Jelena Ristic: Tajemství scintilačního roku Novaka Djokoviče

Jelena RisticNovak Djokovič prožil jeden z největších let pro všechny tenisty v historii v roce 2015. Absolutně a naprosto ovládl mužské turné, vyhrál tři grandslamy a šest titulů Masters 1000. Byl jako nákladní vlak, který jede hrubě přes všechny. Základem celého tohoto úspěchu a nadvlády je však jeho rodina, a zejména manželka Jelena Ristic.

Dlouhé partnerství mezi Jelenou a Djokovičem

Za každým úspěšným mužem je žena!Toto staré přísloví jsme slyšeli mnohokrát. Zde prostřednictvím těchto dvou získáváme příklad ze skutečného života. Djokovič a Jelena se poprvé setkali na střední škole a začali se mít od začátku rádi. Začali spolu chodit v roce 2005 a nakonec se zasnoubili v roce 2013.

jak se zbavit bolesti tenisového lokte doma

Jelenu lze vždy vidět u hřiště pro většinu Djokovičových zápasů, zejména na velkých turnajích, jako jsou Grand Slamy. Při sledování je také velmi vášnivá a můžete vidět, jak fandí, naléhá a křičí na svého muže. Nesčetné množství výrazů v její tváři během zápasu s Djokovicem ukazuje, jak moc to pro ni znamená.

Byla velkým pilířem podpory pro Djokoviče, který často uznával důležitost Jeleny v jeho životě. V pořadu NBC v roce 2012 Djokovič komentoval Jelenu, která byla tehdy jeho přítelkyní:Jelena je moje životní láska. Jsme spolu už pár let a její upřímnost je to, co na ní miluji a co nás udržuje šťastnými a zamilovanými. Je schopná, ambiciózní a silná.

Ristické jásání pro Novaka Djokoviče během Australian Open 2012

plány na tenisový míček

Zdá se, že Jelena je hluboce motivována pomáhá Djokovičovi realizovat jeho kariérní sny . V pořadu NBC v roce 2012 komentovala:Jsem opravdu pyšný. Je jeho snem být tak úspěšný a jsem za něj opravdu rád, že se mu podařilo, víte, splnit alespoň část svého snu. Doufám, že tam budu, abych mu pomohl a viděl ho dosáhnout toho největšího, vrcholu.

Zdá se, že její výše uvedené tvrzení je nyní spíše proroctvím. Djokovič ve své kariéře změnil vrcholy, které ještě mnoho mužů neudělalo. A pokud bude pokračovat ve svém tempu, můžeme ho realisticky vidět vylézt na vrchol grandslamové hory.

Manželství v roce 2014, následované rodičovstvím v roce 2015 a zjevným královstvím tenisového světa

Dva oženil se 10. července 2014, v kostele svatého Štěpána v Srbsku. V té době čekali své první dítě. Jejich syn se narodil v říjnu 2014 a dali mu jméno Stefan.

jak počítat tenisové výsledky

Zdá se, že manželství a rodičovství měly úžasný vliv i na jeho tenis. Od té doby, co se v červenci 2014 oženil s Jelenou, vyhrál Djokovič přibližně 90% svých zápasů a v roce 2015 měl nadpozemskou nadvládu nad tenisovým světem.

Djokovič hodně připisuje jeho nedávný úspěch na jeho stabilní rodinný život. Poté, co vyhrál titul Wimbledonu 2015, se Djokovič vyjádřil k tomuto aspektu:

Ať už vyhrávám nebo prohrávám, vždy je tam. Rodina je vždy tam. Když se vrátím domů, už nejsem tenista. Jsem otec a manžel.

To je druh rovnováhy, který mi podle mě umožňuje hrát tak dobře. Od té doby, co jsem se oženil a stal se otcem, jsem neprohrál mnoho zápasů, vyhrál jsem mnoho turnajů.

Ve skutečnosti byl Djokovič po svatbě tak šťastný a tak přesvědčený o svém úžasném dopadu, že dokonce doporučil ostatním hráčům, aby se svazovali a využívali výhod.

Navrhuji každému hráči: „Vdej se, máš děti, ať si to užijeme.

tenis us open 2016 termíny

Během US Open 2015 se Djokovic také vyjádřil k úžasný dopad stát se otcem měl na sobě:

Být otcem přineslo do mého života spoustu pozitivní energie a motivace, řekl Djokovič pro Hollywood Take. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl zažít takovou bezpodmínečnou lásku a osobní spokojenost. A teď chápu, co mi říkali všichni lidé, kteří předtím byli rodiči. Jsem jen požehnán, že mohu sledovat jeho vývoj každý den. Jeho přítomnost v New Yorku s mou ženou pro mě hodně znamená, protože mi dodávají potřebný klid. '

S výsledky nemůžete polemizovat. Vyhrál téměř vše, co je k vítězství na tenisovém okruhu, a v kurzu hledá rekordní šestý titul na Australian Open 2016. Ať se stane cokoli, určitě uvidíte Jelenu fandit svému manželovi v závěrečných fázích turnaje, jak se Srb snaží vytvořit více tenisové historie a mapuje svou vlastní jedinečnou cestu k tenisové nesmrtelnosti.

Populární Problémy

Jak nasadit držák. Příchytka je zařízení vyrobené na zakázku, které má po odstranění rovnátek „udržet“ nebo udržet polohu zubů. Správné vložení do úst způsobí, že vaše rovnátka zůstanou a zůstanou ...

Chcete sledovat živý přenos Khabib vs. Ferguson, Woodley vs. Thompson 2 a všechny hlavní karty UFC 209? Zde je úplný přehled toho, jak to udělat.

Váš průvodce streamováním sekretariátu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy Kansas Jayhawks online bez kabelu v roce 2020.