Přímý přenos závodu NASCAR All-Star Race: Jak se dívat online zdarma

Přímý přenos závodu NASCAR All-Star Race

GettyAll-Star Race NASCAR 2019 můžete sledovat živě online prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete nížeCharlotte Motor Speedway bude v sobotu hostit závod Monster Energy NASCAR All-Star Race 2019.Předběžný Monster Energy Open bude v 18 hodin. ET, poté začíná závod hvězd ve 20 hodin. ET. Oba budou vysílány na Fox Sports 1.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živé přenosy závodů na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :tenisové zápasové body

FuboTVFox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos závodu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat závod (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.kolik profesionálních tenistů je

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos závodu na počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

jak objednat pacquiao boj

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos závodu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak dát tenisák na chodítko

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na závod NASCAR All-Star Race 2019

Clint Bowyer si v pátek připsal tyč v jedinečném kvalifikačním formátu závodu NASCAR All-Star Race o 0,177 sekundy, což je jeho první tyč série NASCAR Cup od roku 2007.

Peklo zamrzlo, řekl Bowyer podle oficiální webové stránky NASCAR . Je tak snadné dělat chyby (formát), protože je to tak neobvyklé, co obvykle děláme. Ve skutečnosti jsem se nedostal na silnici tak blízko, jak jsem chtěl.

Měl jsem svou mrtvou linii, na kterou jsem se chystal dostat a kterou bych zvedl (z plynu), a když jsem se nedostal na boxovou silnici, jak jsem potřeboval, jel jsem kolem toho a říkal jsem si: 'Oh ne, zaseknu se, “a moje oči se zvětšovaly.

Dodal: Naše brody byly extrémně rychlé, ale ještě jsme je nedostali do Victory Lane, jak bychom chtěli, ale klepeme na dveře. Kdo ví? Právě jsem viděl (prezidenta Charlotte Motor Speedway) Marcuse Smitha. Řekl jsem: „Víš, jak moc chci vyhrát tvůj milion dolarů?“ Zítra večer si vezmu jeho milion dolarů!

pravidla pro podávání stolního tenisu

Na druhém místě za Bowyerem se umístila Kyle Busch, za ním loňský vítěz Kevin Harvick a Austin Dillon.

Myslel jsem, že všechno o tom kole je ve skutečnosti docela dobré, řekl Busch na webových stránkách NASCAR. Nejsem si jistý, jak rychlé bylo samotné kolo - jak rychle jelo naše auto na kole.

Cítil jsem, že moje progresivita na boxovou silnici a rychlostní silnici byla relativně dobrá, a pak byl brzdný bod a možnost jen drkotat pneumatiky až do boxu opravdu blízko. Opravdu o peníze tam. Myslel jsem, že jsme dostali všechno, co jsme z toho mohli dostat.

Kvalifikační formát události nemá rychlostní limit na boxové silnici.

Měli jsme tam opravdu rychlé kolo, řekl Dillon, podle místa. Jsem hrdý na svou posádku v boxech, že má solidní zastávku v boxech, a, člověče, adrenalin právě teče právě teď, když jsem vjel celou rychlostí do boxové silnice.

Je to intenzivní situace a vy prostě chcete dát těm chlapům tu jámu, a ne to sklouzávat, aby se to nezaměřovalo na vás. Ale jo, to byl pro nás celkově dobrý běh.

Závod o 1 milion dolarů bez bodů bude sloužit jako experiment pro NASCAR, který nařídil, aby vozy byly vybaveny jednodílným rozdělovačem uhlíkových vláken a potrubím chladiče skrz kapotu.

Je to závod, ve kterém si můžeme vyzkoušet některé takové věci, řekl Harvick Associated Press . Přál bych si, abychom měli trochu více času na trati s díly a díly, které máme na autě, a měli o nich trochu více informací. Měli jsme spoustu otázek, které byly zodpovězeny v praxi.


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat středeční večer A-10 show mezi VCU a La Salle.

Venčení psů na živobytí je víc než jen tahat za vodítko a cvičit. Musíte být milovníkem psů, který je v souladu s psími způsoby a připraven podnikat. Přesto to může být obohacující práce pro oddaného člověka, který ...

Jak namlít zrnkovou kávu bez mlýnku. Když si ráno dáte šálek kávy, lidé po celém světě začínají své dny. Způsob, jak připravit co nejčerstvější kávu, je rozemlít si vlastní zrna každý den a nejjednodušší způsob ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Derrick Lewis vs Junior dos Santos na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.