Novak Djokovič korunován US Open Champion, vyhrává 3. major roku

Novak Djokovič porazil v noci na Flushing Meadows obhájce titulu Rafaela Nadala, aby vyhrál svůj třetí major roku.

badmintonové body


Djokovič, vítěz US Open 2011

Světová jednička získala titul s dominantní rýhou 6-2,6-3,6-7,6-1. Přesně rok poté, co prohrál úplně stejné finále s Nadalem, se Djokovič vrátil s obrovským vítězstvím, které vyvrcholilo jeho fantastickým rokem na tenisovém vrcholu.

Celkově byl rok pro Srba fantastický. Mnozí považují jeho výkony za srovnatelné s Rogerem Federerem z roku 2007. Djokovič byl celý rok poražen pouze dvakrát se skóre 64 výher na 2 prohry. Zvedl pohár 10krát a tři z nich byli v Majors.

I přes to, co naznačuje skóre, byl zápas velmi těsný. Dříve ve druhém setu trvala Nadalova hra se službami téměř 17 minut, přičemž Djokovič se nakonec zlomil. Od té chvíle to vypadalo, že se Nadal nikdy nevzpamatuje.

17minutovou hru vyhrává Djokovič.

Ve třetím setu se však Nadal vrátil z brejku a vyhrál set v tie breakeru. Ve čtvrtém setu hrál Djokovič chytře. Vzal si lékařský oddechový čas a nechal Nadala čekat asi 10 minut. Když zápas pokračoval, Djokovic byl svěžejší a zabalil hru, a proto zápas 6-1.Djokovič pózuje po zisku titulu

Byla to šestá výhra Djokoviče nad Nadalem v tolika setkáních. Četl Nadala lépe než kdokoli jiný a to dokazuje, proč je světovou jedničkou. Pro Rafaela Nadala nebo pro jiného tenistu je tato perspektiva jednoduchá. Novak Djokovic hraje tenis svého života a je úplně jedno, co uděláte, jde se zabít. To je pravděpodobně jeden z nejlepších pruhů, kterých byl svět sportu svědkem.

V loňském roce jsme ve stejnou dobu hovořili o tom, jak Nadal snadno překoná Federerův rekord 16 velkých společností, ale po šesti finálových porážkách v řadě s Djokovičem to vypadá, že rekord nakonec vydrží relativně delší dobu.

Djokovič byl vždy třetím kolem Nadala a Federera, když byl dotázán na jeho náhlou nadvládu nad nimi; odpověděl, myslím, že mi to jen docvaklo v hlavě,

Vždy jsem se snažil čekat na jejich chyby a nemít ten pozitivní přístup a věřit, že mohu vyhrát, s odkazem na Nadala a Federera. Řekl také, že porážka na US Open 2010 byla měnícím se bodem jeho kariéry.

Nakonec řekl, že vítězem je ten, kdo ve vítězství více věří. Pravda, že? Všichni bychom byli vítězi, kdybychom tomu věřili. Djokovič je nový král tenisu a není nic, co byste mohli udělat, abyste mu to vzali!

Populární Problémy

V pátek večer má premiéru film Příliš blízko k Vánocům, nový celoživotní film s Chadem Michaelem Murrayem. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online zdarma.

Získání rovnátek je ortodontická léčba, která vyžaduje údržbu a údržbu. Abyste byli s rovnátky spokojení, měli byste cvičit správnou zubní hygienu, jíst správná jídla, abyste předešli poškození rovnátek nebo podráždění zubů a ...

Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS má k odemčení k dispozici 7 skrytých stupňů. Chcete -li se dozvědět, jak je odemknout, přečtěte si tuto příručku. Odemkněte Magicant odemčením Ness. Ness můžete odemknout poražením Classic na libovolné intenzitě nebo hraním 10 zápasů.

Jak vymačkat vejce, aniž byste ho rozbili. Je možné vymačkat vejce tak tvrdě, jak jen to jde, aniž byste ho rozbili? Odpověď je ano! Všichni jsme se naučili tvrdě (a nepořádně), že vejce mohou být křehká, ale navzdory jejich pověsti ...

Jižní Karolína a UConn se v pondělí sejdou na masivním zápase mezi ženami v basketbalu Top-3. Zde je návod, jak můžete hru sledovat živě online.

'Budu potřebovat čas, abych našel správnou osobu, se kterou se mohu spojit,' řekl Novak Djokovic po odloučení od svého trenérského týmu.