Miami Open 2019: Pohled na očekávanou cestu Rogera Federera ke slávě

Federer při spuštění nově postaveného stadionu v Miami spolu se Serenou Williamsovou

Federer při spuštění nově postaveného stadionu v Miami spolu se Serenou Williamsovou

pravidla dvouhry raketbalů

Roger Federer má za sebou slušný začátek své kampaně v roce 2019 a dosáhl milníku ziskem svého 100. titulu na mistrovství Dubaj Duty Free Championships. V Indian Wells vypadal nezastavitelně, než ho zkrotil Dominic Thiem ve finále kousání nehtů.

Navzdory tomu je Federer stále jedním z favoritů na vítězství na Miami Open 2019; většina věří, že ve své době může porazit kteréhokoli hráče na planetě. V tomto ohledu se podívejme na vyhlídky Federera na zisk titulu Miami Open na nově zrekonstruovaném Hard Rock Stadium na Floridě.

Federer bude ve druhém kole čelit Radu Albotovi, což bude pravděpodobně snadná cesta do třetího kola - odkud začíná skutečná soutěž pro Švýcary.

S velkou pravděpodobností se Federer ve třetím kole utká s krajanem Stanem Wawrinkou. Na základě jejich posledního setkání v Indian Wells by to mohlo být další rutinní vítězství Federera.

Jeho soupeřem pro 4. kolo by mohl být mladý a talentovaný Rus Daniil Medveděv. Medvedev svedl Federera v posledním setkání na Shanghai Masters v roce 2018 tvrdý boj.

Federer by ve čtvrtích mohl čelit další tvrdé výzvě od další mladé Rusky - Karen Chačanovové. Chačanov, jeden z nejtvrdších útočníků v současné době, vyhrál Paris Masters 2018 a mohl by Federerovi způsobit spoustu problémů. Pokud dokáže Federera unavit svými silnými pozemními údery, je možný jakýkoli výsledek.

Pokud Federer tuto překážku překoná, jeho pravděpodobným semifinálovým soupeřem by mohl být buď Alexander Zverev, nebo Stefanos Tsitsipas (pokud jsou oba hráči v prvním týdnu konzistentní). Oba tito mladíci vědí, co to znamená být na vrcholu hry, a v minulosti Federera porazili.

poslední vesmírná sezóna 2 epizoda 1 sledujte online

Pokud všechny tyto překážky překoná, bude se o titul utkat se svým dlouholetým rivalem Novakem Djokovičem. Jejich poslední setkání na Paris Masters v roce 2018 naznačuje, jak zábavný by tento zápas mohl být, kdyby k němu došlo.

Federerova očekávaná cesta ke slávě:

je hulu na Apple TV

1) Roger Federer vs Radu Albot - druhé kolo

2) Roger Federer vs Stan Wawrinka - třetí kolo

3) Roger Federer vs Daniil Medvedev - Čtvrté kolo

4) Roger Federer vs Karen Khachanov - Čtvrtfinále

5) Roger Federer vs Tsitsiaps / Zverev - semifinále

dlouhé tenisky

6) Roger Federer vs Novak Djokovic - finále

Vzhledem k bohatým zkušenostem, které Federer má, se zdá docela možné, že se dostane do finále. Ale bude to pro něj těžká cesta, protože jeho trasa je plná mladých talentů, od nichž se očekává, že budou v příštích letech vládnout mužskému tenisu.

Populární Problémy

Jak vybělit zažloutlé polštáře. Polštáře patří mezi nejpoužívanější předměty ve vaší domácnosti. Každý večer použijete polštář (nebo tři) na polstrování hlavy a zanecháte za sebou vlasy, odumřelou kůži a další, včetně líčení, potu a špíny. Jak můžeš...

Jak nosit Gingham Print. Gingham tisk může být zábavná a roztomilá stylová volba pro různé příležitosti. Pokud jde o navrhování vašeho outfitu, trochu experimentujte s barvami a vzory. Gingham lze spárovat s více ginghamem, ale také ...

Jak vyrobit trychtýř nebo kužel z papíru. Papírové kornouty jsou užitečné v řadě domácích řemesel. Potřebujete nosní kužel pro vaši papírovou raketu nebo sněhuláka? Chcete si vyrobit klobouk na párty? Papírové kužely mají spoustu potenciální rozmanitosti a jsou ...

Kvitova pravděpodobně nebude po většinu sezóny 2017 chybět, její chirurgové prozradí více o jejím stavu.

Podívejte se na dokument HBO „Song of Parkland“, který vypráví příběh o tom, jak studenti divadla Stoneman Douglas inspirovali ostatní.