Monterrey Open 2020: Leylah Fernandez vs Sloane Stephens, náhled a předpověď zápasu

Sloane Stephens zaznamenal první výhru roku 2020 v prvním kole turnaje

Sloane Stephens zaznamenal první výhru roku 2020 v prvním kole turnaje

Pátý nasazený Sloane Stephens překonal v úvodním kole Monterrey Open 2020 tvrdou opozici a připsal si první zápas v nové sezóně.

opěrná síla předpažbí

Ve druhém kole to ale bude těžký soupeř, protože Stephens se ve středečním zápase utká s další vycházející hvězdou v podobě kanadského Leylaha Fernandeze.

A stejně jako by si Stephens přál, aby ji její soupeřka v prvním kole Emma Navarro připravila na to, co v tomto zápase přijde, Fernandez je úplně jiný návrh.

Leylah Fernandez se minulý týden dostal do finále Acapulco Open.

Leylah Fernandez se minulý týden dostal do finále Acapulco Open.

17letý hráč z Kanady je výborným útočníkem míče. Není nejvýbušnější, ale má skvělý pocit z míče, vždy ví, jakou ránu zasáhne z každé pozice na hřišti.

Fernandez zvládá rotaci opravdu dobře a několikrát proti nim použila sílu svých protivníků. Dobrá informovanost o soudu a solidní přístup ji také dobře držely.

Proti Stephensové však bude muset být o něco proaktivnější, než na jaké je zvyklá, zejména v delších rally, protože čím déle se bod táhne, tím lepší střela má bývalý šampion US Open na jejich vítězství.

ramenní popruh na tenisový loket
Stephens

Stephensova nová sezóna začala katastrofálně a měla čtyři výjezdy z prvního kola zády k sobě.

Američan je velmi solidní hráč ze zadní části kurtu a je více než schopný zasáhnout ve velkém, pokud má na míč dostatek času. Fernandez se pak bude muset opravdu těšit, až si vezme čas od svého soupeře.

A naštěstí pro ni je Kanaďanka opravdu pohodlná a má opravdu dobrou salvu a panovačnou přítomnost navzdory svému drobnému rámu.

rozdíl mezi tenisky a teniskami

Skutečně dojde k jednoduché otázce být agresorem v zápase. Žena, které se podaří převzít kontrolu nad několika rallye brzy, mohla jet vysoko až k vítězství.

Předpověď: Stephens vyhrál ve dvou těsných setech

Populární Problémy

Jak zabalit spací pytel. Nesprávné zabalení může váš útulný spací pytel proměnit v mokrou, těžkou hrudku. Naučte se, jak ji chránit a pohodlně se vejde do batohu. Až se vrátíte ze svého dobrodružství, nezapomeňte dát tašce ...

Serena Williamsová se nedávno připojila ke kampani, která povzbuzuje fanoušky k podpoře a sledování mladých dívek, které sní o tom, že se v budoucnu stanou sportovními hrdiny.

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk zařízení Google Home pomocí aplikace Google Home pro iPhone a Android. Různé jazykové možnosti, na které můžete změnit hlas Asistenta Google, mohou záviset na vašem zařízení a ...

Broncos a Raiders se v neděli setkají na zápase AFC West. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak si vyrobit zmrzlinový banánový koktejl. Banány a zmrzlina chutnají skvěle ve smoothies. Společně vytvoří dokonalé smoothie, které je bohaté a krémové. Jakmile víte, jak udělat základní banánové smoothie, můžete zkusit dělat variace, ...