Přímý přenos MLB Home Run Derby 2021: Jak se dívat onlineGetty Shohei Ohtani z Los Angeles Angels.Shohei Ohtani v pondělí na úvodním derby 2021 Home Run Derby v Coors Field v Denveru vydává titulky na pole osmi silových odpalovačůZačíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos derby online.badminton kolem mě
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, derby můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli kabelových služeb, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Fubo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.
Sling TV

ESPN je součástí balíčku Sling Orange Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s ESPN a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, derby můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

můj život za 600 liber online

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli kabelových služeb, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, derby můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

kolik her vyhrát set v tenise

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ESPN je součástí každého, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, derby můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).

tenisová raketa správné velikosti

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, derby můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli kabelových služeb, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled MLB Home Run Derby 2021

Velcí netopýři budou venku v Coors Field pro Home Run Derby-událost, která je obvykle vrcholem All-Star víkendu.

Shohei Ohtani titulky pole jako nejlepší semeno. Ostatní slugers jsou Texas Rangers pravý hráč v poli Joey Gallo (osivo č. 2), první metař Oakland Athletics Matt Olson (č. 3), chytač Kansas City Royals Salvador Perez (č. 4), první baseman týmu Baltimore Orioles Trey Mancini (č. 6), Colorado Rockies shortstop Trevor Story (č. 7) a Washington Nationals pravý hráč v poli Juan Soto (č. 8).

Vždy jsem chtěl vidět účast japonského hráče na derby, a to jsem náhodou já, řekl Ohtani prostřednictvím svého tlumočníka na začátku této sezóny. Je to pro mě opravdu vzrušující.

Real madrid vs bayern mnichov online

Ohtani vede MLB v domácím běhu s 32, jeho poslední byl hlavní běh na horní palubě v Seattlu. Jeho výbuch 463 stop byl jen šestým zásahem do horní paluby na stadionu.

Vím, že mluvíme o Shohei pořád, ale nemluvíme o něm dost, řekl nadhazovač Angels Alex Cobb. Je to prostě neuvěřitelné. Byl jsem na lavičce, jen mi spadl čelist. Jen jsem si dal ručník přes pusu a říkal si: ‚Nemůžu uvěřit, kde ta koule právě skončila.‘

Gallo má druhou nejlepší šanci získat korunu a do soutěže vstupuje po 23 bodech v této sezóně.

Manažer Rangers Chris Woodward řekl, že způsob, jakým právě pálí pálkou, je kolem něj velký humbuk. Vidět ho v tom bude pro nás docela zábava.

Myslím, že je v tuto chvíli nadšených hodně lidí, zejména fanoušků Rangers. Už nějakou dobu čekají, až to uvidí. Myslím, že všichni máme.

Dav bude za Storyem, který hraje na svém domácím stadionu. K soutěži přistupuje jednoduchým způsobem.

Pro mě je to docela jednoduché, řekl Story. Pokuste se zasáhnout co nejvíce obydlí. To je jediná strategie, kterou lze mít.

Nervy tam budou a bude hodně vzrušení, řekl Story. Ale je to něco, na co se těším. Je to zvláštní příležitost udělat něco v Coors, pro domácí klub.

Pravděpodobnost výhry Derby Home Run 2021 MLB

Shohei Ohtani +300
Joey Gallo +450
Pete Alonso +500
Matt Olson +600
Salvador Perez +800
Juan Soto +800
Trevor Story +900
Trey Mancini +1200


Populární Problémy

US Open je jednou z nejcennějších trofejí v tenise a těchto 5 žen bojovalo proti všem šancím, aby ji vyhrálo, přestože bylo nad 30 let.

Zvedání nohou se týká obecné skupiny cvičení, která zahrnují zvedání nohou do vzduchu. Pokud máte cvičební míč, známý také jako švýcarský míč, můžete jej použít k provádění různých zdvihů nohou. Zvedání nohou můžete provádět na ...

Del Potro oplatil svou olympijskou finálovou porážku v Riu za něco málo přes měsíc.

Jak zvedat těžší závaží. Silový trénink je skvělý způsob, jak budovat svaly a dostat se do formy, ale k dosažení nejlepších výsledků obvykle vyžaduje postupný postup k těžším váhám. Cíle těla a kondice jsou u každého jiné, takže ...

Rozchod s významným druhým může být zneklidňující pro obě strany, ale existují způsoby, jak toho dosáhnout, které vám zabrání cítit zbytečný stres. Udělejte si čas na zvážení pocitů svého partnera a poté sdělte své ...