Nová zlatá mince Rogera Federera bude uvedena na trh 3. září

Roger Federer

Roger Federer

27 palcová tenisová raketa

V prosinci loňského roku se Roger Federer dostal na titulky novin, že se stal prvním žijícím člověkem, který byl zvěčněn na minci švýcarského franku.

Tyto 20frankové stříbrné mince přirozeně přilákaly obrovskou poptávku fanoušků z celého světa. Když se k tomu přidá omezená produkce, mince byly vyprodány rychlostí světla; gargantuánská poptávka dokonce přinutila krach webu Swissmint.

Rychle vpřed do dneška a vyšlo najevo, že Swissmint nyní uvádí na trh novou sérii mincí Rogera Federera - tentokrát ale ve zlatě.

Swissmint zvěčí legendárního Rogera Federera na nové sérii zlatých mincí v hodnotě 50 franků. Očekává se, že prodej těchto mincí bude probíhat tento čtvrtek ráno (3. září).

Do prodeje půjde pouze 10 000 kusů zlaté mince Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer je pravděpodobně největší osobností v historii Švýcarska a jako takový je často krajany ctěn a připomínán různými způsoby. Od poštovních známek po ulice, švýcarská legenda nachází své jméno na mnoha předmětech v národě.

San Diego nabíječky live stream

Roger Federer také nedávno našel své jméno vryté do slavné historie Švýcarska, když byl švýcarským národním muzeem vybrán jako jedna z kapitol 100dílné série.

Vzhledem k mimořádné poptávce po předchozích stříbrných mincích se Swissmint rozhodl pokračovat také ve zlaté sérii. Ty by však držely hodnotu padesáti švýcarských franků namísto 20, které byly uděleny těm stříbrným.

loketní pásy

Počet kusů v prodeji je tentokrát 10 000, což je podstatně méně než číslo 55 000, které bylo vyrobeno pro stříbrnou verzi. Fanoušci Federera i webové stránky Swissmint tak mohou 3. září opět očekávat velký provoz.

Mnoho fanoušků, kteří loni v prosinci zůstali s prázdnou, bude dychtivě využít této příležitosti k zakoupení kousku memorabilií Rogera Federera.

Očekává se, že tyto zlaté pamětní mince se začnou prodávat ve čtvrtek v 8 hodin ráno místního času. Spolu s těmito zlatými bude k mání i několik dalších stříbrných 20 franků od Rogera Federera. Kromě toho bude k dispozici také mince „zkušební ražba“, na které bude legendární Švýcar s tenisovým míčem a logem „RF“ na čelence.

Není třeba říkat, že taková mince by byla cenným majetkem pro každého fanouška Rogera Federera. Hodnota těchto mincí nepochází pouze z Federerovy aury a velikosti, ale také ze skutečnosti, že je (dosud) jediným živým člověkem, kterému se taková čest dostává.

Raketa ve 3 hráčích

Populární Problémy

Novak Djokovic se snaží udržet nabídku na Golden Slam na olympiádě v Tokiu naživu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z každého olympijského tenisového zápasu.

ATP oznámily plán „komplexně přezkoumat“ jejich zásady, aby jim pomohly lépe chránit lidi před zneužíváním.

Nick Wallenda a jeho sestra se pokusí o živou procházku po drátě na Times Square na speciální neděli ABC. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Tottenham a Antverpy se setkají ve čtvrtek ve hře Evropské ligy. Zde můžete zápas sledovat, pokud žijete v USA.

Bratr Andyho Murraye vystřelil na hráče dvouhry, kteří hrají čtyřhru jen kvůli penězům.

Akron setkat Central Michigan v rané sezóně MAC fotbalové utkání. Zde je návod, jak hru sledovat.