco Nadalovo tělo mu možná již nedovolilo zůstat konkurenceschopnými na ostatních třech Slamech, Wilander věří, že 35letého muže nelze v Paříži nikdy spočítat.

'Může to být konec vítězných grandslamových turnajů, ale s Rafou a Rolandem Garrosem a milostným vztahem, který tam má, nikdy nemůžete říci, že je to konec tohoto vztahu, dokud den, kdy si pověsí rakety na zeď,' “Řekl Wilander.

Populární Problémy

Penn State a Wisconsin se setkají v sobotu na velkém fotbalovém zápase 1. týdne. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Club America a Cruz Azul se setkávají ve druhé etapě finále Liga MX. Zde je návod, jak sledovat hru online ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Benavidez vs Angulo.

Biofreeze je skvělý způsob, jak ulevit od dočasných bolestí, které pociťujete v důsledku příliš ambiciózního cvičení nebo dlouhého běhání. Lékaři vám také předepíší nebo poskytnou gelové balíčky nebo roll-on tuby Biofreeze, pokud jste ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos RBC Heritage 2019 online bez kabelu.

5. sezóna seriálu Riverdale má premiéru ve středu večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.