Murray River Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Akce vyladění ATP pro Australian Open začnou Murray River Open - spolu s Great Ocean Road Open - 1. února. První z nich bude hlavní hvězdou špičkového osiva Stan Wawrinka a druhého nasazeného Grigora Dimitrova.

Celkem se této akce účastní 56 hráčů, jejichž konec je naplánován na 7. února. Prvních osm semen dostalo sbohem, jak je obvyklé u většiny turnajů ATP 250.

Kromě Stana Wawrinky a Grigora Dimitrova jsou dalšími velkými jmény Felix Auger-Aliassime, Borna Coric, Casper Ruud, Taylor Fritz, Ugo Humbert a Dan Evans.

V tomto ohledu se podívejme blíže na losování, počínaje horní polovinou:

Horní polovina: Trojnásobný hlavní šampion Stan Wawrinka vede

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Naočkovaní hráči: [1] Stan Wawrinka, [4] Borna Coric, [6] Taylor Fritz, [8] Dan Evans, [10] Adrian Mannarino, [11] Marin Cilic, [13] Nick Kyrgios, [14] Richard Gasquet

Předpokládané semifinále: Stan Wawrinka vs Borna Coric

Tmavý kůň: Nick Kyrgios

Analýza: V době, kdy jsou grandslamoví šampioni mimo „velkou 3“ vzácní, se v horní polovině Murray River Open překvapivě objevili dva hlavní vítězové - Stan Wawrinka a Marin Cilic.

Švýcarská hvězda obdržela v úvodním kole sbohem a ve druhém kole nastoupí proti jednomu z Juan Ignacio Londero nebo Michail Kukushin.

Ve třetím se Wawrinka plánuje postavit Richardu Gasquetovi, ale rtuťoví Australané Thanasi Kokkinakis a Alex Bolt by k tomu mohli něco říci. Vítěz Kokkinakis vs Bolt se pravděpodobně setká s Gasquetem ve 2. kole.

jak se zlepšit v raketbalu

Marin Cilic mezitím v prvním kole nastoupil proti Jeremymu Chardymu. To slibuje zajímavý střet dvou zkušených aktivistů turné.

Chorvat by pak ve druhém kole mohl narazit na jednoho z Eliase Ymera nebo Gillese Simona. Šestý nasazený Taylor Fritz je také v sekci Čiliče a v úvodním kole obdržel sbohem. Ve svém zápase druhého kola mohl Američan hrát jednoho z Radu Albota nebo Federica Coria.

Očekává se, že první čtvrtfinále horní poloviny bude mezi Stanem Wawrinkou a Taylorem Fritzem. Ke slovu by se ale mohli vyjádřit hráči jako Cilic, Kokkinakis, Gasquet a Simon.

Čtvrtý nasazený Borna Coric také obdržel úvodní rozloučení a ve druhém kole čeká na vítěze střetu Viktora Troickiho a Emila Ruusuvuoriho. Coric je dokonalý hardcourter, ale bude muset hrát z kůže, aby se dostal z této sekce, která se pyšní několika velkými hráči.

Bernard Tomic se v úvodním kole utká s krajanem Marcem Polmansem. Pokud by ten zápas vyhrál, ve druhém čeká Australana střet s Nickem Kyrgiosem nebo Alexandrem Mullerem.

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios

Tomic vs Kyrgios by bezpochyby byl trhákem raného střetu turnaje. Kyrgiosova forma je však velkým otazníkem, protože od loňského roku turné nehrál žádný soutěžní tenis.

Adrian Mannarino a Dan Evans doplňují seznam nasazených hráčů ve spodní čtvrtině horní poloviny. Evans je očekávaným čtvrtfinálovým soupeřem Borna Coric.

Brit ve svém úvodním kole dostal sbohem a ve druhém se utká s jedním z Pedro Sousa nebo Li Tu. To není nejtěžší remíza v jakékoli míře představivosti, takže pokud je Evans schopen replikovat svou formu do roku 2020, může být podpořen, aby se dostal do turnaje hluboko.

Semifinální predikce: Stan Wawrinka vs Nick Kyrgios

Sečteno a podtrženo: Grigor Dimitrov a Felix Auger-Aliassime se snaží výrazně odstartovat svůj rok 2021

Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov

Naočkovaní hráči: [2] Grigor Dimitrov, [3] Felix Auger-Aliassime, [5] Casper Ruud, [7] Ugo Humbert, [9] Lorenzo Sonego, [12] Albert Ramos-Vinolas, [15] Tommy Paul, [16] Marton Fucsovics

Předpokládané semifinále: Grigor Dimitrov vs Felix Auger-Aliassime

Tmavý kůň: Ugo Humbert

váha tenisové rakety

Analýza: Grigor Dimitrov bude hrát poprvé od loňské čtvrtfinálové prohry na Vienna Open. Devětadvacetiletý hráč je druhým semenem této akce a v úvodním kole mu bylo přirozeně uděleno sbohem.

Ve druhém kole se Bulhar postaví proti jednomu z Taro Daniela nebo Andrewa Harrise. Dimitrov bude mít chuť vycházet z této čtvrti, kde jsou také Tommy Paul a Alexei Popyrin.

Patnáctý Paul nastupuje do kampaně proti Cameron Norrie, která se na začátku tohoto měsíce probojovala do semifinále Delray Beach. Vítězství nad Norrie pravděpodobně přinese Američanovi šanci na Dimitrova ve třetím kole.

Na druhém konci čtvrtiny má Ugo Humbert také rozloučení v úvodním kole. Talentovaný Francouz se ve druhém kole utká s jedním z Jamese Duckwortha nebo Tomáše Machaca.

Humbertův oddíl má také krajana Corentina Mouteta a nadějnou Američanku Frances Tiafoe. Moutet a Tiafoe se postavili proti sobě jako první v tom, co slibuje, že bude jednou z nejlákavějších úvodních soutěží této události.

Pokud by Tiafoe přežil Moutetův test, narazil by na jednoho z Albert Ramos-Vinolas nebo účastníka divoké karty Blake Motta.

Třetí nasazený Felix Auger-Aliassime dostal na papír záludnou čtvrť, v cestě mu byli Quentin Halys, Egor Gerasimov a Marton Fucsovics. Kanaďan hrál naposledy na Sofia Open v listopadu, ale nebude mu poskytnuto mnoho času na nalezení jeho rytmu.

Ve druhém kole se Auger-Aliassime utká s Quentinem Halysem nebo Yuichim Sugitou.

Felix Auger-Aliassime

Felix Auger-Aliassime

Obří zabiják Lorenzo Sonego je mezitím ve stejné čtvrtině jako pátý nasazený Casper Ruud. Ti dva se podle všeho postaví proti sobě ve třetím kole, což bude pro Ruuda nepochybně přísný test.

Jeden z těchto dvou hráčů bude také pravděpodobným čtvrtfinálovým soupeřem Felixe Augera-Aliassimeho.

Indický Sumit Nagal je mezitím přitahován k Ricardasu Berankisovi v prvním kole. Pokud ten zápas vyhraje, nastoupí Nagal proti Sonegu, který ve svém prvním kole hraje účastníka divoké karty Jasona Kublera.

Semifinální predikce: Ugo Humbert vs Lorenzo Sonego

Předpokládané finále

Ugo Humbert vs Nick Kyrgios

Předpokládaný šampion

Ugo Humbert

Populární Problémy

Roger Federer byl nedávno dotazován společností Schweizer Illustrierte u příležitosti jeho 40. narozenin.

'Instinct' se vrací pro 2. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.

Jak vypracovat abs. Vaše břišní svaly jsou součástí skupiny svalů nazývaných vaše „jádro“, které všechny společně působí na podporu vaší rovnováhy a stability. Silné, dobře vyvinuté jádro je nezbytné pro vaše celkové zdraví ....

Pohled na 5 záznamů Martiny Navrátilové, které snad nikdy nebudou překonány :.

Lvi a Packers se setkají v neděli v zápase NFC North. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.