Nadal si stěžuje na chladné počasí v Paříži

Mezinárodní BNL d

kde je dnes večer boj o pacquiao?

Paříž - Sedminásobný šampion French Open Rafael Nadal řekl, že je na tenisový turnaj v dobré formě, ale jediným problémem, který by ho mohl postihnout, je chladné počasí.

Nadal, který odehrál svůj první grandslamový turnaj po loňské prohře ve druhém kole ve Wimbledonu, byl vylosován ve stejné polovině jako světový hráč Novak Djokovič, což znamená, že se mohl se Srbem setkat v semifinále.

pravidla bodování tenisu

Když jsem se vrátil, hrál jsem dobře, řekl Španěl. Měl jsem několik velmi dobrých turnajů. Jsem tu další rok a jen tam je pro mě velmi pozitivní zpráva. Jedinou negativní věcí je toto chladné počasí.

Turnaj začíná od prvního kola a jsem si jistý, že oba víme, že před tím máme těžkou cestu, řekl.

Populární Problémy

Dnes večer je premiéra 2. série seriálu The Rookie. Získejte přehled o tom, jak sledovat všechny nové epizody online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez něj.

Naomi Osaka byla ve čtvrtek v Queensu, aby odhalila zrekonstruované kurty, kde trénovala jako dítě. Také měla dlouhou interakci s novináři ve Flushing Meadows, kde hovořila o tom, co ji vede k dobrému výkonu na hřišti.

Jak připravit svou domácnost na nového psa. Adopce nového psa je jednou z nejzajímavějších událostí pro rodiny; uvítání psa však také vyžaduje seriózní plánování. Budete se muset postarat o pár věcí, které vám usnadní ...

Jak někoho naučit líbat. První polibek může být o nervy, ale osvojení si některých základních technik vám může pomoci dát úžasný první polibek. Každý má osobní vkus, pokud jde o líbání. Lidé se liší tím, jak se jim líbí ...